<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > ThetaRay צוינה כאחת מ-5 חברות הסייבר שצריך לעקוב אחריהן

ThetaRay צוינה כאחת מ-5 חברות הסייבר שצריך לעקוב אחריהן

מארק גזית

מארק גזית

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay, דיבר בפאנל מיוחד באירוע VivaTech אודות הקשר בין סייבר לפשעים פיננסים והאינטרנט של הדברים

ThetaRay, מובילה עולמית בתחום גילוי אנומליות בביג דאטה, צוינה כאחת מ-5 חברות הסייבר שצריך לעקוב אחריהן, בכנס השנתי של VivaTech, שנערך בפריז השבוע. מארק גזית, מנכ"ל החברה דיבר בפאנל מיוחד בכנס אודות הקשר בין סייבר לפשעים פיננסים והאינטרנט של הדברים. VivaTech הינו כנס המרכז יזמים וחלוצי טכנולוגיה מכל העולם, הנערך בפריז. 50,000 משתתפים לקחו חלק בכנס ביניהם בכירים כמו אריך שמידט יו"ר אלפאבית, ג'ף אימלט יו"ר ומנכ"ל ג'נרל אלקטריק, מנכ"ל עליבבא, לנובו, LVMH ועוד.

"ככל שהעולם והטכנולוגיה מתקדמים ועוד מכונות מדברות אחת עם השנייה, עלינו לשקול את השלכות האבטחה של רשת האינטרנט. כפי שפושעי סייבר משתמשים במכונות חכמות כדי לבצע פשעים פיננסים מתוחכמים עלינו להשתמש באותם כלים כדי להתגונן ממתקפות אלו." אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay.

אודות ThetaRay:

ThetaRay היא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומי סייבר ואיומים תפעוליים לא מוכרים, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Multi-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי חסרות התחרות של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר החברה בכתובת www.thetaray.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות