<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > טרנד מיקרו משיקה את XGen™ : פתרון ההגנה המתקדם מסוגו לתחנות הקצה

טרנד מיקרו משיקה את XGen™ : פתרון ההגנה המתקדם מסוגו לתחנות הקצה

שדרוג חינם יינתן לכמליון משתמשי Office Scan בישראל

טרנד מיקרו, , מובילה עולמית בפתרונות סייבר ואבטחת מידע, הכריזה על זמינותו שלendpoint security  XGen™ , פתרון ההגנה המתקדם מסוגו לתחנות קצה.  הפתרון כולל מגוון טכנולוגיות הגנה  Cross-generational שמאפשרות התגוננות יעילה  מול האיומים העכשווים כגון כופרה (Ransomware).

פתרון XGen משלב מספר טכניקות  לזיהוי מהיר ויעיל של איומים ובמינימום התראות שווא False positive)),מניעת ניצול פרצות (Exploit Prevention), אנליזה התנהגותית

( behavioral monitoring ) ולימוד מכונה (Hi Fidelity Machine Learning ).

תמיר סגל

תמיר סגל

טרנד מיקרו היא החברה הראשונה שמטמיעה  יכולות  Machine learning בפתרון שלה לתחנות הקצה ובכך מאפשרת ניתוח קבצים לפני ובעת  הרצתם  תוך שימוש בתכונות "השתקת רעשים" noise cancellation"  על מנת להפחית למינימום התראות שווא .

"שמו של הפתרון החדש – XGen – נבחר בקפידה ומדגיש את הטכנולוגיה חוצת הדורות שמזינה את הגישה שלנו, גישה שנבנתה בהסתמך על שנים רבות של ניסיון בבניית פתרונות הגנה מול האיומים שמתגברים " אמרה אווה צ'ן מנכלי"ת טרנד מיקרו. "אנו משתמשים בטכנולוגיות Machine learning כחלק מפתרון מודיעין האיומים הגלובלי  שלנו Trend Micro Smart Protection Network™ ועתה אנו מעלים את הרף על ידי  הטמעת Machine learning עם מגוון שיטות הגנה על מנת להתמודד עם איומים מתקדמים יותר ובעיקר לתת מענה ל התקפות Ransomware ."

ההגנה על תחנות הקצה התפתחה בצורה דרמטית במהלך 25 השנים האחרונות. בתחילת הדרך ההגנה התמודדה מול דואר ספאם והטרדות פשוטות אך עם התפתחות כלכלת ההאקרים והנסיקה החדה בהכנסות מפשע דיגיטלי ובנוסף ההתפתחות התמידית של סביבות ה-IT  שגרמו לעליה בהתנהלות הסיכונית של משתמשי תחנות הקצה – ההגנה על תחנות הקצה מתמודדת כעת עם גידול אקספוננציאלי של מתקפות מתוחכמות כמו מתקפות פישינג, מתקפות ייעודיות ומתוזמנות, קודים זדונים לטלפונים חכמים והתקנים ניידים ומתקפות כופר( Ransomware).

רק לאחרונה התפרסם כי  וריאנט אחד של התקפת כופר פוגע  בכ- 100,000 מחשבים כל יום. מידי חודש פורצים לשוק מספר ואריאנטים חדשים.

האתגרים הדינמיים האלו בתוספת לצבר ההתקפות ההולך ומתגבר-  למעלה מ 500,000 התקפות חדשות מזוהות מדי יום ! – מקשים על  ארגונים לשמור על רמת ניהול סיכונים אחידה. למרות הבטחות חוזרות ונשנות של ספקי פתרונות אבטחת מידע, הזמן מראה כי אין פתרון קסם כשמדובר בהגנה מפני איומי סייבר. כל רמה חדשה של איומים דורשת פתרון הגנה המתאים לה.

"השימוש ב- Trend Micro XGen endpoint security הגדיר מחדש את תפיסתנו ההגנתית ואפשר לנו לבנות הגנה מלאה  וקלה ליישום על המידע הארגוני היקר ביותר שלנו". אמר וויליאם קראנק, CIO במדהוסט. " בזמן שפתרונות מורחבים של יצרנים אחרים יוצאים לשוק מתברר לכל שהם אינם מספקים את ההגנה לה אנו זקוקים. על מנת להשיג את ההגנה הטובה ביותר אנו צריכים מארג שלם של יכולות ולא מוצר ייעודי, שמציע הגנה חלקית בלבד על נקודות הקצה ללא חיבור למודיעין האיומים של הארגון."

endpoint security  XGen™ משולב גם  בפתרון Trend Micro Smart Protection Suite הכולל הגנה על תחנות הקצה, הדואר האלקטרוני והרשת ומתוכנן להגן על הפעילות היומיומית של המשתמשים. הפתרון מציע למנהלי אבטחת מידע נראות מרכזית ושליטה בכל פעילות ההגנה על מנת לקצר את זמן התגובה. עם 28 שנות ניסיון ויותר מ-155 מיליון תחנות קצה מוגנות , ממשיכה טרנד מיקרו להפגין את מחויבותה הבלתי מתפשרת להגנה על תחנות הקצה.

"איומים חדשים מופיעים באותה תדירות כמו השינויים בטכנולוגיה, אך איומים ישנים לא נעלמים אלא ממשיכים להוות סכנה לארגונים" הוסיף דאג קהיל, אנליסט בכיר בESG .

"מה שצפוי לנו יכלול  שילוב של פתרונות ממספר דורות המבוסס על ארכיטקטורה העולה על הטכנולוגיה, האיומים ופרופיל ההתנהגות של משתמשי הקצה. זה מאוד מרגש לראות שטרנד מיקרו מתייחסת לאתגרי ההגנה על ידי השקת Trend Micro XGen endpoint security".

טרנד מיקרו הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בתחום ההגנה על נקודות קצה מאז שנת 2002. ובשנת 2016 זינקה למיקום הגבוה ביותר מבין כל היצרנים בעולם., בשל השלמת החזון שלה והפיכתו למציאות.

אודות טרנד מיקרו

טרנד מיקרו (Trend Micro) , מובילה עולמית בפתרונות אבטחת מידע, מפתחת מערכות אבטחה מתקדמות להגנה על מחשבים, שרתים ורשתות נגד וירוסים, תוכנות זדוניות  ומפני התקפות ממוקדות מסוג APT/Zero Day במטרה לאפשר החלפת מידע מוגנת בעולם הדיגיטלי. בסיס החברה נמצא בטוקיו שביפן  עם 38 מרכזים ברחבי העולם ולמעלה מ 5,000 עובדים. בבעלות החברה רשת SPN-Smart Protection Network מערך המודיעין הגדול בעולם לאיסוף וכריית מידע על איומי רשת.

את פעילות טרנד מיקרו בישראל מנהל תמיר סגל. לפרטים נוספים בקרו באתר החברה www.trendmicro.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות