<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > ולנס וצ'ק פוינט הישראליות משתפות פעולה בפיתוח פתרונות אבטחת סייבר מתקדמים לתעשיית הרכב

ולנס וצ'ק פוינט הישראליות משתפות פעולה בפיתוח פתרונות אבטחת סייבר מתקדמים לתעשיית הרכב

Automotive.jpg (1)ארגון התקינה HDBaseT, אשר הקימה חברת ולנס במטרה לקדם ולהטמיע את הטכנולוגיה שלה במגוון רחב של שווקים ומוצרים, הכריז היום על הקמתה של קבוצת עבודה בתחום אבטחת סייבר אשר תגדיר את האפיונים הנדרשים לפתרונות סייבר מתקדמים לאבטחת המכונית המחוברת. בכך, צפויה טכנולוגיית HDBaseT Automotive להפוך לתקן הראשון בתעשייה שכולל אבטחת סייבר.

צ'ק פוינט, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת סייבר, הצטרפה לארגון HDBaseT ותוביל את קבוצת העבודה בתחום אבטחת הסייבר בארגון. ארגוס, חברת אבטחת הסייבר הפרטית הגדולה ביותר בעולם בתחום הרכב, מצטרפת אף היא לארגון HDBaseT ולקבוצת העבודה החדשה. טכנולוגיית HDBaseT Automotive הינה תשתית אמינה ובטוחה לשימוש עבור חיבוריות לתחום הרכב. זו הטכנולוגיה היחידה המאפשרת להעביר נתונים בהיקף של עד שישה ג'יגה ביט, הכוללים אודיו, וידאו, דאטה, USB ועוד, על גבי זוג חוטים (UTP) בודד, ללא סיכוך והיא תייעל  בצורה משמעותית את החיבוריות ברכב. קבוצת העבודה החדשה שהוקמה תשתף פעולה עם קבוצת העבודה האמונה על הגדרת התקן HDBaseT Automotive, בה חברות יצרניות רכב (OEM's) ומובילות עולמיות בתחום הטכנולוגיות לרכב (Tier 1's), בהן: ג'נרל מוטורס, דיימלר, דלפי, מיצובישי אלקטריק, LG, סמסונג, סילורה R&D, לאוני, TE, NXP, Molex ו-ולנס"

דרור ירושלמי

דרור ירושלמי

בשנה החולפת, ארגון HDBaseT הביא לשורותיו שחקנים משמעותיים בתחום הרכב העולמי. הצטרפותן של צ'ק פוינט וארגוס לארגון , תאפשר פיתוח של פתרון טכנולוגי בטוח וטוב יותר לתחום החיבוריות ברכב. שיתוף הפעולה הזה מרים את הרף בתעשייה בכל הנוגע לאבטחת סייבר ברכבים וארגון HDBaseT גאה להוביל את התהליך הזה", אמר אריאל סובלמן, נשיא ארגון HDBaseT"כלי הרכב כיום פועלים באמצעות מגוון עצום של בקרים אלקטרוניים המכילים מיליוני שורות קוד החשופות לאיומי סייבר. לצערנו, ראינו כיצד האקרים יכולים להשתלט מרחוק על רכבים אוטונומיים ועלולים לסכן את הנהגים והולכי הרגל בדרכים. היום, יותר מאי פעם, אבטחה לחיבוריות ברכב היא גורם קריטי ועליה להיות מיושמת כבר משלבי תכנון רכבי העתיד. זו הסיבה שצ'ק פוינט מרחיבה את היצע פתרונות אבטחת הסייבר המובילים שלה גם לתחום הרכב ותוודא שכל המערכות הקריטיות הללו נמצאות תמיד צעד אחד לפני האיומים ", כך לדברי  אמנון ברלב, נשיא צ'ק פוינט.

דרור ירושלמי, מנכ"ל ולנס: "ולנס מאמינה בקידום ופיתוח בלתי פוסק של הטכנולוגיה שלה, וכך אנו פועלים, גם עם הטכנולוגיה לתחום הרכב, HDBaseT Automotive. אנו שמחים לשתף פעולה עם צ'ק פוינט וארגוס במטרה להמשיך ולחזק את אבטחת הסייבר לתחום המכונית המחוברת עם HDBaseT ולספק ללקוחותינו פתרון טכנולוגי אמין ויציב לשנים הבאות".

אודות Valens

ולנסValens) ) הינה חברת שבבים ישראלית שהוקמה כסטרטאפ בשנת 2006. החברה היא המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT המאפשרת התקנה פשוטה, יעילה וחסכונית יותר של מערכות לשוק האודיו וידאו והרכב להפצת תוכן מולטימדיה Ultra-HD ללא דחיסה ולמרחקים ארוכים. הטכנולוגיה שפיתחה ולנס הפכה לתקן עולמי המוגן בפטנטים, אשר מקודם באמצעות ארגון HDBaseT. הארגון הוקם על ידי ולנס בשנת 2010, בשיתוף עם LG, סמסונג ו-Sony Pictures Entertainment. ארגון HDBaseT הוקם במטרה לקדם את התקן להפצת תכני מולטימדיה בעסקים, מקומות ציבוריים, כלי רכב ובתים, ולחבר בין שחקני מפתח מובילים בשוק מוצרי הקצה. כיום חברות בארגון HDBaseT מעל ל- 180 חברות, בהן יצרניות האלקטרוניקה המוכרות בעולם, כגון: פנסוניק, פיליפס, NEC, פיוניר, היטאצ'י ועוד. מטה ההנהלה והפיתוח של ולנס נמצא בהוד השרון, ויש לה סניפים נוספים בארה"ב, גרמניה, יפן, סין, דרום קוריאה וטאיוואן. מנכ"ל החברה, הנמנה על מייסדיה, הנו דרור ירושלמי.

למידע נוסף: http://www.valens.com

אודות צ'ק פוינט

צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה בע"מ הינה הספק הגדול ביותר בעולם העוסקת בפיתוח תוכנה לאבטחת מידע, אבטחת רשתות ומחשבים, המספקת פתרונות מתקדמים המסייעים בהגנה ממתקפות סייבר שונות באמצעות פתרונות ייחודיים. צ'ק פוינט מציעה ארכיטקטורת אבטחה מלאה לארגונים – החל ממכשירים ניידים וכלה ברשתות – בנוסף לפתרון מקיף ואינטואיטיבי לניהול איומים. החברה מספקת הגנה לכ-100 אלף ארגונים ברחבי העולם, בכל הגדלים. www.checkpoint.com

אודות ארגוס

ארגוס היא החברה העצמאית הגדולה בעולם לאבטחת סייבר עבור תעשיית הרכב. חבילות המוצרים והפתרונות המקיפים והמוכחים של ארגוס  מגנים על מכוניות נוסעים ורכבים מסחריים מקושרים מפני התקפות סייבר. עם עשרות שנות ניסיון בתחומי אבטחת הסייבר ותעשיית הרכב, ארגוס מציעה שיטות אבטחה חדשניות וניסיון מוכח בתקשורת מחשבים, עם הבנה עמוקה של שיטות העבודה המומלצות בתעשיית הרכב. לקוחותינו כוללים את יצרניות הרכב, יצרניות משנה ויצרניות מוצרי חיבוריות לרכב(aftermarket (. ארגוס נוסדה בשנת 2013 והמטה הראשי שלה ממוקם בתל-אביב ,ישראל עם משרדים במישיגן, עמק הסיליקון, שטוטגרט וטוקיו. בקרו באתר הבית של ארגוס בכתובת: argus-sec.com לעוד פרטים

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות