<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > IoT > חברת n-Join הישראלית פותחת סניף באירופה

חברת n-Join הישראלית פותחת סניף באירופה

הסניף שהוקם עקב דרישה גוברת של השוק האירופאי למוצרי החברה, יפעל מגרמניה ויהיה אחראי על פיתוח עסקי ושיווק בכל אירופה

חברת n-Join, הישראלית, מחממת הסטארט אפים של טרה ונצ'רס ביוקנעם, המפתחת מערכות לייעול תהליכי ייצור אוטומטיים, הודיעה על פתיחתו הרשמית של סניף החברה באירופה. הנציגות האירופאית נולדה מתוך דרישה הולכת וגוברת של השוק האירופי למוצרים מבוססי טכנולוגיית IoT. הסניף הוקם בהיידלברג, גרמניה, ויהיה אחראי על תהליכי פיתוח עסקי ושיווק לכל רוחבה של היבשת. פתיחתו של הסניף מהווה אבן דרך משמעותית עבור הסטארט-אפ הישראלי שפעילותו נמצאת במגמה מתמדת של צמיחה.

njoinהסניף האירופאי ינוהל על ידי יוסט דורקן, אשר קודם לתפקידו זה, שימש כמנכ"ל ונשיא מכון SAS. בנוסף, ייסד דונקן את InfoWare, חברת ייעוץ שנמצאת היום בבעלות
Hewlett Packard, וכן, ייסד את חברת ICasus.

חיים פירטינסקי, מנכ"ל ומייסד n-Join: "גייסנו את יוסט דורקן להובלת הסניף האירופאי בשל כישוריו והיותו דמות יוצאת דופן בתעשיה. כבר עכשיו, עם תחילת הפעילות באירופה זכתה
n-Join במקום הראשון בתחרות הסטארט-אפים Autobahn וגברה על 300 מתחרים ביניהם יצרניות מובילות מאירופה".

יוסט דורקן מנכ"ל n-Join אירופה: "הטכנולוגיה של n-Join היא עתידו של הייצור באשר הוא, והשוק האירופאי זקוק לה בכדי להתפתח וליצור יתרון תחרותי. אני גאה ונרגש לקחת חלק בחברה ולחלוק את הטכנולוגיה שלנו עם חברות כימיקלים, יצרניות רכב, יצרניות מזון ומשקאות מובילות באירופה".

אודות n-Join

חברת n-Join הישראלית נוסדה ב 2014 מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך המאפשר לכל מפעל להפוך למפעל חכם. מערכת ה plug-and-play של החברה משתלבת באופן חלק בכל מפעל, מאפשרת תהליכי תקשורת בין מכונות באמצעות טכנולוגיית IoT, ניתוח מידע בזמן אמת והפקת תובנות. כתוצאה מכך מייעלת הטכנולוגיה של n-Join את תהליכי הייצור והבקרה, מגדילה את התפוקה ומצמצמת פליטת המזהמים וצריכת האנרגיה.

מרכז הפיתוח של החברה ביקנעם, ישראל ולה סניפים בניו יורק וגרמניה. בין לקוחותיה: קוקה קולה העולמית, קבוצת שטראוס ונילית. בין שותפיה העסקיים: סיסקו, אינטל, GE ודויטשה טלקום. n-Join זכתה להכרה במגוון תחרויות סטארטאפ בינ"ל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות