<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Power Communications: גידול ב- 25% במכירות פתרונות Sophos בישראל

Power Communications: גידול ב- 25% במכירות פתרונות Sophos בישראל

חברת אבטחת המידע הגלובלית העמיקה את נוכחותה עם פתרונות נגד כופרות ופתרונות מנוהלי ענן

אילן סגלמן

אילן סגלמן

Power Communications, נציגתה הבלעדית בישראל של חברת אבטחת המידע הגלובלית Sophos (LSE: SOPH), מדווחת על גידול של 25% במכירות פתרונות החברה בישראל בשנה האחרונה.

Sophos, אשר הוצבה שוב השנה ברביע המובילים של גרטנר בדוחות המתייחסים לאבטחת נקודות קצה, UTM והצפנות, ואף דורגה כמובילה בדוח אבטחת נקודות קצה של חברת המחקר  Forrester Research (פורסטר), הכריזה בשנה האחרונה על פתרונות מתקדמים להגנת נקודות קצה והרחיבה את פלטפורמת הניהול מבוססת הענן שלה.

בין היתר השיקה החברה את Intercept X, הדור הבא של פתרונות אבטחת נקודות הקצה אשר חוסם נוזקות zero-day, תוכנות ניצול בלתי ידועות והתקפות נסתרות. לפתרון החדש יכולת נגד-כופרה מתקדמת, אשר יכולה לזהות כופרות שלא היו ידועות קודם לכן בתוך שניות.

חברת Power Communications מדווחת כי בישראל חל גידול משמעותי במכירות פתרונות החברה נגד כופרות, הכוללים הגנה על נקודות קצה ושרתים וכן בפתרונות מנוהלי הענן, הכוללים פתרונות UTM, הצפנה, הגנת נקודות קצה, הגנת אימייל ועוד. עוד מדגישים בחברה כי חלה התחזקות בדרישה לפתרונות אלו בקרב ארגונים מבוזרים הכוללים מספר רב של שלוחות או סניפים. החברה פרסמה השנה מספר עסקאות משמעותיות עם לקוחות ישראליים דוגמת אינבנטיבה, כרומגן, רשת פרופורציה, אודיוקודס ועוד.

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "היתרון המשמעותי ביותר של פתרונות Sophos הוא פשטות הניהול לצד הגנה מלאה ואפקטיבית. ארגונים מבוזרים בעלי סניפים מרובים כבר אינם זקוקים לכוח אדם גדול על מנת לנהל את אבטחת המידע שלהם. לקוחותינו בישראל נהנים לעבוד עם פתרון אחד כולל, תחת ממשק ניהול אחוד וידידותי. התוצאות שלנו השנה הן ההוכחה לאמון שנותן בנו השוק הישראלי, הן בפתרונות on-premise, והן בפלטפורמות מבוססות ענן".

אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות