<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > F5 Networks: איומי DDoS מחריפים באזור ה- EMEA לקראת סיום 2016

F5 Networks: איומי DDoS מחריפים באזור ה- EMEA לקראת סיום 2016

תכיפות ההתקפות ומורכבותן מאלצות עסקים לחזק את תכניות אבטחת המידע

נתונים חדשים ממרכז ה- SOC של F5 מדגישים את הצורך בפעולה

  • בשנת 2016 מרכז ה- SOC של F5 טיפל ב- 7,923 אירועי DDoS.
  • מקור ההתקפות בעיקר מווייטנאם (28%), רוסיה (22%), סין (21%), ברזיל (15%) וארה"ב (14%).
  • באוקטובר-דצמבר עלה מספר לקוחות ה- DDoS במרכז ה- SOC ב- 100% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
  • מספר לקוחות WAF עלה ב- 136%.
  • מספר לקוחות אנטי-הונאה עלה ב- 88%.

F5 Networks  (NASDAQ: FFIV) חושפת נתונים ממרכז ה- SOC (מרכז השליטה והבקרה לאירועי סייבר), הממחישים את סדרי הגודל ההולכים וגדלים של התקפות הסייבר ואת עצמתם באזור ה- EMEA. בשנת 2016 עד היום, מרכז ה- SOC הממוקם בוורשה, טיפל ב- 7,923 אירועי DDoS. המרכז מספק שרותי מחקר והתמודדות עם איומי סייבר 24/7, בהם DDoS, אנטי-הונאה ו- WAF. אחת מההתקפות, בין הגדולות בעולם, התאפיינה ב- 448 Gbps UDP/ICMP fragmentation flood תוך שימוש ביותר מ-100 אלף כתובות IP ממספר רב של אזורים. האירוע מדגיש את המגמה המתחזקת של תאום גלובלי של ההתקפות להשגת אימפקט מקסימלי, כאשר מקור ההתקפות נובע בעיקר מווייטנאם (28%), רוסיה (22%), סין (21%), ברזיל (15%) וארה"ב (14%).

"מרכז ה- SOC של אזור ה- EMEA גדל במהירות מאז השקתו בשנה שעברה בשל התפוצצות ההתקפות לכל אורך האזור וכן בשל העובדה שעסקים שמבינים שהם צריכים להתכונן לגרוע מכל" אמר קמיל ווזניאק, מנהל ה- SOC של F5. בתקופת אוקטובר עד דצמבר 2016, עלה מספר לקוחות ה- DDoS במרכז ה- SOC ב- 100% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. מספר לקוחות WAF עלה ב- 136% ומספר לקוחות אנטי-הונאה עלה ב- 88%. התקפת ה- DDoS השכיחה ביותר בתקופה זאת הייתה מסוג User Datagram Protocol (UDP) fragmentations (23% מהכלל), לאחריה DNS Reflections ו- UDP Floods (עם 15% לשניהם), Syn Floods (13%) – NTP Reflections (8%).

גד אלקין, מנהל אבטחת המידע EMEA ב- F5 אמר כי: "עם העלייה במספר ומגוון טכניקות DDoS חדשות, לעיתים קרובות לא ברור האם הארגון נמצא תחת התקפה. לכן, חשוב יותר מתמיד להבטיח כי תנועת המידע נמצאת תחת ניטור מתמיד אחר חריגות וכי לארגונים יש אמצעים שיאפשרו להם להגיב במהירות. "הדרך הטובה ביותר להתקדם היא לפרוס אסטרטגית DDoS רב שכבתית שיכולה להגן על יישומים, מידע ורשתות. הדבר יאפשר זיהוי של התקפות ופעולה אוטומטית כאשר יש הפרעה לעסק ממקורות מקומיים או חיצוניים, הן בשכבת היישום והן בשכבת הרשת".

אודות F5f5-logo-full_color_jpeg-3

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.

הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.

F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot).

הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-250 עובדים. למידע נוסף, אנא בקרו ב-f5.com. למידע נוסף על F5, שותפיה והטכנולוגיות שלה, ניתן לעקוב אחרינו ב-@f5networks בטוויטר או לבקר אותנו בפייסבוק. לרשימה המלאה של אתרי קהילת F5, אנא בקרו בכתובת:www.f5.com/news-press-events/web-media/community.html.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות