<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > חברת Inneractive בוחרת באבטחת המידע של  Sophos

חברת Inneractive בוחרת באבטחת המידע של  Sophos

במסגרת הפרויקט הוחלף פיירוול של חברה מתחרה ובמקומו הוטמעו פתרונות הגנה של הדור החדש מסוג SG UTM 210  ופתרונות הגנה לנקודות קצה

אילן סגלמן

אילן סגלמן

חברת  Inneractive, המציעה טכנולוגיה מתקדמת לפרסום במובייל ובורסת מודעות עצמאית, בחרה בפתרונות אבטחת המידע של Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications  . הפרויקט, שהסתיים לאחרונה, משרת כיום את 100 עובדי החברה. במסגרת הפרויקט הוחלף פיירוול של חברה מתחרה ובמקומו הוטמעו פתרונות הגנה של הדור החדש מסוג SG UTM 210  ופתרונות הגנה לנקודות קצה.

עילי פיינשטיין, האחראי על מערכות המידע בחברת Inneractive אמר כי: "החלפנו את המערכת הקודמת שלנו בפתרונות אבטחת המידע של Sophos, דבר שאפשר לנו לטפל בנפח תעבורה גבוה באופן משמעותי ולזכות בהגנה בעלת מהירות גבוהה, המאפשרת לנו לספק את השרות האיכותי והזריז ביותר למשתמשים שלנו. מעבר לכך, ממשק הניהול הפשוט הפך את משימות האבטחה היום-יומיות לקלות ביותר, וכך התפנה לנו זמן לעסוק בנושאים מהותיים יותר".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "  Sophosחרטה על דגלה לפתח פתרונות אבטחת מידע שמקדמים את הארגון, מייעלים את העבודה בו ומשפרים את השרות ללקוח. פתרונות האבטחה של Sophos נבנו על הנדסה חכמה ומתקדמת, שמעניקה ביצועים גבוהים מאי פעם והגנה מהירה וחזקה, שאינה מפריעה לעבודה השוטפת או לזמני התגובה הרצויים ללקוח".

גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT אמר כי: " Sophos UTM מאפשר הגנה מקיפה עם יכולות שלא ניתן למצוא בשום פיירוול אחר, כולל הגנה למובייל, לרשת ולנקודות הקצה ויכולות הצפנה, וכל זאת בהתקן אחד ללא צורך בחומרה נוספת או בתשלום נוסף. היעילות שלהם באה לידי ביטוי גם בתהליך ההטמעה הקל והמהיר וגם בעבודה שוטפת איתם לאורך זמן".

 אודות אינראקטיב

אינראקטיב (Inneractive) הוקמה בשנת 2007 ומפתחת טכנולוגיות מתקדמות לפרסום במובייל. בין היתר, החברה פיתחה בורסה העצמאית (Exchange) למסחר בשטחי פרסום הנחשבת לאחת הגדלות מסוגה בעולם. בבורסה נסחרות פרסומות המשולבות בפלטפורמות מגוונות בהן Video ו- Native. הבורסה פועלת במודל  Real Time Bidding (RTB) המשלב כלים טכנולוגיים ואלגוריתמים מורכבים המאפשרים זמני תגובה ושקלול מגוון רחב של נתונים בקצבים מהירים במיוחד. החברה מעסיקה מעל 100 עובדים ונמצאת במגמת גידול קבועה. המשרד הראשי של החברה ממוקם בקרית אריה בפתח תקווה. בנוסף, לחברה משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון ובייג׳ינג.

Power-Logo-big (6)אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות. יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר.  Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 אודות Expert2IT

Expert2IT (נוסדה ב- 2011) מתמחה במתן פתרונות לסביבת ה – IT, עם דגש עיקרי על תחומי אבטחת המידע, מערכות אחסון, גיבוי והמשכיות עסקית. החברה הינה Value Added Reseller ושותפה עסקית של פתרונות טכנולוגיים מובילים. הפתרונות המתקדמים שמציעה Expert2IT  נבחרו לאחר בחינה קפדנית ולאחר שנמצאו כמתאימים והשלמים ביותר עבור לקוחותיה במגזרים מגוונים. המוטו של Expert2IT הוא "שירות הוא מעל לכל" והיא משקיעה משאבים רבים על מנת לספק ללקוחותיה את השירות המוביל בתחומה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות