<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט הכריזה על יישום הפיירוול הראשון בעולם בגודל טרה ביט ועל הפיירוול של הדור הבא(NFGW)  המוביל בשוק במהירות של 100 ג'יגה בייט

פורטינט הכריזה על יישום הפיירוול הראשון בעולם בגודל טרה ביט ועל הפיירוול של הדור הבא(NFGW)  המוביל בשוק במהירות של 100 ג'יגה בייט

FortiGate 3980E ו-FortiGate 7060E מספקים ביצועים אשר קיבלו תוקף בבדיקות האבטחה של חברת Ixia

FortiGate7060E_Side1

FortiGate7060E_Side1

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על פתרונות חדשים המרחיבים את היצע הפיירוולים של החברה ואשר מיועדים ללקוחות ארגונים, מרכזי נתונים וספקי שירות. ה-FortiGate 3980E הוא רכיב האבטחה הראשון בעולם אשר השיג ביצועי פיירוול של טרה בייט לשנייה (Tbps) וה-FortiGate 7060E מספק תפוקה של 100 ג'יגה בייט לשנייה (Gbps) ומהווה את הפיירוול של הדור הבא (Next Generation Firewall). שני הפיירוולים הארגוניים ממנפים את יחידות עיבוד האבטחה (SPU) המתקדמות כדי לספק ביצועים חסרי תקדים, סקלביליות ללא מאמץ והגנות מעולות של מארג האבטחה (Security Fabric), כך שארגונים גדולים לא יצטרכו להתפשר על טיב האבטחה או לחשוש מהפרעה במהירות הרשת.

הפיירוול הארגוני FortiGate 3980E

ה-FortiGate 3980E הוא הפיירוול הארגוני הראשון בעולם עם יישום אבטחת רשת של טרה ביט לשנייה – הוא מספק 1.12 טרה ביט של ביצועי פיירוול בנוסף לתפוקת VPN מאובטחת של 470 ג'יגה בייט. ביצועי הפיירוול עברו בדיקות אבטחה וקיבלו תוקף מחברת Ixia, כאשר ביצועים אלו הם המאפשרים ל-FortiGate 3980E לתפקד כפיירוול לסביבות מרכז נתונים כדי לאבטח בצורה מחוברת ותלויה בין מרכזי נתונים או כפיירוול של חלוקה פנימית למרכז נתונים. הפיירוול מותאם בצורה מושלמת לארגונים הזקוקים לתפוקת רשת גבוהה ובדיקה עמוקה המסופקת במארז קומפקטי אשר מפחית את תביעת הרגל ואת עלויות התפעול. הפיירוול כולל 32 יחידות SPU כדי להאיץ את תהליכי האבטחה והרישות בזמן שהוא מפחית את צריכת החום והאנרגיה.

הפיירוול הארגוני FortiGate 7060E

קן קסי

קן קסי

פיירוול ה-7060E משמש כפתרון הפיירוול הארגוני המתקדם ביותר בעולם והוא אידיאלי עבור ארגונים גדולים, מרכז נתונים ופריסות של ספקי שירות אשר אינם יכולים להרשות להתפשר על תפוקה, סקלביליות ויכולות אבטחה מתקדמות. מדובר בפיירוול יעיל ומודולרי, עם תפוקת הגנת איומים חסרת תקדים וגמישות המתאימות לפריסות ולדרישות שימוש ספציפיות. הפיירוול נבדק על ידי חברת Ixia וקיבל את תואר ה-NGFW המהיר בעולם עם 100 ג'יגה בייט של ביצועי NGFW שהודגמו, כאשר הוא מספק בצורה ייחודית תפוקת בקרת יישום של 160 ג'יגה בייט ו-120 ג'יגה בייט של מניעת חדירות. המודולריות והגמישות של הפיירוול, בשילוב עם תפוקת NGFW גבוהה, מאפשרות אופציות פריסה גמישות אשר מתפרשות מקצה הרשת ועד לליבת מרכז הנתונים, כולל תצורות מתקדמות של פיירוול של חלוקה פנימית.

קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "מחשוב ענן, IoT וכלכלה דיגיטלית היפר-מקושרת מאמצים את משאבי ה-IT הארגוניים ומעלים במהירות את דרישות הביצועים הדרושות מפתרונות האבטחה כיום. ארגונים לא יכולים להרשות לעצמם להקריב את ביצועי הרשת או מאפייני האבטחה שלהם בנוף התחרותי אשר מתפתח בקביעות. פורטינט נוקטת בגישות חדשניות במטרה לספק את הביצועים הגבוהים ביותר ואת הפתרונות המאובטחים ביותר בשוק, המאפשרים ללקוחותינו למנף באופן מלא את תשתיות הטכנולוגיה שלהם ולהיות בטוחים בכך שהמשתמשים והנתונים שלהם מאובטחים".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-300,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות