<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > מערכות וציודים אחרים > ציון לשבח למדפסת ה-Replicator דור 5 של MakerBot

ציון לשבח למדפסת ה-Replicator דור 5 של MakerBot

במגזין D Printing Industry3 מתארים את המדפסת כ״אחת המכונות המהירות בשוק וככזו שכל חובב מתחיל יכול להוציא אותה מהקופסה ולהתחיל לעבוד…״ ובגליון החדש של ה-PC Magazine קיבלה המדפסת את הציון ״מצויין״

מדפסת התלת מימד Replicator מהדור ה-5 של חברת MakerBot ממשיכה לקטוף מחמאות וביקורות חיוביות ביותר מעיתוני התעשייה המובילים. במגזין D Printing Industry3מתארים את המדפסת כ״אחת המכונות המהירות בשוק וככזו שכל חובב מתחיל יכול להוציא אותה מהקופסה ולהתחיל לעבוד…״ ובגליון החדש של ה-PC Magazine קיבלה המדפסת את הציון ״מצויין״.

״המדפסת הזו משוחררת מבעיות בעבר״, אומרים הסוקרים של ה-PC Mag. ״קל להתחיל לעבוד איתה, היא מפגינה עושר של אפשרויות התחברות, התוכנה ידידותית להפליא ותוצאות ההדפסה עקביות ובאיכות גבוהה. זוהי ללא ספק בחירת העורך שלנו – Editors' Choice – ככל שמדובר במדפסת תלת מימד איכותית של מותג עולמי… מדובר במדפסת תלת מימד מרשימה ביותר. היא מחזירה מהר את ההשקעה בה״.

לדברי הסוקרים של D Printing Industry3, לאחר ההתקנה הראשונית, הלא מסובכת, כל מה שצריך כדי להדפיס עבודות איכותיות ביותר הוא ללחוץ קליק אחד על הכפתור המתאים… ״מכל המערכות שבדקנו, ה- Replicator דור ה-5 של MakerBot היה מוכן ראשון למשימה ותמיד היה הראשון שסיים אותה. מעבר לכך, ביצועי ההדפסה היו תמיד מושלמים״.

״תחום הדפסת התלת מימד הוא תחום צעיר ומתפתח במהירות. כמובילת השוק, העיניים נשואות כל הזמן לכיוון MakerBot״, אומר אייל כוכבא, סמנכ"ל השיווק בחברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי, המשמשת כנציגת Makerbot בישראל. ״גם ל – MakerBot , כמו לאחרים בתעשייה,  היו בעיות בקו מהמוצרים החדש, אבל, עם ה-Replicator נראה שעלינו על דרך המלך. זהו ללא ספק מוצר שצריך לשמש כל מהנדס ומתכנן מכני , מעצב מוצר, מורה טכנולוגי או אדריכל לתכנון מודלים ואבי טיפוס ויזואליים ומכניים. MakerBot ממשיכה להוביל את השוק וחברת סיסטמטיקס תמשיך להציג לשוק הישראלי את הפתרונות המובילים בתחומם ובמיוחד בתחום הפתרונות להדפסה תלת מימדית ״

אודות סיסטמטיקס

סיסטמטיקס משווקת, מיישמת ותומכת, בפתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי. החברה מייצגת בישראל פתרונות בינלאומיים מובילים דוגמת SolidWorks ו – Dassault Systemes לתכנון ועיצוב מכני, פתרונות להדפסה תלת מימדית מתוצרת חברות MakerBot , FormLabs ו – MarkForged , מערכות מידע גיאוגרפי מבית ESRI ופתרונות למחשוב טכני ופיתוח מתוצרת חברת MathWorks. מערך השירות, ההדרכה והשיווק תומך באלפי לקוחות החברה באמצעות מוקד שירות ממוחשב המאוייש בצוות מומחים, סמינרים ודיוורים מקצועיים, אתרי תמיכה ברשת, תוכנית קורסים מגוונת ושירותי ייעוץ והכוונה המותאמים לצרכי הלקוח. פתרונות סיסטמטיקס משרתים למעלה מ- 3,500 ארגונים במשק הישראל. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים מהתעשייה, מהמגזר הממשלתי והציבורי, מהתחום הבטחוני, ארגונים פיננסיים ומסחריים ומוסדות אקדמיים.

סיסטמטיקס נוסדה בשנת 1979, מעסיקה מעל ל – 130 עובדים בתחומי התמחות שונים ומשרדיה ממוקמים ברמת החייל, תל אביב.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות