<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט הכריזה על יכולות חדשות במארג האבטחה עבור אבטחת רשת מבוססת-כוונה – Intent-Based Network

פורטינט הכריזה על יכולות חדשות במארג האבטחה עבור אבטחת רשת מבוססת-כוונה – Intent-Based Network

קן קסי

קן קסי

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על מספר חידושים במארג האבטחה של החברה, אשר כוללים את השקת FortiOS 5.6, מערכת הפעלת האבטחה המתקדמת בעולם, יחד עם פתרון אבטחת התפעול החדש של פורטינט (Security Operations). מערכת ההפעלה FortiOS 5.6 משלבת חידושים טכנולוגיים רבים במטרה לספק יכולות אוניברסליות ומרכזיות משופרות יותר בהשוואה לפלטפורמות האבטחה המסורתיות או פתרונות נקודתיים הזמינים כיום. העדכונים הללו מהווים את אבני היסוד לאבטחת רשת מבוססת-כוונה (Intent-Based Network Security – IBN), אשר תהיה בעלת אספקה עצמית, תפעול עצמי ותיקון עצמי.

לפי מחקר שנערך לאחרונה על ידי גרטנר, "אימוץ רשתות מבוססות-כוונה מונע על ידי דרישות של טרנספורמציה דיגיטלית עסקית. רשתות אלו נועדו להגדיל את גמישות הרשת יחד עם הזמינות והאמינות. המורכבות הגוברת של רשתות, בשילוב עם מחסור במיומנויות הכרחיות של תכנון, פריסה ותפעול משימות, מגבירים את הלחץ על מנהלי התשתית והפעולות (I&O) למצוא דרך טובה יותר למפות את דרישות העסק להתנהגות התשתית בדרך מתוזמנת, עקבית וברת-אימות".

החזון של פורטינט הוא לספק אבטחת רשת מבוססת-כוונה אשר תאפשר למארג האבטחה לתרגם בצורה אוטומטית דרישות עסקיות לפעולות אבטחת רשת מסונכרנות ללא התערבות אנושית. דבר זה יאפשר לארגונים לתכנן ארכיטקטורות אבטחה מתוחכמות יותר ובו-בזמן לפשט בצורה משמעותית פריסות מורכבות ולהפחית עומסים תפעוליים; וכתוצאה מכך, לספק תשתיות טכנולוגיות עצמאיות ברובן, המסוגלות לתחזק בצורה קבועה גישת אבטחה אופטימלית על פני כל שטח התקיפה.

אלי פרנס

אלי פרנס

מערכת FortiOS 5.6 כוללת פונקציות מתקדמות דוגמת: נקודת מבט IT כוללת לכל המרכיבים עם אלמנט אבטחה הפועל באמצעות קונסולת ניהול אחת ואספקת API פתוחים אשר ניתן לשלב עם פתרונות השותפים של פורטינט; ראייה מורחבת של נקודות גישה אלחוטיות, מתגים וארגזי החול של פורטינט בניהול משופר ובקרה מרכזית של מרכיבי הרשתות והגנות איומים מתקדמות; ממשק משתמש חדש אשר הופך במהירות את מודעות ה-IT לפעולת אבטחה; אספקת המלצות אבטחה פרואקטיביות על מנת לסייע לשפר את יעילות ותאימות הרשת. ה-FortiOS 5.6 מהווה את הבסיס של טכנולוגית מארג אבטחה של פורטינט. היא פועלת בצורה סקלבילית מה-IoT ועד לענן ועל פני סביבות פיזיות, וירטואליות והיברידיות כדי לחלק ולהגן על כל שטח התקיפה של הארגונים הגדולים הגלובליים והמבוזרים.

אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט, אמר כי, "השיפורים המשמעותיים במערכת ההפעלה של פורטינט, בשילוב עם פתרון ה-Security Operations Solution, מספקים חזון חסר תקדים ויכולות אוטומטיות על פני כל התשתית של הארגון, החל מנקודות הקצה ועד לענן. בנוסף, יכולות משולבות אלו מייצגות את החדשנות המתמשכת של מארג האבטחה של פורטינט ומספקות מסגרת לרשתות האבטחה מבוססות-הכוונה המתקדמות של מחר".

קן קסי, מייסד, יו"ר ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "דרישות הכלכלה הדיגיטלית של היום מניעות גידול של רשתות מורכבות אשר דורשות מיומנות וכישרון יוצאי דופן וברמה הגבוהה ביותר על מנת לתכנן, לפרוס, לתפעל וחשוב מכל – לאבטח. המוצרים הנקודתיים ופתרונות פלטפורמות האבטחה של היום לא מסוגלים לספק פתרון מעמיק, יכולות עיבוד או אוטומציה מתקדמת ההכרחיים על מנת להתייחס לדרישות הללו. מארג האבטחה של פורטינט מספק טווח רחב של פתרונות אבטחה עוצמתיים ואוטומטיים הדרושים על מנת לפתור את האתגרים של ימינו ובו-בזמן להניח את היסודות עבור אבטחת רשת עצמאית ומבוססת-כוונה, אשר תיקח חלק משמעותי בהגנה על הארגונים של מחר". 

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-290,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות