<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > 3D > חברת הבנייה בויגוס  משתפת פעולה עם Dassault Systèmes ו-Accenture כדי להאיץ את המעבר לדיגיטל בתחום הבנייה

חברת הבנייה בויגוס  משתפת פעולה עם Dassault Systèmes ו-Accenture כדי להאיץ את המעבר לדיגיטל בתחום הבנייה

חברת הבנייה בויגוס מאיצה את השינוי הדיגיטלי של פעילותה באמצעות שיתוף פעולה עם Accenture ועם Dassault Systèmes, על מנת לאפשר לה לקבל יכולות ניהול מרוכזות של פרויקטים בבנייה מתחילתם ועד סופם. היוזמה היא הרחבה טבעית של מחויבות החברה להמשיך לפתח ולתעש את פעילותה וכן לשפר את שיתופי הפעולה עם שותפיה בשרשרת האספקה. היוזמה באה בעקבות אימוץ מתודולוגיית ה-Building Information Modeling (BIM), המהווה מסגרת לשילוב טכנולוגיות ותהליכים במטרה לקדם את יעילות הבנייה מתחילתה ועד סיומה.

על מנת לתמוך ב-Bouygues Construction, וביוזמה שנחשבת למתקדמת וחלוצית בתעשיית הבנייה, חתמו שלוש החברות על הסכם לפיתוח סביבה דיגיטלית לניהול שיתופי של פרויקטים בתחום הבנייה, המבוססת על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של Dassault Systèmes, שכבר נמצאת בשימוש בתעשיות אחרות, כגון תעשיות הרכב והחלל. היוזמה נועדה לסייע ל-Bouygues Construction בריכוז מידע לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט, מעיצוב ועד להפעלה, ולשתף אותו עם כל בעלי העניין הפנימיים והחיצוניים. כמו כן היוזמה מסייעת בשיפור שיטות העבודה של Bouygues Construction באמצעות שימוש בתהליכים תקינים יותר.

Courtesy of BouyguesPhilippe Bonnave, יו"ר ומנכ"ל של Bouygues Construction, אמר: "תוכנית הטרנספורמציה (המעבר) הדיגיטאלי שאנו משיקים עם Dassault Systèmes ו- Accentureמסמנת שינוי מהותי עבור Bouygues Construction, המצביע על מודרניזציה של העסקים שלנו. על ידי העצמת העובדים ורשת האספקה שלנו באמצעות פלטפורמת עבודה אחידה ודיגיטלית, תוך שימוש בכל נתוני הפרויקטים שלנו לכל רוחב הפעילות, נוכל להבטיח יעילות רבה יותר שתסייע לנו לעמוד בציפיות של הלקוחות שלנו."

Bernard Charlès, סגן יו"ר ומנכ"ל Dassault Systèmes, אמר: "ערים חכמות וברות קיימא כוללות רשתות מורכבות של מערכות הדורשות דרך חשיבה חדשה בענף הבנייה. חייבים להשתמש במשאבים הטבעיים ביעילות רבה יותר, עלויות הבנייה קטנו ומעצבים, קבלנים ומפעילים הצליחו להתקרב אחד לשני. פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מעניקה ל- Bouygues Constructionהזדמנות ייחודית להיות החלוצה בענף הבנייה עם תהליכים עסקיים וגישה הוליסטית המשלבת את החברה ואת שרשרת האספקה שלה לכדי שרשרת שיוצרת ערך. הודות לחילופי נתונים המתבצעים במקביל בין העולם הווירטואלי לבין העולם הממשי, Bouygues Construction תוכל לקבוע סטנדרטים חדשים של יעילות ולהניב ערך עסקי רב הצפוי מהשינוי הדיגיטלי שלה."

Christian Nibourel, המנהל הארצי של Accenture בצרפת ובבנלוקס (Benelux), אמר: "זו אחת היוזמות הראשונות מסוגה בתחום הבנייה. שימוש בטכנולוגיות הדיגיטליות העדכניות ביותר תאפשר יצירה בו זמנית של שיתוף פעולה רחב עם כל המערכת האקולוגית של פרויקט הבנייה. באופן זה ל- Bouygues Construction תיהיה שליטה טובה יותר בעלויות ובמועדי הסיום תוך מזעור הסיכונים והתאמה לשינויים בצרכי הלקוחות ובתקנים שבתוקף, אשר עשויים להתרבות במהלך תהליך הבנייה."

אודות Bouygues Construction

Bouygues Construction היא שחקנית גלובלית בבנייה, עם פעילות ביותר מ-80 מדינות. היא מעצבת, בונה ומפעילה פרויקטים בתחומי הבנייה, התשתיות והתעשייה. כמנהיגה אחראית המחויבת בבנייה בת קיימא, חברת Bouygues Construction רואה בחדשנות מקור עיקרי של ערך מוסף: זהו "חדשנות שיתופית" המניבה תועלת ללקוחותיה ובאותה עת משפרת את הפרודוקטיביות שלה ואת תנאי העבודה של 50,100 העובדים שלה. ב-2016, חברת Bouygues Construction דיווחה על מכירות בהיקף של 11.8 מיליארד אירו.

אודות Dassault Systèmes

דאסו סיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לעסקים ולאנשים סביבות וירטואליות לדמיין חידושים ברי- קיימא. פתרונות מובילי העולם של דאסו סיסטמס משנים באופן מעשי את האופן שבו המוצרים מתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ונתמכים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מטפחים חדשנות חברתית ומרחיבים את גבול האפשרי בעולם הווירטואלי למען שיפור העולם האמיתי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ-220,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל הענפים וביותר מ-140 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו אותנו באתר: www.3ds.com.

 

אודות Accenture

Accenture היא חברה גלובלית מובילה בתחום השירותים המקצועיים, המספקת מגוון רחב של שירותים ופתרונות באסטרטגיה, ייעוץ, טכנולוגיה דיגיטלית וביצוע. על ידי שילוב של ניסיון ללא תחרות ומיומנויות מיוחדות ביותר מ-40 תעשיות ובכל הפונקציות העסקיות – עם תמיכה של רשת ההובלה הגדולה בעולם – Accenture פועלת בצומת של עסקים וטכנולוגיה כדי לסייע ללקוחות לשפר את הביצועים שלהם וליצור ערך בר קיימא עבור בעלי העניין שלהם. עם כ425,000 אנשים המשרתים לקוחות ביותר מ-120 מדינות, Accenture מניעה חדשנות כדי לשפר את דרכי העבודה ואת חייהם של אנשים סביב העולם. בקר אותנו בכתובת  www.accenture.com .

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות