<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > תנועת בני עקיבא בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

תנועת בני עקיבא בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

תנועת הנוער הדתית-חלוצית בני עקיבא בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos, מובילה עולמית בפתרונות להגנת רשת ונקודות קצה, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications.

במהלך הפרויקט, אשר הסתיים לפני כחודש, הוטמע פתרון Sophos SG 230 Firewall במטרה לאפשר חיבור מאובטח של כלל הסניפים למטה המרכזי של התנועה. עוד במהלך הפרויקט הוחלף חיבור סניפי התנועה המרוחקים לחיבור Sophos RED, התקן אית'רנט מרוחק (Remote Ethernet Device) המאפשר להרחיב את יכולות ההגנה הארגוניות לכל סניף

אילן סגלמן

אילן סגלמן

ומיקום בקלות. הפרויקט, אשר ישרת 120 משתמשים, בוצע על ידי חברת עוז-טל, ויאפשר לבני עקיבא הגנה מקיפה לסניפים מרוחקים, למערך הטלפוניה ולמכשירים הניידים, והגנה מנוהלת לכל מחשבי ושרתי החברה.

הדס איתן יצחקי, ראש מחלקת מערכות מידע בבני עקיבא אמרה כי: "תנועת בני עקיבא היא ארגון דינמי שמאופיין בסניפים מרובים ואנשי שטח שעובדים מרחוק באמצעות מכשירים ניידים. חיפשנו פתרונות גמישים שיוכלו לספק לארגון בעל מבנה מבוזר כמו שלנו, את רמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר עם יכולת לניהול פשוט – ומצאנו אותם ב- Sophos".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "הפתרונות שהוטמעו בתנועת בני עקיבא תוכננו על מנת לספק את האיזון האופטימלי בין ביצועים והגנה עבור סביבות מערכות מידע דינמיות, בין אם מדובר בארגון רב-סניפים, קמפוס חינוך או ארגון גלובלי".

עוז אביזוב מנכ"ל חברת עוז טל אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע של Sophos מאפשרים הטמעה מהירה וניהול פשוט בהמשך הדרך. הפתרונות שהוטמעו בבני עקיבא הוכחו כיעילים במיוחד עבור ארגונים מבוזרים, עם אבטחת מידע מקיפה ברמה הגבוהה ביותר בעלות משתלמת".

 אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות. יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר.  Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 אודות עוז טל

חברת עוז טל מערכות מחשוב, בעלת וותק של כ-18 שנה בשוק העסקי מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות כוללים ושירותים מקצועיים המספקים מענה לכל הצרכים של מערך המחשוב בארגון.  החברה מתמחה במתן פתרונות ושירותים כוללים החל מייעוץ ותכנון ראשוני דרך הקמת תשתיות, הקמת רשת המחשוב הארגונית, מתן פתרונות בתחום התקשורת ואבטחת מידע וכן אחזקה ותמיכה כוללת בכל מערכות המחשוב בעסק.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות