<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > בזק בינלאומי משתפת פעולה עם צ'ק פוינט וסיסקו –

בזק בינלאומי משתפת פעולה עם צ'ק פוינט וסיסקו –

משיקה שירות ראשון מסוגו בישראל למניעת נזקי תוכנות כופר- Cyber Shield – שכבת הגנה בלעדית מפני השתלטות על קבצים ובקשות כופר

 שירות ה – Cyber Shield מצטרף לשירותים הנוספים שהשיקה החברה בשנה האחרונה בעולם הגנת הסייבר ללקוחות פרטיים ועסקיים

מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי צילום ורדי כהנא

מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי צילום ורדי כהנא

מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי "בתקופה האחרונה נוכחנו לראות כי איומי הסייבר הם ממשיים. כמי שמובילים את תחום הגנת הסייבר בישראל, אנו מעניקים ללקוחותינו שורה של פתרונות ייעודיים והפעם, אנו שמחים לחבור לשתי ענקיות בתחומן ומשיקים פתרון חכם, חדשני ויעיל להגנה מקיפה ממתקפות הכופר. ה- Cyber Shield המושק כעת, מהווה מוצר משלים המחזק את חזית הגנת הסייבר שמעניקה בזק בינלאומי ללקוחותיה".

אמנון בר לב, נשיא חברת צ'ק פוינט "על רקע העלייה המתמדת בתדירות וברמת התחכום של מתקפות הסייבר בעולם, ובפרט על רקע עליית המדרגה בכמות התקפות הכופרה  אנו רואים היערכות מחודשת בכל העולם, הן של לקוחות פרטיים והן של חברות וארגונים מכל הגדלים והסוגים. בישראל צ'ק פוינט שמחה לשתף פעולה עם בזק בינלאומי ולהשיק לראשונה ללקוחות פרטיים את הפתרון המתקדם ביותר לעצירת התקפות כופרה (Ransomware). המערכת המתקדמת של צ'ק פוינט, אשר עצרה בהצלחה גם את מתקפת הכופרה האחרונה WannaCry, מספקת הגנה ברמה הגבוהה ביותר החל מהדקה הראשונה, כולל יכולת לאחזור אוטמטי של קבצים שהוצפנו במהלך ההתקפה. שיתוף פעולה זה יאפשר ללקוחות בזק בינלאומי ליהנות מרמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר, בדומה לזו של הארגונים הגדולים בעולם."

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו "כחברה המספקת מעטפת רחבה וכוללת של פתרונות טכנולוגיים וכשותפה למסע הדיגיטלי של לקוחותינו , אנו ממשיכים לפתח את פורטפוליו מערך פתרונות האבטחה וההגנה של סיסקו כמענה לצורך הקיים והגובר של איומי הסייבר. אנו גאים על שיתוף הפעולה עם חברת בזק בינלאומי ובטוחים כי הפיתרון החדש יעניק את שכבות ההגנה המתקדמות ביותר לאיומים אלו".

חברת בזק בינלאומי מעמיקה את נוכחותה בתחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטיים בישראל ((B2C ומודיעה היום ( א' ) על השקת שירות נוסף כחלק מRoadmap  של שירותים בתחום. מדובר בשירות ראשון מסוגו בישראל למניעת נוזקות כופר ""Cyber Shield בשיתוף הענקיות צ'ק פוינט וסיסקו. השירות מספק הגנה מפני גורמים עוינים (עברייני רשת/האקרים) ברשת שמטרתם להשתלט על קבצים ומחשבים באמצעות נוזקת הכופר ולבקש כופר עבור שחרורם.

שירות ה- Cyber Shield שהינו פרי שיתוף פעולה של בזק בינלאומי עם סיסקו וצ'ק פוינט, נועד לתת מענה ייעודי מפני נוזקות כופר. ההגנה בשירות ה- Cyber Shield מתבצעת באמצעות פתרון היברידי המשלב שתי שכבות הגנה – הגנה רשתית מבית סיסקו והגנה מקומית מבית צ'ק פוינט. התקנת תוכנה במחשבים עם מערכתWindows  הפועלת כל העת ומנטרת באופן תמידי איומים ממשיים, מונעת התממשותם ומתריעה על כך באופן מיידי ואף מאפשרת שחזור קבצים במידת הצורך. בעת האחרונה נושא התקפות הסייבר באמצעות נוזקות הכופר זוכה לכותרות רבות, והמודעות לסכנות עבור המשתמשים הפרטיים והעסקיים הולכת וגדלה. בבזק בינלאומי מכירים היטב את התופעה התוקפת לא מעט לקוחות בישראל . אם בעבר תקיפות אלו היו שכיחות בקרב ארגונים וחברות עסקיות, כיום גם צרכנים ולקוחות פרטיים נחשפים יותר ויותר לכך. שירות ה- Cyber Shield זהו שירות חדשני אותו משיקה בזק בינלאומי בתחום הגנת הסייבר, אותו זיהתה לראשונה כתחום הדורש מענה ופתרונות, בעיקר בקרב המגזר הפרטי. הנוזקה נועלת ומצפינה את המחשב ולא מאפשרת גישה לקבצים- על המסך מחשב מופיעה הודעה המתריעה שהקבצים שלו נעולים ודרישה לשלם כופר בגובה מאות ואלפי דולרים בעבור שחרור הקבצים.

השקת ה – Cyber Shield להגנה מפני נזקי תוכנות הכופר, מהווה צעד נוסף של בזק בינלאומי תחת האסטרטגיה של "cyber as a service" שאותה מוביל מנכ"ל החברה מוטי אלמליח, שמטרתה, להנגיש את עולם הגנת הסייבר לכלל הלקוחות בישראל. כזכור לפני כשנה וחצי השיקה  בזק בינלאומי את שירות ה-Cyber Wall , שירות הגנה ראשון עבור הרשת הביתית לחסימת ניסיונות לגניבת מידע ופרטים באתרים מתחזים. כיום השירות זוכה להצלחה פנומנלית עם כ-320,000 לקוחות. מספר חודשים לאחר מכן השיקה בזק בינלאומי את שירות ה- FIXIT אשר נועד לספק פתרון אוטומטי לשיפור ביצועי המחשב הביתי ולתחזוקתו. בין הפעולות האוטומטיות המתבצעות: פעולות אבטחה כגון הסרת נוזקות, רוגלות וסרגלי כלים ופעולות אופטימיזציה להתקנת עדכוני תוכנות, עדכוני אבטחה ועדכוני מערכות ההפעלה ועוד,  כשבועיים לאחר מכן הקימה בזק בינלאומי מוקד הגנת סייבר ראשון מסוגו וחינמי ללקוחות כל החברות, המסייע ונותן תמיכה ללקוחות; ולאחרונה השיקה החברה מרכז בקרה וניטור סייבר ייעודי עבור לקוחותיה העסקיים בארץ ובחו"ל. עלות שירות ה- Cyber Shield  11.90 ₪ לחודש וניתן להצטרף אליו במוקדי החברה בטלפון 5014*.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות