<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > IoT > סקר של טושיבה: בעידן האינטרנט של הדברים, – אבטחת מידע ופתרונות מבוססי ענן – בראש התחומים להשקעה במחלקות ה-IT באירופה

סקר של טושיבה: בעידן האינטרנט של הדברים, – אבטחת מידע ופתרונות מבוססי ענן – בראש התחומים להשקעה במחלקות ה-IT באירופה

 

 הסקר ונתוניו מוצגים במדריך ׳Make IT Workהמיועד למנהלי מערכות מידע, וכולל הסברים כיצד יכולים ארגונים וחברות בינוניות להתגבר על אתגרי ה-IT

 סקר חדש של חברת טושיבה (Toshiba Europe), המיוצגת בישראל, על ידי חברת ״מפעיל״, מגלה כי 54% ממנהלי IT בכירים בארגונים מובילים באירופה מעריכים כי מחלקות ה-IT בארגונים בהם הם פועלים, ימקדו השנה את ההשקעה שלהן בפתרונות לתחומי אבטחת המידע. 81% מהמנהלים הבכירים רואים באבטחת מידע מפתח מרכזי בשיקולי ההוצאה של מחלקת ה-IT ובהתקפות הסייבר הם רואים את האיום הגדול ביותר על שלמות העסק. במקום השני בסדרי העדיפויות שלהם (52%) עומדת ההשקעה בתחום הפתרונות מבוססי הענן. Make IT work infographic

 

 

Illustrations copy-05

Illustrations copy-06

 

הסקר, שנערך על ידי חברת מחקרי השוק הבלתי תלויה ICM Unlimited, כלל 400 מנהלי IT בכירים (מנמ״רים) ומקבלי החלטות בארגונים גדולים ובינוניים מרחבי אירופה והוא מתמקד באתגרים בפניהם ניצבים צוותי ה-IT כיום, בעידן האינטרנט של הדברים ושפע האביזרים המחוברים לרשת, נושאים המשפיעים במישרין הן על ההנהלות והן על העובדים. אחת הדאגות המרכזיות שעולות מהסקר: כיצד מנהלים הרבה מאוד מכשירים ומערכות המחוברות לרשת הארגונית ואיך מגינים על העסק מאיומי אבטחה, הנובעים מגידול משמעותי במכשירי הקצה המחוברים.

Illustrations copy-04

הסקר מגלה כי האיומים הגוברים על תשתיות ה- IT הארגוניות מוביל את הארגונים לבצע בדיקות תכופות – 60% מהמנהלים דיווחו כי בחנו את איסטרטגיית האבטחה שלהם במינימום של פעם בשנה. נתון נוסף: אחד מכל חמישה מקבלי החלטות בתחומי ה-IT רואים בהתקפות סייבר חיצוניות כאת אחד הסיכונים הגדולים ביותר על האבטחה הארגונית.

מהסקר עולה כי כדי לשמור על איזון בין אבטחה מוגברת והרצון לאפשר לכל עובד ומנהל להביא את לעבודה מכשירים ומערכות מחשוב לפי בחירה אישית, יש צורך ברכש ארגוני מחושב ביותר. כך לדוגמה, נושא אורך חיי הסוללה במחשבים הניידים מהווה את אחת התלונות המרכזיות של המשתתפים בסקר (41%). המסקנה – על מנהלי מערכות המידע לקחת בחשבון השקעה במוצרי מחשוב הבנויים במיחד עבור אנשי עסקים (דוגמת ה-Portégé Z20t-C של טושיבה המספק 17 שעות הפעלה רציפה). גם פתרונות ענן מקבלים כיום עדיפות, כשהם מסייעים לחברות להוביל בתחרות ולנהל בקלות יותר מידע, מסמכים ואפליקציות שלעובדים יש על המחשבים שלהם.

תוצאות נוספות של הסקר ניתן למצוא במדריך ‘Make IT work’ אותו ניתן להוריד מאתר ייעודי (www.toshiba.eu/work), הנותן למנהלים דרכים להתמודדות עם הבעיות הניצבות בפניהם כיום, שמהווים, למעשה, השתקפות של 4 הבסיסים עליהם מושתתים המוצרים העסקיים והפתרונות של טושיבה – אבטחה, אמינות, קישוריות ואפשרות ניהול קלה.

אודות טושיבה

Toshiba Corporation, חברת Fortune Global 500, ממקדת כיום את יכולותיה באלקטרוניקה מתקדמת, ובמערכות ומוצרים אלקטרוניים בשלושה קווי מוצרים עיקריים: אנרגיה לקיימות בחיי היומיום נקיים ובטוחים יותר, תשתיות לשיפור איכות החיים ואחסון המתאים לעידן חברת המידע. עם מוטו  ״מחוייבות לאנשים, מחוייבות לעתיד״, טושיבה תורמת לעולם בו הדורות הבאים יוכלו לחיות חיים טובים יותר. החברה נוסדה בטוקיו בשנת 1875 וכיום פועלים תחת המותג ברשת גלובלית מעל 580 גופים המעסיקים 199 אלף עובדים, עם מכירות של כ-55 מיליארד דולר.

אודות מפעיל

"מפעיל' הוקמה לפני כ-75 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול בפלט ארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמייה, הדפוס המקצועי והמיחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל. ככזו, מקפידה מפעיל להתאים את סל מוצריה ושרותיה לשינויים הארגוניים והעסקיים הנובעים מההתקדמות הטכנולוגית והשפעתה על ההתנהלות העסקית-ארגונית ובמקביל – לשפר ולחזק כל העת את מערך התמיכה והשרות ללקוחות כי בבסיס תפישת העולם של מפעיל, מה שחשוב באמת הוא איכות הפתרון הכולל תפישה זו מחייבת קיומה של "מכונה משומנת" המעניקה תמיכה, שרות ושידרוג ברמה הגבוהה ביותר. החברה פועלת כיום ב-5 ערוצים עסקיים-מקצועיים עיקריים הפועלים בסינרגיה גבוהה: -חטיבת ניידים עסקיים (TOSHIBA) -חטיבת פתרונות הדמייה והדפסה -חטיבת פתרונות הדפסה בתלת-ממד (D3) -חטיבת דפוס מקצועי -חברת הבת – א. נין-נון המספקת פתרונות מיחשוב כוללים אתר: http://www.mafil.co.il/

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות