<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > סייברארק מאבטחת את הטרנספורמציה הדיגיטלית בענן

סייברארק מאבטחת את הטרנספורמציה הדיגיטלית בענן

יכולות אוטומציה חדשות בענן מאפשרות לארגונים להתחיל לאבטח חשבונות פריבילגיים בAmazon Web Services (AWS)   תוך 15 דקות בלבד

חברת סייברארק,(NASDAQ: CYBR), המגנה על ארגונים מפני מתקפות סייבר שחדרו אל תוך הרשת הארגונית מכריזה על יכולות אוטומציה בענן, המאפשרות ללקוחות להתגונן מפני איומי אבטחה מתקדמים בסביבות ענן דינמיות. יכולות –cloud automation  של סייברארק כוללות את: CyberArk AMIs (Amazon Machine Images) ותבניות AWS CloudFormation  שעברו אופטימיזציה במיוחד לסביבות AWS.

רועי אדר

רועי אדר

ההכרזה נשענת על יכולות אבטחת הענן הקיימות של סייברארק לרבות אינטגרציה עם Amazon Inspector  המפשטת את הגילוי ותעדוף הסיכונים לחשבונות פריבליגיים, מספקת הגנה משופרת ל-AWS Access Key  וכן תמיכה ב-AWS Security Token Service  המאפשר כניסת single sign-on (SSO) מאובטחת לקונסולת הניהול של AWS. 

אבטחה בעולם הממוקד בענן

יותר ויותר ארגונים, במיוחד אלה המאמצים טכנולוגיות הממוקדות בראש ובראשונה בענן על מנת לחולל מהפך בארגוניהם, מבינים שעליהם מוטלת האחריות לאבטח את היישומים ונכסים אחרים הנמצאים בענן. ארגונים שמתניידים לענן גם מחפשים דרך קלה לאכיפת מדיניות האבטחה בשרתי החברה (on premises), בענן וב-DevOps pipelines. פתרון CyberArk Privileged Account Security Solution  מאפשר הגנה על נכסי הענן בכל שלב של מעבר הארגון לענן. סייברארק מספקת פתרון מלא, המסייע באבטחת הרשאות גישה פריבילגיות למשתמשים ולאפליקציות עסקיות, המשמשות לניהול קונסולות ניהול של ספקי ענן ציבורי, להגדרת תשתית וירטואלית, לאיפשור תקשורת בין יישומים לנכסים רגישים ולהתרחבות דינמית של סביבות ייצור גמישות. כל אלה קריטיים לאסטרטגיות אפקטיביות של אבטחה ארגונית בענן. לדוגמה, על מנת לענות על הדרישות העסקיות הגדלות תוך צמצום עלויות, ארגון אירופי העוסק במתן שירותים פיננסיים בחר לאחרונה בסייברארק לתמיכה באסטרטגיה שלו לעבור ממודל ארכיטקטורה היברידי לפריסה מלאה בענן. הארגון נעזר בסייברארק על מנת לנהל גישה פריבילגית  לקונסולת הניהול של AWS אשר מנהלת במקביל את סביבת סייברארק המלאה ב- AWS. "הכרזה זו מחזקת את מנהיגותה של סייברארק באבטחת ענן. סייברארק היא שותפה אמינה התומכת במומחיות באסטרטגיות הניוד של הלקוחות לענן באמצעות שילוב של האבטחה מהשלב הראשון ובכך מגנה על נכסי הענן בהתאם למדיניות הבקרה והאבטחה הקיימת," אמר רועי אדר, סמנכ"ל בכיר לניהול מוצר בסייברארק. "ארגונים הצופים את העתיד מאמצים את הענן במטרה לחולל שינוי ולהאיץ תהליכים עסקיים ותהליכי שירות לקוחות. הם בוחרים בסייברארק משום שהם מעריכים את הגמישות, הסקלביליות וההגנה המוכחות שאין להן מתחרים ואשר רק סייברארק מסוגלת לספק לכל הסביבות הארגוניות."

פרטים וזמינות הפתרון

פתרוןCyberArk Privileged Account Security  הגמיש והמודולרי מאפשר ללקוחות להתחיל לאבטח חשבונות פריבילגיים תוך 15 דקות בלבד. הפתרון של סייברארק נועד לספק מענה למגוון רחב של ארכיטקטורות, workflow, ואינטגרציות ארגוניים המתמקדים בהפקת ערך מהירה. ארכיטקטורת הפריסה הסטנדרטית מבוססת על הפרקטיקות המומלצות של AWS לאבטחת חשבונות פריבילגיים. ה-CyberArk AMIs זמינים כעת.

חומרים נוספים:

 אודות סייברארק

סייברארק תוכנה (NASDAQ: CYBR)היא חברת אבטחת מידע המתמחה בהגנה על ארגונים מפני איומי הסייבר המתקדמים ביותר – אלה המשתמשים לרעה בחשבונות פריבילגיים מתוך הרשת הארגונית כדי לתקוף את לב הארגון. החברה ממוקדת בהגנה פרואקטיבית כנגד איומי סייבר ובעצירת המתקפות בטרם הן עוצרות את העסק וגורמות נזק בלתי הפיך. בין לקוחותיה ארגונים מובילים ברחבי העולם, בהם יותר מ-45% מחברות ה- Fortune 100. בישראל החברה מאבטחת את רוב הארגונים הגדולים במשק וכן גופי תשתיות רבים. כחברה גלובלית, סייברארק פעילה מהמטה ומרכז הפיתוח בישראל, מהמטה בניוטון, ארה"ב ומשרדים נוספים באירופה, אסיה פסיפיק ויפן.www.cyberark.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות