<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > מערכות וציודים אחרים > פיליפס משיקה מסכים חדשים לשילוט דיגיטלי מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד

פיליפס משיקה מסכים חדשים לשילוט דיגיטלי מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד

הסכמים עם מפתחי תוכנה יספקו פתרונות מותאמים למגוון שווקים וורטיקליים

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי המחשב של פיליפס, השיקה בתערוכת ISE 2017 סדרות של מסכים ייעודיים לשילוט דיגיטלי שמתאפיינים בחידושים ויכולות ייחודיות. בין היתר נחשפו תוכנות ליצירה ולניהול מרחוק של תכנים וכן שורה של הסכמי שיתוף פעולה עם בתי תוכנה שפיתחו אפליקציות למסכים הללו. גולת הכותרת בתחום זה היא יישומים חדשניים של מערכת ההפעלה אנדרואיד לשילוט דיגיטלי, שיוטמעו בעתיד בכל דגמי השילוט הדיגיטלי של פיליפס וכן בסדרות של טלוויזיות מקצועיות. בכך תינתן ללקוחות האפשרות מסך שילוט דיגיטלי - פיליפסלמנף את הגישה לקהילת הפיתוח הגדולה בעולם.

סדרת מסכי P – אנדרואיד לשוק מוצרי הביניים

סדרת P החדשה מביאה לראשונה את בשורת האנדרואיד לקטגורית מוצרי הביניים. סדרה זו מוצעת בגדלים 42 אינטש, 49 אינטש ו-55 אינטש – כולם בעלי מארז צר ומרשים בעיצובו. תכונות נוספות כוללות: רמת בהירות גבוהה (גרסאות 500 cd או 700 cd לבחירה) פאנלIPS  המאפשרת תצוגה אנכית או אופקית וצפייה בזוויות רחבות, שרידות גבוהה ברמה של 24×7 (Failover) ועוד.

מערכת ההפעלה אנדרואיד מספקת לסדרת מסכים זו כוח עיבוד גדול יותר, מהירות וגמישות, תוך התקנה ותפעול נוחים וידידותיים והוזלת עלויות. בנוסף, מערכת אנדרואיד כוללת פונקציית הפעלה פנימית  שמאפשרת הטענת אפליקציות והרצתן ישירות מהמסך. היא מוזילה את עלות ההתקנה, ללא צורך בחומרה חיצונית. השותפים יכולים להריץ את ערכות ההטענה וההרצה של יישומיהם לסביבת אנדרואיד (APK) על מעבד ייעודי, בעל 8 ליבות, להרצת אפליקציות, שפועל במקביל למעבד שני האחראי על ביצועי המסך. ניתן להתקין את האפליקציות באופן פנימי, עם גיבוי רשתי, או באמצעות התקן אחסון חיצוני שמספק שרידות גבוהה.

במסגרת התערוכה חתמהMMD  הסכמים עם שורה של בתי תוכנה מובילים שיספקו פתרונות מותאמים למסכי השילוט של פיליפס. ביניהם: Smarsign, Gauddiand Signstix, Instoemedia, Teamviewer, Navori ועוד. באמצעותם יוצעו ללקוחות מגוון רחב יותר של פתרונות לשווקים וורטיקליים כמו: קמעונאות, מזון ומשקאות, תחבורה, בנקים ופיננסים, תערוכות וכנסים, שילוט חוצות ואצטדיונים, מסעדות, בתי מלון ועוד.

המסכים כוללים חיבורים לרשת הארגונית. כן משולבת כניסת PCIe שמאפשרת חיבור מודול WiFi/Bluetooth אופציונאלי או מכשיר 4G/LTE לתקשורת חיצונית. בנוסף למסכי האנדרואיד חשפה פיליפס גם את סדרת L החדשה, מסך השילוט הראשון מתוצרתה עם תצוגת LED ישירה. מסך 55 אינטש של סדרה זו, המתאפיין במארז דק במיוחד, מיועד להתקנה במתחמים פנימיים והוא מציע אפשרויות הרחבה בלתי מוגבלות, להתאמה לתקציב מכל גודל. מסכי הסדרה מציעים ביצועים יוצאי דופן ותמונות חדות במיוחד הודות לפיקסל בגודל מזערי: 1.8 מ"מ או 2.5 מ"מ וכן קצב ריענון מהיר. המסך מצטיין בבהירות וניגודיות ובצבעים מדויקים הודות לתמיכה בסולם צבעים רחב. ולבסוף, המסכים מתאפיינים בחי מדף ארוכים ובצריכת זרם נמוכה. הכרזות פיליפס כוללות גם סדרת X החדשה. דגם 55 אינטש מציע תצוגת HD מלאה. המסגרת האולטרה צרה, ברוחב 1.8 מ"מ בלבד, מאפשרת בניית קיר של מסכי וידיאו באיכות UHD, המספקת מראה רציף לחלוטין.

מערכת ניהול ובקרה

כל מסכי השילוט שהושקו בתערוכה תומכים במערכת הניהול והבקרה הייחודית CMND. היא מאפשרת ללקוחות לעדכן כל מסך מקושר מרחוק, בכל עת ומכל מקום. מערכת זו חוסכת לחלוטין את כל המאמצים והמשאבים הכרוכים בהגעה פיסית לכל מסך, ביצוע משימות תחזוקה, עדכונים, שינוי הגדרות ותצורות והעלאת תכנים חדשים. תבניות מוכנות מאפשרות יצירה מהירה של תכנים והעלאתם לתצוגה תוך דקות. ניתן להוסיף בקלות טקסט, תמונות, קליפים של ווידיאו, אפליקציות ויישומונים. ממשק 'גרור והנח' מאפשר למקם תכנים במקום המתאים, על פי כל צורך. ניתן לשלב דפים מרובים במגוון שפות לצורך תצוגות אינטראקטיביות ודינמיות וביצוע כל שינוי נדרש בכל עת.

אודות MMD

חברת MMD היא חברה בבעלות מלאה של TPV, אשר נוסדה בשנת 2009 בעקבות הסכם עם פיליפס. היא משווקת ומוכרת באופן בלעדי את מסכי ה-LCD של פיליפס ברחבי העולם. על ידי שילוב המותג המוכר של פיליפס ומומחיות הייצור של TPV בתחום הצגים, MMD פועלת בגישה מהירה וממוקדת על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק. החברה משרתת את השווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה שלה באמסטרדם, והמשרד המקומי בפראג משרת את מדינות מזרח אירופה ומדינות חבר העמים. החברה פועלת, באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים, עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים. מרכז התכנון והפיתוח של החברה ממוקם בטייוואן.  www.lcdmonitors.philips.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות