<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט משיקה תכנית חדשה להכשרה והסמכת ספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP)

פורטינט משיקה תכנית חדשה להכשרה והסמכת ספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP)

בני פלח

בני פלח

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר עם ביצועים גבוהים, השיקה תוכנית מקיפה חדשה להסמכת ספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) הכוללת את הכלים, המומחיות, ההכשרה והתמיכה הדרושים כדי ששותפי פורטינט יוכלו לספק שירותי אבטחה מתקדמים ועל ידי כך להגדיל הכנסות ורווח מתחום בעל צמיחה וביקוש.

תוכנית ה-MSSP המקיפה לשותפים מציעה יתרונות ייחודיים המאפשרים למשתתפים לפתח, לתפעל ולהרחיב את היצע שירותי האבטחה שלהם. המשתתפים בתוכנית ייהנו מגישה לרשת המפתחים של פורטינט, לתיעוד הרשמי, ל-API ולכלים אשר פותחו במקור לשימוש פנימי. השותפים יוכלו לגשת למאפיינים מתקדמים ויכולות מותאמות עבור המוצרים והפתרונות של פורטינט; המשתתפים יעברו הכשרה מקוונת ומותאמת עם קורסים ייעודיים אשר נועדו לסייע לפתח את צוות המכירות והצוות הטכני; המשתתפים יקבלו תמיכה עבור פעילויות שיווק, מכירה ופעילויות טכניות, יחד עם ניהול חשבון ייעודי עם גישה לתוכניות הבטא של פורטינט והזמנה לאירועים סגורים של החברה.

נוף האיומים המתפתח כיום ותשתיות IT ההופכות למורכבות יותר מגבירים יותר ויותר את הדרישות מצוותי IT ברחבי העולם, אשר בוחרים להעביר את הפעילות המאתגרת הזו לגורם מקצועי חיצוני ולהפחית את התקורה באמצעות מיקור חוץ של אבטחת ה-IT שלהם ומעבר לשירותי MSSP, אשר יכולים לספק את האבטחה הטובה ביותר שתתאים לצרכים האישיים של כל ארגון. המשתתפים בתוכנית יקבלו גישה חופשית לשירותים בלעדיים של פורטינט אשר יאפשרו להם לפתח טווח רחב של שירותי אבטחה אותם ניתן להציע ללקוחותיהם:

  • Fortinet Developer Network – פורטל ייעודי למפתחים לתיעוד API (ממשק תכנות יישומים) רשמי, כלים אשר פותחו בקהילה, סקריפטים מתקדמים ותוכן בלעדי המאפשר למשתתפים למכן מוצרים ופתרונות פורטינט מותאמים ובמקביל להפחית את עומס העבודה התכנוני.
  • FortiConverter – כלי מדיניות מיגרציה המפשט וממכן את תהליך המיגרציה כדי לקצר את אספקת הפרויקט ולהגביר את הפרודוקטיביות של משאבים טכניים.
  • FortiDeploy – מציע כלי אספקה הממכן את ה-roll out הסימולטני של פתרונות ה-FortiGate, FortiWiFi ו-FortiAP בלחיצה אחת בלבד.
  • FortiPortal – פורטל מבוסס ענן הנועד לניהול כל רשתות הלקוחות של ספקי השירות. קונסולת הניהול המרכזי מציעה לוחות בקרה מותאמים וממותגים עבור ניהול מדיניות ואנליטיקה ללקוחות רבים.

בני פלח, מנהל אזור ישראל, יוון וקפריסין בפורטינט, אמר כי, "כאשר מתמודדים עם נוף איומים עוין במיוחד, עסקים מכל הגדלים נאבקים לאבטח את הנתונים הרגישים שלהם ואת השקעותיהם הטכנולוגיות. אתגרים אלו מניעים ארגונים רבים לחפש ספקי שירותי אבטחה בעלי מומחיות טכנית והיצע של אבטחה מתקדמת הנחוצים לדרישות העסקיות הייחודיות שלהם. תוכנית ה-MSSP החדשה של פורטינט מגבירה את ההשקעות המתמשכות וההתמדה הקבועה שלנו להצלחת שותפי ה-MSSP של החברה והאבטחה של לקוחותיהם". למידע נוסף, בקרו באתר ספקי שירותי האבטחה המנוהלים של פורטינט: https://www.fortinet.com/partners/partnerships/managed-security-service-providers.html

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-300,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות