<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > ציוד היקפי > ביצועים מרשימים במחיר הוגן: פיליפס מרחיבה את סדרות ה- S-line וה- V-line

ביצועים מרשימים במחיר הוגן: פיליפס מרחיבה את סדרות ה- S-line וה- V-line

243V7QDABX_ftr_rflx

243V7QDABX_ftr_rflx

ביצועים מרשימים במחיר הוגן פיליפס מרחיבה את סדרות ה- S-line וה- V-line

  • הרחבת סדרת ה- S-line לזירה העסקית והV-line למשרד הביתי:

חוויית צפייה מעולה עם סט מאפיינים חיוניים

  • מאפיינים לשמירה על בריאות ופרודקטיביות: SoftBlue וLowBlue, EasyRead וסטנד שניתן להתאמה אישית
  • קישוריות מצוינת הכוללת HDMI, DisplayPort, Optional USB hub + רמקולים

MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי פיליפס, מרחיבה את סדרות ה- S7-line וה- V7-line. סדרות אלה מביאות תצוגה מצוינת לארגונים ולמשרדים הביתיים המחפשים מסך מחשב הממטב יעילות עסקית במחיר משתלם. סדרת ה- V7 מביאה את כל המאפיינים החיוניים ליעילות מקסימלית, בעוד סדרת ה- S7 משלבת גם מאפייני פרימיום. סדרת ה- S7 תכלול שלוש גרסאות בגודל של 21.5 אינץ' ושלוש גרסאות בגודל של 23.8 אינץ'. סדרת ה- V7 תספק מגוון אף רחב יותר שניתן יהיה לבחור ממנו, עם שתי

243S7_ftl_rflx

243S7_ftl_rflx

גרסאות בגודל 21.5 אינץ', ארבע גרסאות בגודל 23.8 אינץ' וארבע נוספות בגודל 27 אינץ'. שתי הסדרות מצוידות בטכנולוגיות שתוכננו במיוחד בכדי לשמור על בריאות עיניי המשתמש בזמן שימוש ממושך במסך.

איכות, ביצועים מצוינים ועמידות לאורך זמן

סדרות ה- S7 וה- V7, המתאפיינות בעצמה חזקה ושימוש קל ופשוט, מציעות את השילוב המושלם בין ביצועים, תכונות חשובות ומחיר משתלם.  הן מקלות על הזמן בו נעשה שימוש במסך, יעילות יותר וידידותיות לכיס למשתמשי המשרד הביתי כמו גם לארגונים במגזר הפרטי והעסקי, בין אם מדובר במוקדי שירות לקוחות או בבתי ספר וספריות, משרדים פרטיים או ציבוריים.

שתי סדרות המסכים מביאות חידושים שניתן לראות גם בדגמי High End אחרים. במיוחד מסכי ה- S7, שנראה שעוצבו על מנת להשאיר רושם ראשוני מצוין, עם סטנד ומסגרת דקה במיוחד שיוצרים מראה נקי ומינימליסטי שצורך הרבה פחות מקום על שולחן העבודה.  מעבר לעובדה שהוא נראה מצוין, העיצוב חסר המסגרת הופך לשימושי במיוחד עבור יישומים המצריכים שני מסכים צמודים זה לזה: החיבור בין המסכים הופך לכמעט ולא מורגש, בעודו יוצר את הרושם שמדובר במסך אחד גדול שמגביר את רמת היעילות. עם רזולוציית Full HD וזווית הצפייה הרחבה של טכנולוגיית ה- IPS, מציעים המסכים משתי הסדרות צפייה נקיה וחדה, גם כאשר צופים במסך כמעט לגמרי מהצד. מיקום התצוגה ניתן לכוונון לנוחות מקסימאלית: בסיס המסכים של סדרת ה- S7 מאפשר להטות את המסך קדימה או אחורה, לסובב ולשלוט בגובה שלו לזווית המתאימה למשתמש. כל מסכי סדרת ה- V מגיעים עם אפשרות הטיה קדימה או אחורה. 

מאפיינים ממוקדי משתמש להגברת יעילות ושמירה על הבריאות

328E8QJAB5_JSB5_SB5_ftr_rflx

328E8QJAB5_JSB5_SB5_ftr_rflx

מסכי סדרות ה- S7 וה- V7 בנויים על מנת להתמודד עם שימוש ממושך ואינטנסיבי, עם המאפיינים הנחוצים כדי לעזור למשתמשים להיות פרודוקטיביים ככל האפשר גם בשימוש ממושך ככל שיצטרכו, כפי שמדגים ארטם קומנקו, מנהל המוצר ב- MMD פיליפס אירופה: " מסכים אלו עוצבו עם סט יוצא דופן של מאפיינים על מנת להפוך צפייה ממושכת במסך לפרודוקטיבית יותר".

כל מסכי סדרת ה- S7 כוללים כעת את טכנולוגיית ה- LED החדשנית SoftBlue, שהפכה לסטנדרט בתחום. מחקרים מראים כי גלי אור כחול הנפלטים מתצוגת LED עלולים להשפיע עם הזמן על הראיה. SoftBlue היא טכנולוגיה שנבנתה בחומרת המסך במטרה לבלום את הנזקים. SoftBlue מפחיתה את גלי האור הכחול המזיקים מבלי להתפשר על איכות בצבע או התמונה. מסכי סדרת ה- V7 מכילים טכנולוגיה עם אפקט דומה- LowBlue light mode. LowBlue light mode הוא פתרון תוכנה המפחית LED blue light מזיק.

מאפיינים נוספים שמטרתם להקל על העין הם EasyRead (הקיים הן ב- S7 והן ב- V7), שיוצר חוויית קריאה המדמה קריאה של דף ממשי למסמכים ארוכים, ו- SmartContrast (הקיים הן ב- S7 והן ב- V7), המבצע כוונון אוטומטי של צבעים ועצמת אור אחורי למוצג על גבי המסך (ההגדרה המיטבית עבור spreadsheets, למשל, שונה מאוד מזו של צפייה בסרטון וידאו).

בקו אחד עם צרכיהם של המשתמשים העסקיים, מצוידת סדרת ה- S7 ביכולות נוספות. רמקולים מובנים מבטיחים חוויית מולטימדיה עם סאונד נהדר בשימושים שונים כמו וידאו קונפרנס, וטכנולוגיית ה- Flicker-Free מווסתת בהירות ומפחיתה הבהובים לצפייה נוחה ונעימה יותר. פרטים נוספים אודות המוצרים החדשים בסדרות ה- S7 וה- V7 ישוחררו ברגע שהמוצרים יחלו לעשות את דרכם לשוק בחודשים הקרובים. בינתיים, למידע כללי על סדרות ה- S7 וה- V7, כולל מידע על סקטורים ויישומים בהם נעשה בהם שימוש בצורה האפקטיבית ביותר, היכנסו ל www.mmd-p.com

 אודות MMD

חברת MMD היא חברה בבעלות מלאה של TPV אשר נוסדה בשנת 2009 בעקבות הסכם רישיון מותג עם חברת פיליפס. MMD משווקת ומוכרת באופן בלעדי את מסכי ה-LCD של פיליפס ברחבי העולם. על ידי שילוב המותג המוכר של פיליפס ומומחיות הייצור של TPV בתחום הצגים, MMD פועלת בגישה מהירה וממוקדת על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק. החברה משרתת את השווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה שלה באמסטרדם, והמשרד המקומי בפראג משרת את מדינות מזרח אירופה ומדינות חבר העמים. באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים פועלת החברה עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים. מרכז התכנון והפיתוח של החברה ממוקם בטייוואן.  

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות