<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > סיטריקס העולמית העניקה לחברת אינטגריטי תוכנה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר למוצר התקשורת ואבטחת המידע Citrix NetScaler

סיטריקס העולמית העניקה לחברת אינטגריטי תוכנה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר למוצר התקשורת ואבטחת המידע Citrix NetScaler

pic-1

 ניר בן יהודה – נציג סיטריקס בישראל ובנימין ג'וליבט – המנהל האזורי של סיטריקס, מעניקים את תעודת ה-Specialty לארז גולדשטיין – מנכ"ל אינטגריטי תוכנה.

אינטגריטי קיבלה לאחרונה את התואר Citrix Specialty גם למשפחת מוצרי התקשורת ואבטחת המידע של חברת סיטריקס – Citrix NetScaler.

המוצר NetScaler נחשב למוביל בתחומו ומשלב יכולות של Access GateWay, Load Balancer, WAF ועוד. המוצר מותקן במאות ארגונים בישראל.

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, אמר כי, "פתרונות סיטריקס מיושמים כיום בקרב מגוון לקוחות  Medium ו-Enterprise בישראל בכל המגזרים. יותר מ-70 ארגונים בישראל נעזרים היום במומחיות של אינטגריטי בטכנולוגיות סיטריקס ואציין כמה מהם כמו בנק הפועלים, מגדל ביטוח, פרטנר תקשורת, פלאפון, סלקום, משרד החינוך, צה"ל, מכבי שירותי בריאות, כרטיסי אשראי לישראל, UPS ועוד. התואר Citrix Specialty שקיבלנו מבסס את המובילות של אינטגריטי בתחום זה בישראל".

גולדשטיין הוסיף כי, "לפני כשנה הקמנו את Citrix Users VIP Forum – הפורום המקצועי הראשון מסוגו בארץ, שמפגיש את קהל המומחים בארגונים בטכנולוגיות סיטריקס על מנת ליצור קהילה טכנולוגית שתעמיק את הקשרים והידע המקצועי של חבריה. הפורום מאפשר ללקוחות סיטריקס בישראל להכיר ולשתף מידע בנושאים טכנולוגיים שבהם התנסו במסגרת הארגון שלהם. כיום חברים בו מעל 100 מומחים מארגונים שונים".

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות