<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מעבדי האבטחה ARC SEM של סינופסיס זכו בפרס בחירת האנליסטים של לינלי גרופ עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר ב-2016

מעבדי האבטחה ARC SEM של סינופסיס זכו בפרס בחירת האנליסטים של לינלי גרופ עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר ב-2016

סינופסיס (נאסדאק: SNPS) הכריזה על זכייתה בפרס בחירת האנליסטים (Analysts' Choice Award) של לינלי גרופ (Linley Group) עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר ב-2016. מעבדי האבטחה DesignWare® ARC® SEM של סינופסיס נבחרו על בסיס יעילות ההספק והביצועים שלהם, לצד תכונות האבטחה הייחודיות שלהם. תכונות האבטחה מתמודדות עם הצרכים של יישומים משובצים בהספק נמוך כמו התקני מדידה חכמים, תשלומים בתקשורת NFC והתקני SIM משובצים.

ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס

ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס

חברת לינלי גרופ, המפרסמת את ה-Microprocessor Report, היא מקור מוביל של ניתוחים טכנולוגיים עצמאיים של מוצרי IP (מודולי תכנון מוכנים ובדוקים – Intellectual Property) וסמיקונדקטורים. פרס בחירת האנליסטים ל-2016 של החברה העניק הכרה למוצרי הסמיקונדקטורים המובילים בשבע קטגוריות: מעבדי שרתים, מעבדים משובצים, שבבי רישות, מעבדים ניידים, שבבים ניידים, IP למעבדים והטכנולוגיה הטובה ביותר. בכדי לבחור כל זוכה מבין מגוון מועמדים בכל קטגוריה, צוות האנליסטים הטכנולוגיים של לינלי גרופ מתמקד ביתרונות המוצרים החדשניים ביותר שיצאו לשוק במהלך 2016. הצוות מעריך את היתרונות המשולבים בתחומי ההספק, הביצועים, התכונות והעלויות של כל התקן עבור יישום הקצה ושוק היעד שלו.

"אחרי שהערכנו את מוצרי ה-IP למעבדים המעודכנים ביותר בשוק, בחרנו במשפחת ה-ARC SEM של סינופסיס כ-IP למעבדים הטוב ביותר של שנת 2016, בזכות מארז האבטחה המלא והייחודי שלו, הכולל pipleline עמיד בפני חבלה, אמצעים נגד מתקפות side-channel והרחבות חומרת CryptoPack אופציונליות בכדי להאיץ אלגוריתמים קריפטוגרפיים", אמר מייק דמלר, אנליסט בכיר בלינלי גרופ. "בחירת מעבדי ARC SEM לפרס בחירת האנליסטים שלנו מהווה הכרה בהישג של סינופסיס בהתמודדות עם בעיות אבטחת מידע קריטיות במעבדי IoT ובתכנונים משובצים אחרים".

מעבדי ה-ARC SEM110 וה-SEM120D מציעים תכונות אבטחת מידע מתקדמות דוגמת תזמון הוראות אחיד ורנדומליזציה של הספק בכדי למנוע חשיפה של פעולות אבטחת מידע ולהתנגד למתקפות side-channel. ה-pipleline של SEM אף עושה שימוש בהוראות in-line ובהצפנת נתונים, ערבול כתובות ובדיקות שלמות נתונים בכדי לספק הגנה מחוזקת מפני מתקפות מערכתיות וגניבת קניין אינטלקטואלי. תמיכה בטכנולוגיית SecureShield™ של סינופסיס מאפשרת למתכננים לממש סביבת פעולה מהימנה (TEE – Trusted Execution Environment) עם רמות שונות של פריבילגיות על גבי ליבה יחידה בעלת צריכת הספק נמוכה ביותר, דבר שמצמצם את שטח הסיליקון ואת צריכת האנרגיה. שילוב זה של חומרת ARC SEM ושל תכונות תוכנה מאפשר ליצור מערכות על גבי שבב (SoCs) מאובטחות יותר עבור האינטרנט של הדברים ועבור מכשירים ניידים.

"מדי שנה משווקים יותר מ-1.9 מיליארד שבבים מבוססי ARC וסינופסיס ממשיכה לכלול במעבדים שלה תכונות שמעניקות בידול בכדי לספק מענה לצרכים הספציפיים של מגוון יישומים ובכללם רכב, IoT ואחסון", אמר ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס. "קבלת הפרס של לינלי גרופ עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר מהווה עדות למחויבות של סינופסיס לספק לקהילת המתכננים IP למעבד מבודל שמאפשר להם לעמוד ביעדים האגרסיביים של ביצועים, הספק, שטח ואבטחת מידע בתכנונים המשובצים שלהם".

מקורות

למדו עוד על ARC SEM security processors למדו עוד על טכנולוגיית ARC SecureShield למדו עוד על אופציות אבטחה של ARC הניתנות לרישוי נפרד

אודות DesignWare IP

סינופסיס היא ספקית מובילה של פתרונות IP איכותיים מוכחים בסיליקון עבור תכנונים של מערכות על גבי שבב (SoCs). קו מוצרי ה-IP הרחב של סינופסיס כולל ספריות לוגיות, זיכרונות משובצים, כלי בדיקה משובצים, IP אנלוגי, IP לממשק קווי ולממשק אלחוטי, IP לאבטחת מידע, מעבדים משובצים ותת מערכות משובצות. בכדי להאיץ בנייה של אבות טיפוס, פיתוח תוכנה ושילוב של IP בתוך מערכות על גבי שבב, יוזמת IP Accelerated של סינופסיס מציעה קיטים לבניית אבות טיפוס IP, קיטים לפיתוח תוכנת IP ותת-מערכות IP. ההשקעה הנרחבת של סינופסיס באיכות ה-IP, התמיכה הטכנית המקיפה והמתודולוגיה החזקה לפיתוח IP, מאפשרות למתכננים לצמצם את הסיכון הכרוך באינטגרציה ולהאיץ את הזמן לשיווק. למידע נוסף על ה-DesignWare IP, בקרו בכתובת www.synopsys.com/designware.

אודות סינופסיס

סינופסיס אינק. (סימול: SNPS) הינה שותפת פתרונות  Silicon to Software™עבור חברות חדשניות אשר מפתחות את הדור הבא של מוצרי האלקטרוניקה ויישומי התוכנה עליהם אנחנו מתבססים בכל יום.  סינופסיס היא חברת התוכנה ה-15 בגודלה בעולם. לחברה יש היסטוריה ארוכה כמובילה העולמית ב-EDA (Electronic Design Automation) ובמודולי תכנון בדוקים ומוכנים (IP) לסמיקונדקטורים, והיא גם מחזקת את הובלתה בתחום איכות ואבטחת תוכנה. סינופסיס מספקת את הפתרונות הדרושים למתכנני מערכות על גבי שבב (SoCs) המפתחים סמיקונדקטורים מתקדמים ולמקצועני תוכנה המפתחים יישומים אשר דורשים את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה ואיכות. פתרונות אלה מאפשרים להם לספק מוצרים חדשניים, איכותיים ומאובטחים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר www.synopsys.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות