<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > IoT > SAP וסלע משיקות אקסלרטור בתחום ביג דאטה ו-IoT

SAP וסלע משיקות אקסלרטור בתחום ביג דאטה ו-IoT

SAP ישראל וסלע משיקות אקסלרטור חדש בתחום ביג דאטה ו- IoT (האינטרנט של הדברים) שיסייע לחברות טכנולוגיות לקדם ולהשיק פתרונות ושירותים חדשניים בתחומים אלו, על בסיס טכנולוגיות SAP ובראשן SAP HANA. זאת בהמשך לשיתוף הפעולה האסטרטגי בין שתי החברות

מחזור האקסלרטור הראשון צפוי להתחיל בסוף ינואר 2016 ויימשך כ-5 ימים, ובמסגרתו חברות טכנולוגיות עם רעיון ראשוני יוכלו לקבל ייעוץ, הכוונה וכלים  לפיתוח הרעיון שלהם משלב הארכיטקטורה והאיפיון הראשוני ועד בניית אב טיפוס. מטרת האקסלרטור היא  לאפשר לחברות שישתתפו לפתח תהליכים חדשניים האפשריים למימוש רק על גבי פלטפורמת SAP HANA. SAP IOT

סלע הנחשבת לאחת החברות המובילות והוותיקות בישראל, המספקת פתרונות עסקיים טכנולוגיים ללקוחותיה באמצעות חדשנות ומומחיות ההון האנושי שברשותה. סלע ידועה כחברה המאמצת את הטכנולוגיות המתקדמות והעכשוויות ביותר הקיימות בענף עם כ-450 עובדים, מה שבאופן טבעי הוביל לחיבור עם SAP סביב פתרונות SAP HANA .

SAP HANA היא פלטפורמת In-memory חדשנית המאפשרת עבודה בענן או אצל הלקוח והמאגדת תחתיה יכולות של מסדי נתונים OLAP / OLTP ומנועים חדשניים כגון Text analysis, Event stream processing, Predictive, GIS analysis ואפליקציות ו חדשניות שנכתבו לעידן ה – In memory, המאפשרות לארגונים לבצע בזמן אמת ניתוחים אנליטיים עסקיים, ניתוחי טקסט, חיזויים ועיבודים מרחביים, כדי להיות מסוגלים לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת. פתרון SAP HANA שהושק לראשונה ב-2011 כבר חצה את קו 3,500 הארגונים שעושים בו שימוש למגוון פתרונות ביניהם למעלה מ-1,500 חברות סטארט אפ ו-ISV  שעושים בו שימוש בסביבות On-premise וענן. SAP HANA  נחשב לפתרון בעל קצב הצמיחה המהיר ביותר של SAP אי פעם מבחינת אימוץ על ידי לקוחות, וזוכה לדירוג גבוה בקרב חברות המחקר והאנליסטים, ביניהן חברת Forrester, שדירגה אותו באוגוסט 2015 במקום הראשון בתחום In-memory Database Platform.

לדברי ישי רם, סמנכ"ל הפעילות העסקית של סלע, "האקסלרטור החדש שלנו ושל SAP מוצע לחברות ללא תשלום וילווה על ידי מיטב המומחים בתחום SAP HANA של חברת  SAP וסלע, ביניהם מומחים מ- SAP העולמית, שיגיעו במיוחד לארץ להשתתפות באקסלרטור. המטרה היא לסייע לחברות לקדם חדשנות ולקצר את ה-Time To Market שלהם עם פתרונות מתקדמים וחדשניים". רם מוסיף כי "מאז שהחל שיתוף הפעולה שלנו עם SAP בתחום SAP HANA אנו חשים התעניינות גוברת בפתרונות ובשירותים שאנו מציעים בתחום וכיום אנו כבר נמצאים בפעילות ענפה עם מספר חברות כדי לקדם פיתוחים ורעיונות על בסיס פלטפורמה זו".

לדברי עופר מילבסקי, ה-COO ומוביל החדשנות, מ-SAP ישראל, "SAP HANA הינה פלטפורמה אידאלית ויחידה מסוגה לחדשנות. HANA עונה לצרכי החדשנות הבסיסים כגון פשטות, צמצום משמעותי של סיכון ועליות פיתוח כמו גם הגעה לתוצר מהיר ביותר ויכולת של הארגון ליצור תהליכים חדשים ואו חדשניים שדרשו בעבר משאבי עתק. אנו משוכנעים ששיתוף הפעולה עם סלע יספק ערך ייחודי ללקוחות בישראל"

לפרטים והרשמה לאקסלרטור: http://www.sap-israel.co.il/runsimple/accelerator/

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות