<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > כתבות IT מגזין > האפליקציות של Brother : הרבה יותר ממערכת הדפסה חכמה

האפליקציות של Brother : הרבה יותר ממערכת הדפסה חכמה

פעולת ההדפסה היא פעולה חיונית המתבצעת בכל משרד או עסק, אפילו לאלו המתאמצים ככל האפשר לשמור על איכות הסביבה. במשך שנים, פעולות הדפסה היו מסורבלות ולא יעילות במיוחד. המדפסת הייתה צריכה להיות מוגדרת ומחוברת באופן פיזי אל המחשב או אל רשת המחשבים כדי שתוכל לתפקד כמדפסת אישית, מחלקתית או ארגוניתותבצע פעולות הדפסה חיוניות ומהירות. למזלנו הרב, התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת הקלה רבה על חיינו ומאפשרת מדי יום לבצע משימות מורכבות יותר ויותר בפחות ופחות פעולות – תוך השגת  תוצאות איכותיות ויעילות בקלות ובמהירות. המצב בתחום הסריקה, ההדפסה וההעתקה אינו שונה והאפליקציות של Brother עושות בדיוק את זה. וביעילות רבה.

 Brother  העולמית היא מהחברות המובילות בעולם בתחום המיכון המשרדי. החברה היפנית קיימת מעל 100 שנה ונחשבת לאחת החברות המובילות בשוק העולמי. החברה מפתחת ומייצרת מגוון של פתרונות הדפסה לשימוש ביתי, משרדי וארגוני הכוללים: מדפסות צבע ושחור לבן בטכנולוגיות לייזר, מדפסות ומשולבות צבע בטכנולוגיית LED, מכשירים משולבים בטכנולוגיית לייזר, מכשירים משולבים צבע בטכנולוגיית הזרקת דיו, מכשירים להדפסת מדבקות, סורקים ועוד.
כיאה לחברה מובילה ופורצת דרך, ב-Brother הבינו כי יש להמשיך לפתח ולספק פתרונות חדשניים למשתמשי הקצה ולהפוך את חוויית המשתמש לטובה ביותר שאפשר להשיג.

brother-cloud-apps

brother-cloud-apps

אפליקציית iPrint&Scan
האפליקציות מספקות פתרונות מגוונים לסריקה, העתקה והדפסה ומייתרות את השימוש במחשב כמתווך, גן עדן לאלו מאתנו הרגילים לעבוד מהטלפון הנייד. כולנו מכירים את המצבים האלו. אנחנו מקבלים מייל עם מסמך להדפסה, ובכדי להדפיס אנחנו צריכים לפתוח במיוחד את המחשב, לחכות שמערכת ההפעלה תתעורר, להכניס את הסיסמה…לא עוד!
אפליקציית ה-iPrint&Scan מאפשרת הדפסה וסריקה של מסמכים, תמונות וקבצים היישר אל הטלפון הנייד וממנו, ללא כל חיבור פיזי למדפסת או על ידי שליחת הקובץ במייל ופתיחתו במחשב. האפליקציה מתחברת למדפסת בעזרת ממשק אלחוטי וכל עוד אתם מחוברים לרשת אליה מחוברת המדפסת, או נמצאים סמוך אליה תוכלו להדפיס ולסרוק כאוות נפשכם.
אפליקציית iPrint&Label
למשתמשים בארגונים יש צרכים שונים, וההדפסה לא תמיד תסתכם במסמך וורד או גיליון אקסל.
ארגונים רבים משתמשים בציוד להדפסת מדבקות אותו מייצרת Brother. זהו כלי חשוב עבור אנשי לוגיסטיקה, מחסנאים, אנשי רכש ואנשי שינוע אשר חייבים לשמור על סדר מופתי כאשר כל טעות בתיוג או תיוק עלולה לעלות לארגון כסף רב. אפליקציית Brother iPrint&Label מאפשרת למשתמש לבחור, לעצב ולהדפיס מדבקות ותוויות בעזרת התחברות למכשיר הייעודי דרך המכשיר הנייד. היתרון הוא השיפור בנוחות, מהירות תפעול המכשיר והיכולת להעביר קבצים דרך הענן והמייל בצורה מהירה יותר.

mobile-cloud-apps

mobile-cloud-apps

אפליקציית Cloud
אפליקציות ה-Cloud של Brother נותנות את כל הכלים בידי המשתמש ומאפשרות מגוון פעולות מהענן למכשיר. Web Connect מאפשרת למכשירי Brother להתחבר לאינטרנט ולגשת לשירותי הענן הפופולאריים ביותר (Google Drive, Dropbox, OneDrive ועוד). כעת ניתן לסרוק אל הענן או להדפיס ממנו היישר ממכשיר ה-Brother  במשרד או בבית.

אפליקציית Scan toOffice
בעזרת אפליקציית Scan to Office* ניתן לסרוק מסמך מודפס ולהפוך אותו מיד לקובץ וורד, אקסל, ואפילו Power-Point. האפליקציה משתמשת בטכנולוגיית OCR (Optical Character Recognition) מתוחכמת הממירה את הטקסט הכתוב לטקסט אותו ניתן לערוך.
רק חשבו על הזמן שתחסכו בהעתקת מסמכים ורשימות, קשה לוותר.
סדרת אפליקציות ה-Outline מאפשרות לבצע פעולות שונות על מסמך מודפס בו יש טקסט מודגש או מסומן. בעזרת האפליקציות השונות ניתן לסרוק ולהשמיט את הקטע או ליצור עותק חדש עם הטקסט המודגש. אפליקציית Note Scan מאפשרת למשתמש לסרוק וליצור קובץ דיגיטלי מרשימות הכתובות בכתב יד, דיגיטציה לפתקים שאנו כותבים בזמן שיחות טלפון או פגישות חשובות.
רוצים לדעת יותר ואפילו להוריד אפליקציות ולהתנסות בהן?  לפרטים נוספים

*הערה: חלק מהפעולות נתמכות בשלב הזה בשפה האנגלית בלבד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות