<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > ציוד היקפי > קמינריו הוכרה כמובילת חזון (Visionary) בריבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון Solid-State לשנת 2016

קמינריו הוכרה כמובילת חזון (Visionary) בריבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון Solid-State לשנת 2016

קמינריו, המובילה בתחום אחסון all-flash, זכתה להכרה כמובילת חזון  – Visionary – בדוח ריבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון Solid-State, בזכות יכולת הביצוע ושלמות החזון שלה. מערךKaminario K2 all-flash  הוא פתרון האחסון היחיד

דני גולן

דני גולן

שנבנה מהיסוד עבור פלאש, עם יכולת ייחודית להתרחבות  scale-upו- scale-out גמישה, בהתאם לצרכי הלקוחות.

"ההכרה מגרטנר מדגישה את המיקוד שלנו בחדשנות, ונותנת תוקף לגישת all-flash הייחודית שלנו ולביקוש הגובר לטכנולוגיה שלנו – מה שמאפשר לנו להתחרות ביעילות מול שחקנים וותיקים בשוק", אמר דני גולן, מייסד ומנכ"ל קמינריו. "במבט קדימה, אנו נמשיך להוסיף חדשנות לפלטפורמת ה- all-flash שלנו, תוך השקעה רבה ביכולת השיווק הגלובלית שלנו ובמערך השותפים שלנו, כדי לסייע ללקוחות ארגוניים למנף את עוצמת

all-flash להאצת טרנספורמציה דיגיטלית".

בדוח נוסף של גרטנר, Critical Capabilities for Solid State Arrays, קמינריו קיבלה את הציון הגבוה ביותר עבור תרחיש השימוש של מחשוב עתיר ביצועים (HPC).

לפי קמינריו, דירוג היכולות הקריטיות מדגיש אף יותר את מיקוד החברה באספקת תשתית אחסון עתירת ביצועים, תוך הבטחת יעילות כספית ניתנת לחיזוי, הנדרשת כדי להפוך all-flash למעשי עבור יישומים מודרניים. גישתה הייחודית מוגדרת-התוכנה של קמינריו, יוצרת פתרון אג'ילי שמספק ביצועים גבוהים עקביים לרוחב מערך מורכב של עומסי עבודה.

קמינריו ממוקדת בהגדרה מחדש של עתיד מרכזי הנתונים המודרניים, ומסייעת ללקוחות להרחיב את עסקיהם המתפתחים – על פי דרישה וללא הפרעות. הארכיטקטורה האג'ילית ומוגדרת-תוכנה הייחודית של החברה, מאפשרת ללקוחות למנף במלואן טכנולוגיות חומרה חדשות עם הופעתן. עם תכנית התחייבות עסקית מקיפה הנקראת K-Assure, קמינריו מספקת את יכולת החיזוי הדרושה ל- ארגוני IT על מנת להתחרות בעולם המשתנה במהירות.

קמינריו הציגה צמיחה תלת-ספרתית הודות לביקוש הגואה לפתרונות all-flash שנועדו לתמוך ביישומים על פי דרישה. במהלך 12 החודשים האחרונים לבדם, רשימת הלקוחות החדשים של קמיניריו הוכפלה, ומספר שותפי הערוץ גדל פי שלושה. כדי לעמוד בביקוש הגובר בשוק, קמינריו ממשיכה להרחיב את נוכחותה הגלובלית עם משרדים חדשים בלונדון, פריז וסיאול.

מידע נוסף:

להורדת  2016 Gartner Magic Quadrant for Solid-State Arrays

להורדת 2016 Gartner Critical Capabilities Report for Solid-State Arrays

 

 

 


Gartner Disclaimer:

Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner's research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, expressed or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose

 

 

 

 

אודות קמינריו

קמינריו, חברת אחסון all-flash המובילה, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם לפי-דרישה של היום, ומכין אותם לטפל באופן חלק בחידושים של מחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם, מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם. למידע נוסף אנא בקרו ב- www.kaminario.com.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות