<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > בעקבות מתקפת כופרה: מכללת קיי בחרה בפתרון ההגנה והגיבוי של Arcserve

בעקבות מתקפת כופרה: מכללת קיי בחרה בפתרון ההגנה והגיבוי של Arcserve

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי בבאר שבע, בחרה בפתרון  APPLIANCE 7200של חברת פתרונות ההגנה והגיבוי Arcserve. זאת לאחר שספגה מתקפת כופרה בתחנת מידע

אייל ברש. צילום: קובי קנטור

אייל ברש. צילום: קובי קנטור

מרכזית. הפרויקט נמשך שבועיים, ובמסגרתו הותקן הפתרון על ידי חברת ההפצה Trust-IT וחברת דורקום מחשבים המתמחה בביצוע פרויקטים ואינטגרציה בעולמות ה-IT.

הטמעת פתרון הגיבוי  APPLIANCE 7200של Arcserve כללה שרתים פיזיים, שרתים וירטואליים, גיבוי תחנות עבודה בענן, הפעלות חיבור לרשת, בדיקות גיבוי אוטומטיות ועוד. כעת נהנית המכללה מגיבוי מהיר יותר, וכן יכולה לבחון את יכולות מערכת המחשוב שלה, ולאתר ולתחקר את הכשלים בה. כך, למשל, ניתן לטפל באופן יעיל בחדירת תוכנות כופרה לפני שיצליחו לפגוע ברשת המשתמשים, וכן לשחזר במהירות נתונים במידת הצורך. בנוסף, יכולות דחיסת הנתונים של פתרון Arcserve מאפשרת למכללת קיי לצמצם את נפחי הגיבוי.

לליב בן משה, מנהלת מערכות מידע במכללת קיי, אמרה: "עד היום גיבינו את התחנות החשובות שלנו באופן ידני, והגנו עליהן באמצעות תוכנת אנטי וירוס פשוטה. לאחרונה ספגנו תקיפת כופרה קשה באחת מתחנות המידע המרכזיות של הארגון, שבעקבותיה לא הצלחנו לשחזר את המסמכים שהוצפנו, ולכן הבנו שעלינו להתקדם למערכת גיבוי מקצועית ומקיפה. מאחר שנחשפנו לפתרון של Arcserve בשוק ואנחנו מודעים ליתרונותיו, החלטנו להטמיע את שירותי ההגנה והגיבוי של החברה, ויצרנו מערכת גיבוי מרכזית בארגון".

אייל ברש, מנהל פעילות Arcserve ישראל, אמר: "סביבת העבודה במכללת קיי, ובכללה השימוש התדיר בתחנות עבודה שעד כה היו מנוהלות באופן פרטני, כאשר כל משתמש נדרש לגבות את המידע שלו בעצמו הגבילה מאד את יכולת השליטה של המכללה על הנעשה בתחנות ואת הוודאות לגבי זמינות הנתונים והמידע בתחנות. באמצעות התקן Appliance ייעודי של Arcserve ניתן כעת לקבוע מדיניות גורפת ולנהל את גיבוי התחנות

מכללת קיי

מכללת קיי

באמצעות ממשק מרכזי אחד".

לדברי אביחי ויסברג, מנהל לקוחות בדורקום מחשבים: "בעזרת סל הפתרונות המתקדמים של Arcserve, אנחנו יכולים לסייע לארגון לשמור ולהגן על המידע שלו. הפתרון עומד במבחן של עלות מול תועלת, פשוט לשימוש, ומשרת כמאה משתמשים עובדי מכללה ומנהלה, ביניהם אנשי IT וגם כאלו ללא ניסיון בתחום".

 אודות Arcserve:
Arcserve הינה ספקית מובילה של פתרונות הגנה על המידע, רפליקציה (שעתוק) ופתרונות גיבוי ושחזור עבור ארגוני אנטרפרייז, ולקוחות בדרגי הביניים. Arcserve שהייתה חטיבה בחברת CA נרכשה בשנת 2014 על-ידי חברת השקעות אמריקנית, ומאז הרכישה מ-CA עברה תהליך השקעה מסיבי בפיתוח ושדרוג פתרונות החברה ומערך המכירות והשותפים ברחבי העולם. כיום בסיס החברה נמצא במינסוטה ארצות-הברית, והיא משרתת מעל ל-45,000 משתמשי קצה בלמעלה מ-150 מדינות.

החברה מספקת פתרונות הגנה על המידע לקשת רחבה של פלטפורמות ואפליקציות – פתרון ה-Arcserve Unified Data Protection מציע התקן יעודי (Appliance) ותוכנה אינטגרטיבית, בתצורות "שגר ושכח" עבור סביבות פיזיות, ווירטואליות ובענן של Arcserve. בישראל פועלת Arcserve בשיתוף חברת ההפצה Trust-IT ובאמצעות חברות אינטגרציה מובילות. לפרטים נוספים: www.arcserve.com/israel.

אודות Trust IT solutions:
Trust IT solutions  נוסדה בשנת 2008 ומספקת שירותים וייעוץ בתחומים: תשתיות IT, אחסון, גיבוי, וירטואליזציה ו-DRP. לחברה לקוחות רבים מענפים שונים, כמו ממשלה, ביטחון, עסקים, ייצור פיננסי, תעשייה וביטוח.

אודות המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי:
המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי הינה מוסד להשכלה גבוהה העוסק בחינוך להוראה ובהתפתחות מקצועית של אנשי חינוך, גננות ומורים, לכל אורך הנתיב המקצועי המתחיל בהכשרה וממשיך בהתמחות ולמידה אישית וארגונית.
במכללת קיי לומדים היום כ-3000 סטודנטים במסלולי הוראה שונים. בנוסף לכך, היא משמשת מרכז השתלמות אזורי לאלפי מורים וגננות מבאר שבע ומהסביבה.

אודות דורקום מחשבים בע'מ:
דורקום מחשבים בע"מ" נוסדה בשנת 1982 והינה מהחברות הוותיקות ביותר בתחום המחשוב בישראל. חברת "דורקום" הינה ספקית מובילה בעולם תשתיות המחשוב. החל משלב התכנון, ביצוע פרויקטים מורכבים, ומתן שירותי תחזוקה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות