<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > טרנספורמציה דיגיטלית > Yael Group משיקה בישראל את פלטפורמת ה-API של TIBCO לארגונים דיגיטליים

Yael Group משיקה בישראל את פלטפורמת ה-API של TIBCO לארגונים דיגיטליים

שי גנות

שי גנות

Yael Groupהחלה לשווק בישראל את פלטפורמת ה-API החדשה של טיבקו לארגונים-

Mashery Enterprise TIBCO, המיועדת ליוזמות עסקיות דיגיטליות. כפלטפורמה שתוכננה לחברות המשקיעות באסטרטגיות עסקיות דיגיטליות, הפלטפורמה מרחיקה לכת מעבר לניהול API מסורתי ומכסה את מחזור החיים השלם של ה-API. בכך היא מאפשרת למשתמשים ליצור, לשלב ולנהל APIs בפתרון אחד. Mashery Enterprise TIBCO זמינה כעת כמינוי לתוכנה כשירות (SaaS). "השימוש ב-API צומח ונעשה מתוחכם יותר. מכאן הצורך לפתח פלטפורמת ניהול API המציעה את כל היכולות הדרושות כגון יצירת API, אינטגרציה וניהול בשירות מבוסס ענן", אומר שי גנות, מנהל אגף תהליכים עסקיים מקבוצת יעל. "על מנת למלא את הצרכים המגוונים והמפתחים של עסקים דיגיטליים, פלטפורמת ניהול API צריכה לספק יכולות כגון: ניתוח מתקדם וטרנספורמציה, אשר בעבר היו בתחום ההתמחות של פתרונות אינטגרציה. Mashery Enterprise TIBCO מרחיב את ההגדרה המסורתית של ניהול API עם יכולות מחוזקות התומכות בפלטפורמת ה-API במהלך כל מחזור החיים שלו."

פלטפורמת Mashery Enterprise TIBCO מציעה פתרון פשוט אך עוצמתי המאפשר למשתמשים ליצור, להרחיב, לנטר ולהפיץ בקלות את ה-APIs שלהם. היא מעצימה את המשתמשים לחשוף נתונים ושירותים לשיתוף עם מפתחים על מנת להרחיב את נתח השוק וליצור זרמי הכנסות חדשות. משתמשי הפלטפורמה יכולים לבנות ולבדוק APIs, להגדיר מדיניות בקרה, לנייד APIs בין סביבות ולנטר את השימוש ב-API. היתרונות העיקריים של  Mashery Enterprise  TIBCO הם:

  • פתרון אחד מבוסס ענן המאפשר לגלות, ליצור, לפרסם ולאבטח APIs
  • תומך בצרכים בסיסייםשל אינטגרציית API כגון מיקרו-שירותים וניתוב ופונקציונליות של טרנספורמציה
  • גישה מלאה ומבוססת API ליישומים עסקיים מרכזיים, נתונים ונכסי SOA קיימים
  • תמונה אחת של כל ה-APIs והאינטראקציות ביניהם המגשרת על פערים בין קבוצות מחשוב מתחומים עסקיים שונים
  • מאפיינים מתקדמים ל-API התומכים בריבוי ערוצים וביוזמות דיגיטליות

אודות  Yael Group

Yael Group היא קבוצת IT מהמובילות בישראל. הקבוצה מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגי ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם. פעילות הקבוצה כוללת פרויקטי אינטגרציה, יישום מערכות ERP ו-CRM, הטמעת פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, פתרונות ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ואבטחת מידע. Yael Group כוללת את החברות הבאות: Yael Software  (יעל תוכנה), Yael Integrated Solutions (יעל פתרונות משולבים), Yael- IFN, Yael- tulip (טוליפ),Yael- Actiview  (אקטיביו) ו-Yael- Smartsoft  (סמארטסופט). http://www.yaelgroup.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות