<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Sophos XG Firewall דורג בין הפתרונות המובילים

Sophos XG Firewall דורג בין הפתרונות המובילים

Sophos XG Firewall דורג בין הפתרונות המובילים בביצועים על ידי NSS Labs בדוח הבוחן את קבוצת הדור הבא של הפיירוול 

  • דורג בשלישיה המובילה עבור יעילות אבטחה.
  • עבר את כל מבחני המדיניות ובקרת היישומים.
  • עבר את כל מבחני היציבות והאמינות, אפילו תחת מתקפה נרחבת עם נפילת מתח.
  • אחד הפתרונות המובילים ל- TCO ל- Protected Mbps, מדד שכולל TCO תלת שנתי, קצב העברה מדורג NSS ואפקטיביות באבטחה.

Sophos (LSE:SOPH), מובילה גלובלית באבטחת נקודות קצה ורשת, המיוצגת בישראל על ידי Power Communication, מודיעה כי NSS Labs דרגה את Sophos XG Firewall כאחד מפתרונות הפיירוול בעלי הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה בדוח האחרון שלה – Next-Generation Firewall Group Test Report(1). ה- XG Firewall "הומלץ" (Recommended) כאחד משלושת הפתרונות ביעילות אבטחה. הוא עבר את כל מבחני היציבות והאמינות והציג את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה וביצועים עם ערך גבוה. ההערכה של NSS Labs כללה 11 פתרונות הדור הבא של פיירוול, המובילים בתחום, אשר דורגו לגבי יעילות אבטחה, ביצועים, יציבות, אמינות ועלות בעלות כוללת (TCO). Sophos XG Firewall עלה בביצועיו על פתרונות מובילים רבים אחרים בתעשייה בקריטריונים המחמירים, דבר שהציב אותו בדרוגים הגבוהים בין שבעה הפתרונות שגם זכו לדרוג "מומלץ" (Recommended) על ידי NSS Labs.

"מבחנים עצמאיים ואמינים הנם כלי חשוב לכל ארגון המעוניין לבחון את צרכי האבטחה שלו. NSS Labs משחקת תפקיד חשוב בקביעת הפתרונות שראויים למקומם ברשימה המקוצרת של אבטחת המידע," אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצות אבטחת הרשת ומשתמשי הקצה ב- Sophos. "Sophos מחויבת לפיתוח הפתרונות האפקטיביים ביותר והקלים ביותר לניהול לארגונים בכל סדרי הגודל. אנחנו גאים בכך שמבחני NSS Labs נותנים תוקף ל- XG Firewall כמובילה בתעשייה בהגנה, ביצועים וערך. אנחנו ממשיכים להשקיע באופן משמעותי בפלטפורמת הדור הבא של הפיירוול ככל שאנחנו מחזקים את אסטרטגית האבטחה המסונכרנת שלנו. כפי שהוכח בפריצת ה- WannaCry האחרונה, אבטחת רשת אפקטיבית מונעת התפשטות התקפות מתוחכמות ומהירות ותישאר מרכיב קריטי בכל אסטרטגית אבטחת מידע מקיפה שנים קדימה".

תומס סקייבקמואן, מנהל מחקר מכובד ב- NSS Labs אמר כי: "אנחנו ממשיכים לפתח ולתחזק סטנדרטים קפדניים למבחנים על מנת לשקף כי אבטחת המידע בארגונים מאותגרת כל הזמן על ידי תוקפים, כאשר היא מאמצת טכניקות התחמקות חדשות בקצב שיא. Sophos XG Firewall רץ היטב בהערכה זאת עם רמה גבוהה של יעילות אבטחה ואפס תוצאות חיוביות שגויות (false positives)". העתק של NSS Labs Next-Generation Firewall Test Report אודות Sophos XG-750 Firewall ומפה גרפית Security Value Map (SVM), שפורסת את כל הספקים שנכללו בהערכה, זמין באתר Sophos, כאן.

דן שיאפה

דן שיאפה מנכ"ל Sophos 

 

הגרסה האחרונה של הדור הבא של Sophos XG Firewall, ששוחררה בדצמבר 2016, כוללת מספר יכולות חדשות ומשמעותיות הכוללות:

  1. Sophos Sandstorm– חוסם איומי zero-day חמקמקים דוגמת כופרות שמתחזות לקבצי ביצוע, קבצי PDF ומסמכי Microsoft Office– כאשר הוא שולח אותם ל-sandbox מבוסס ענן על מנת שייבחנו וינוטרלו בסביבה בטוחה.
  2. Synchronized Security– מרחיב את Security Heartbeat על ידי תוספת חסרה של זיהוי ויעד של הגנת Heartbeat, דבר שמגביל מערכות פגועות עד שיהיו בטוחות לחלוטין. בנוסף, XG Firewall יכול לקבוע מהו היישום שאחראי ליצירת התעבורה הבלתי ידועה ברשת שלכם.
  3. Enterprise-Grade Secure Web Gateway (SWG) – כלי מדיניות חדש מאפשר יצירת מדיניות בקרה מבוססת web מרובת משתמשים וקבוצות.
  4. Microsoft Azure Support– זמין כמכונה וירטואלית מתוכננת מראש בתוך Azure Marketplace. מנהלי מערכות המידע יכולים לפרוס בצורה חלקה בעזרת תבניות Azure Resource Manager או פריסה מותאמת בהתאם לצרכים. Sophos XG Firewall מספק דוחות מפורטים שמיוצרים ומאוחסנים מקומית, דבר שמקנה להם תצוגה מדויקת של מה שהמשתמשים שלהם עושים.
  5. Steamlined User Experience– XG Firewall הופך את ניהול אבטחת הרשת לקל יותר מתמיד עם ניווט חדש הכולל תפריט המאורגן בצורה הגיונית וטאבים להקלקה עם גישה לכל מקום.

Sophos XG Firewall זמין om-premise כהתקן חומרה או עבור כל הפלטפורמות הווירטואליות הגדולות, וכמו גם דרך Microsoft Azure marketplace לפריסת אבטחה as-s-service בענן. מודלים זמינים נעים בטווח בין התקני דסקטופ עם Wi-Fi אינטגרטיבי להתקנים rack-mount הנבנים עבור הדטה סנטר. מידע על מחירים ניתן לקבל משותפות Sophos סביב העולם. 

  • Next Generation Firewall Test Report – Sophos XG-750 Firewall June 6, 2017, –Jeff Bowermon, Devon James, Ty Smith

אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים. Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות