<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > סימולציית ההגנה האינטראקטיבית של מעבדת קספרסקי  עולה לרשת

סימולציית ההגנה האינטראקטיבית של מעבדת קספרסקי  עולה לרשת

מעבדת קספרסקי הכריזה על זמינות מקוונת של סימולציית ההגנה האינטראקטיבית (KIPS Online). המערכת היא תוספת חשובה להכשרת KISP Live, שכבר קיימת ופועלת מחוץ לרשת. גם הגרסה המקוונת וגם גרסת ה- Live מציעות הכשרה פעילה של מודיעין אבטחה למנהלים בכירים ברחבי העולם.

לא משחק מונופול

KIPS Online מגבירה את המודעות להגנת סייבר ומייצרת תובנות אמתיות ומעשיות למי שזקוק להן ביותר: צוותי הנהלה בכירה בארגונים גדולים. בהתבסס על 20 שנות ניסיון של מעבדת קספרסקי באבטחת סייבר, סימולציית ההגנה האינטראקטיבית פותרת שני אתגרים יסודיים באשר למודעות בקרב הנהלה בכירה: הצורך להיות מוכנים לתגובה מהירה לאירועי סייבר, ברמה גבוהה, ומצד שני חוסר בזמן.

interactive-protection-simulator-graphicלדברי סלאבה בורילין, מנהל תוכנית מודעות אבטחה, מעבדת קספרסקי: "מודעות כללית לאבטחת סייבר ארגונית דורשת ידע אודות איומים, תרחישי תקיפה ואמצעים להימנעות מסיכונים. אבל ברמת ההנהלה הבכירה ביותר, המפתח החשוב ביותר לתגובה ומזעור של אירועים הוא עבודת צוות. לקחנו את הדברים בחשבון כאשר התחלנו לעבוד על KISP ובחרנו באפיק לא שגרתי – שימוש במשחקים בעלי תובנות חשובות. המטרה היא לא להכשיר מנהלים לגבי אופק האיומים – אנו לא רוצים להחליף את מנהלי האבטחה. המטרה של KIPS היא לסייע למנהלים לשתף פעולה בצורה טובה יותר במקרה של איום סייבר, ולחסוך בעלויות התאוששות מהאירוע. עם KIPS Online אנו מביאים הרבה מהגמישות הנדרשת לתהליך ההכשרה ואת היכולת להגביר את המעורבות של ההנהלה הבכירה בתאגידים בינלאומיים גדולים".

מאמץ משותף מקטין עלויות התאוששות

על פי סקר סיכוני אבטחת מידע בארגונים, 51% מהארגונים מעידים כי הם מתקשים להראות החזר על ההשקעה בכל הנוגע לאבטחת מידע. ברמת ההנהלה הבכירה, פעולה מהירה ומתואמת מסייעת לחסוך בעלויות אבטחת מידע, ואחד מהיעדים המרכזיים של KIPS Live ו- KIPS Online הוא להדגים את חשיבות היכולת הזו. במהלך ההכשרה, המשתתפים מקבלים על עצמם תפעול של מתקן אינטראקטיבי, והמטרה של הצוותים השונים היא לשמור על בריאות פיננסית תוך התמודדות עם אתגרי אבטחת סייבר. תרחיש המשחק כולל אתגרים מחיי היום היום התאגידי.

טורניר החורף של KIPS

טרם ההשקה הגלובלית, בדצמבר 2016, ערכה מעבדת קספרסקי טורניר גלובלי של KIPS Online, והזמינה אליו לקוחות ארגוניים מכל העולם, עם סך של 270 צוותים מ- 40 מדינות. מבחן השטח הזה הוכיח את יעילותה של הפלטפורמה, כמו גם את היכולת של KIPS Online לשלב צוותים גדולים (עד ל- 100 אנשים).

זמינות

KIPS Online ו- KIPS Live הם חלק ממשפחת Security Awareness Training של שירותי מעבדת קספרסקי, והם זמינים באמצעות ערוצי ההפצה של מעבדת קספרסקי. כדי ללמוד יותר על סימולציית ההגנה האינטראקטיבית של מעבדת קספרסקי בקרו באתר החברה  או ראו תיאור מפורט בבלוג שלנו. מידע נוסף על טורניר KIPS Winter Series אפשר לראות בפוסט של יוג'ין קספרסקי.

אודות קספרסקי

Kaspersky Lab היא חברת אבטחה גלובלית שנוסדה ב-1997. מודיעין האיומים ומיומנות האבטחה המוכחות שלה עומדים בבסיס פתרונות ושירותי האבטחה שהיא מספקת והמסייעים להגן על חברות, ארגונים, תשתיות קריטיות, גופי ממשל ומשתמשים פרטיים  ברחבי העולם. פורטפוליו המוצרים המקיף של מעבדת קספרסקי כולל פתרונות אבטחה מובילים למשתמשי קצה ומספר פתרונות ושירותים מתמחים במאבק נגד האיומים הדיגיטליים המתפתחים. יותר מ-400 מיליון משתמשים ו-270,000 אלף לקוחות ארגוניים ברחבי העולם מוגנים על ידי טכנולוגיות קספרסקי ברחבי העולם. לפרטים נוספים בקרו ב-www.kaspersky.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות