<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > מסחר אלקטרוני > PayPal משיקה בישראל שירות תשלומים ידידותי ומידי: PayPal.Me – התשלום לבעלי מקצוע פשוט כמו שליחת הודעה

PayPal משיקה בישראל שירות תשלומים ידידותי ומידי: PayPal.Me – התשלום לבעלי מקצוע פשוט כמו שליחת הודעה

 

שירות חדש, הופך את התשלום לקל ונוח מתמיד: נותן השירות שולח ללקוח לינק לתשלום, הלקוח מאשר את העסקה וההעברה מתבצעת.

ppme_XLPayPal.Me, שירות תשלומים חדש, מאפשר העברת כספים בטוחה לנותני שירות ובעלי מקצוע באמצעות לינק אותו ניתן לשלוח על גבי כל פלטפורמה דיגיטלית. זמינותו של השירות מייתרת למעשה את השימוש במזומן, צ'קים או העברות בנקאיות.  PayPal.Me פותח מתוך מטרה להמשיך ולפשט את חוויית התשלום לנותני שירותים עימם הלקוחות באים במגע מידי יום.

עבור בעלי העסקים ואנשי המקצוע כמו גם הלקוחות – השימוש ב-PayPal.Me מקצר את זמן התשלום משמעותית: בגמר השירות (שיעור נהיגה, טיפול שיניים, עבודות חשמל וכו') שולח נותן השירות הודעה מידית או מייל, בצירוף לינק אישי עם הסכום לתשלום (לדוגמא: PayPal.Me/YourName/125ILS אם מדובר ב-125 שקלים)- וללקוח נותר רק להקליק על הלינק ולהשלים את העסקה.

אפי דהן, מנהל אזור ישראל ואפריקה ב-PayPal: " PayPal.Meהוא מקור גאווה נוסף של מרכז הפיתוח הגלובלי הפועל גם פה בתל אביב. השירות משדרג את ארגז הכלים של כל בעל מקצוע, שיכול החל מהיום להעניק ללקוחותיו חוויית תשלום במינימום זמן וסרבול.  בדומה לשווקים אחרים בהם השקנו את המוצר עד כה, אנו  צופים כי  גם בעלי עסקים בארץ יאמצו אותו וייעלו את קבלת התשלום עבור שירותים שסיפקו.״

PayPalMe1shachלפרטים, הרשמה ומידע נוסף:  PayPal.Me

אודות PayPal

ב-PayPal (נאסד"ק: PYPL), אנו שמים את האדם במרכז העשייה. מאז שנוסדה בשנת 1998, החברה ממשיכה לפעול בחזית מהפיכת התשלומים הדיגיטליים. PayPal מאפשרת לאנשים לפעול עם כספם בדרך נוחה ובטוחה יותר ומציעה אפשרויות בחירה לתשלומים. אנו מפעילים פלטפורמה תשלומים פתוחה ומאובטחת המשמשת סוחרים וצרכנים בעסקאות אונליין, בחנויות ובמכשירים ניידים. ב-2015 בוצעו באמצעות PayPal 4.9 מיליארד תשלומים, 28% מתוכם בוצעו באמצעות מכשירים ניידים. עם 192 מיליון חשבונות לקוח פעילים, PayPal היא פלטפורמת תשלומים גלובלית, הזמינה בלמעלה מ-200 שווקים, ומאפשרת ללקוחות לקבל תשלומים ביותר מ-100 מטבעות, למשוך כספים לחשבון הבנק שלהם ב-56 מטבעות ולהחזיק ביתרות בחשבונות ה-PayPal ב-25 מטבעות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות