<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Sophos משיקה את Intercept X לחסימת כופרות

Sophos משיקה את Intercept X לחסימת כופרות

לפתרון החדש יכולת נגד-כופרה מתקדמת, אשר יכולה לזהות כופרות שלא היו ידועות קודם לכן בתוך שניות ולחסום אותן לפני שהן יוצאות לפועל

Sophos  (LSE: SOPH), מובילה גלובלית באבטחת רשת ונקודות קצה, הכריזה על Sophos Intercept X, הדור הבא של פתרונות אבטחת נקודות הקצה, אשר חוסם נוזקות zero-day, תוכנות ניצול בלתי ידועות והתקפות נסתרות. לפתרון החדש יכולת נגד-כופרה מתקדמת, אשר יכולה לזהות כופרות שלא היו ידועות קודם לכן בתוך שניות. Sophos Intercept X  יכולה להיות מותקנת לצד תוכנת אבטחת נקודות הקצה הקיימת מכל ספק אחר, ומגבירה מידית את ההגנה על נקודת הקצה על ידי חס

דן שאיפה

דן שאיפה

ימת הקוד הזדוני לפני שהוא יוצא לפועל.

Sophos Intercept X משלב ארבעה רכיבי אבטחה קריטיים שמנהלי ה- IT זקוקים להם כשמדובר בהגנה על נקודות קצה:

  1. CryptoGuard: חידוש נגד-כופרה אשר מזהה ומיירט פעילות הצפנה זדונית, חוסם את הכופרה לפני שהיא יכולה לנעול ולשבש מערכות ויכול להחזיר קבצים שהוצפנו באופן זדוני למצבם המקורי לפני ההתקפה.
  2. Root Cause Analytics: אנליזה חזותית 360-מעלות של אירועי התקפה, אשר מדווחת מאיפה ההתקפה נכנסה, על מה היא השפיעה, היכן היא נעצרה ופעולות מומלצות למניעת התקפה דומה בעתיד.
  3. זיהוי איומים ללא חתימה ותוכנות ניצול: הגנת נגד-נוזקה ונגד-האקרים שחוסמת התקפות zero-day, התקפות בלתי ידועות ואיומים בגרסאות שונות ללא צורך בסריקת קבצים.
  4. Sophos Clean: כלי עוצמתי אשר צד ומסיר כל שריד של תוכנת ריגול ונוזקות ששובצו עמוק ונשארו לאורך זמן במערכות.

"Sophos היא חברת הדור הבא של אבטחת מידע, אשר ניצבת בחזית של התעשייה על ידי הבנת האיומים, הדרישות העסקיות המשתנות והאתגרים של הלקוחות. פיתחנו את Intercept X מהבסיסי למעלה, תוך שימוש באנליזת ביג-דטה לצד הבנה עמוקה בדפוסי האיומים, וקטורי התקיפה ומניעי הפשע, וזאת על מנת לזהות התנהגויות זדוניות ולעצור התקפות פוטנציאליות מוקדם יותר בשרשרת ההרג (ה- kill- chain), ללא צורך בעדכונים או חתימות" אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר של קבוצת אבטחת משתמשי הקצה ב- Sophos. "מומחי IT יודעים שאין גורם אחד שעוצר את כל המתקפות, ולכן פיתחנו את Intercept X על מנת לשלב מספר טכניקות לזיהוי ולתגובה מהירים יותר, אשר מתואמים למתן תמיכה טובה יותר במומחי ה- IT, ללא צורך בצוות אבטחה מומחה".

Sophos Intercept X ניתן להזמנה היום ובדיקה חינם זמינה דרך אתר האינטרנט Sophos Intercept X webpage.

שותפים יכולים לגשת לאתר Sophos Partner למידע נוסף או באתר www.sophos.com.

אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות