<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט הכריזה על הרחבת האוטומציה, הנראות והבקרה של 'מארג האבטחה' לסביבות ענן

פורטינט הכריזה על הרחבת האוטומציה, הנראות והבקרה של 'מארג האבטחה' לסביבות ענן

פורטינט משיקה את שירות CASB המרחיב את פתרונות אבטחת הענן לפי-דרישה באמצעות ביצועים חסרי תקדים עבור ארגונים וספקי שירות

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על הרחבה ושיפור הביצועים, האוטומציה, הנראות והניהול של מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה לכל סוגי סביבות הענן – עננים פרטיים וציבוריים עבור תשתית-כשירות (Infrastructure-as-a-Service) ועבור יישומי ה-SaaS (תוכנה-כשירות).

לפי סקר של חברת ESG, 62% ממומחי אבטחת סייבר העידו על הקושי שבקבלת רמת נראות זהה אל עומסי עבודה מבוססי-ענן לעומת הנראות המתקבלת ברשתות הפיזיות שלהם. יתרה מכך, 56% אמרו כי פעולות אבטחת הרשת והתהליכים הארגוניים הנוכחיים שלהם חסרים את רמת האוטומציה והתזמור המתאימים, הדרושים עבור הענן. על מנת להשיג את הגודל, הגמישות והיעילות של הענן, הנתונים והאבטחה על פני הסביבות השונות צריכים להיות משולבים, בעלי נראות ובעלי היכולת לחלוק מודיעין כדי להבטיח הגנה אוטומטית. פורטינט הרחיבה את יכולות הליבה של ארכיטקטורת מארג האבטחה כדי לאפשר לעסקים לחוות בסביבות הענן רמות אבטחת סייבר ומודיעין איומים הזהות לאלו הקיימות ברשתות הפיזיות

ג'ון מדיסון

ג'ון מדיסון

שלהם. העדכונים החדשים מספקים אבטחת ענן קצה-אל-קצה גמישה עבור ארגונים וספקי שירות והם חלק מתוכנת ה-FortiOS 5.6:

  •  ביצועי אבטחה חסרי תקדים לעננים פרטיים וציבוריים: פיירוול ה-FortiGate הווירטואלי המשופר של פורטינט מספק ביצועים גבוהים עבור עננים פרטיים וציבוריים. המכונות הווירטואליות (VM) מספקות כעת תפוקה משולשת לליבה, עם אפשרויות קיבולת מוגדלות של 16, 32 או יותר ליבות CPU ב-VM אחת. כמו כן, יישום ה-FortiGate הווירטואלי מספק את ביצועי ה-VM המהירים ביותר בעולם, עד ל-132 ג'יגה בייט לשנייה על שש ליבות. דבר זה מאפשר חיסכון של כ-20%-30%, תוך אספקה של ביצועי VM משופרים.
  •  אוטומציית אבטחה של ענן ציבורי: ככל שיותר עסקים מעבירים את תשתית ה-IT שלהם לענן, מודולים של צריכה לפי-דרישה מסייעים להחליף בין הוצאות הון (CapEx) להוצאות תפעוליות (OpEx) ועל ידי כך מאפשרים השקעות אסטרטגיות מחודשות בעסקים ושליטה טובה יותר בתשתית הענן.
  • VM  לפי-דרישה עם מדד Pay-as-you-Go עבור ספקי ענן: המכונה הווירטואלית החדשה לפי-דרישה של פורטינט מספקת רישוי מוכן לשימוש ופלטפורמת שירותי הקצאה עבור ספקי ענן וספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) במטרה לספק תמחור ואוטומציה לפי-דרישה ללקוחות קצה, הדומה למודל התמחור של ספקי ענן ציבורי גדולים. הפלטפורמה תומכת ב-pay-as-you-go עם אפשרויות מדד שעתי או מבוסס-נפח.
  •  יישום אבטחת ענן חדש עם FortiCASB: שירות ה-FortiCASB החדש של פורטינט מבוסס ה-API (ממשק תכנות יישומים) מאפשר לצוותי IT לתחזק נראות אבטחה עבור גישת משתמש רשת פעילה וכבויה לחלק מיישומי ה-SaaS הנפוצים ביותר, כולל Office 365. FortiCASB מגן על הנתונים המאוחסנים ב-SaaS מפני איומי ענן ומספק כלי תאימות וביקורת המסייעים להשיג שליטה טובה יותר ביישומי SaaS.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "החברות כיום עסוקות בבניית תשתית גמישה וסקלבילית בעזרת השימוש בעננים פרטיים וציבוריים. בעשותן זאת, עליהן לזכור לנקוט בגישת אבטחה חזקה ועקבית. פורטינט משפרת את יכולות האבטחה שלה על פני עננים פרטיים, תשתית ויישומים בעזרת מארג האבטחה, כאשר העניין בא לידי ביטוי בסקלביליות מוגברת, מאפייני אבטחת ענן ציבורי חדשים ונראות SaaS באמצעות שירות ה-CASB החדש, המספק ביצועי אבטחה אופטימליים ברמת הענן".

 אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-310,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות