<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > 2BSecure ו-IBM מציגות: הדור הראשון של מערכות הסייבר הקוגניטיביות

2BSecure ו-IBM מציגות: הדור הראשון של מערכות הסייבר הקוגניטיביות

2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס השלימה לאחרונה הטמעה של מערכת חדשה מבית IBM בשם IBM QRadar אשר תשפר את רמת הגנת הסייבר שהיא מעניקה ללקוחותיה. המערכת החליפה מערכת קיימת וצפויה לשרת עשרות לקוחות ארגוניים במודל של שירות. מערכת IBM QRadar, הינה הדור הראשון של מערכות אבטחת הסייבר הקוגניטיביות ונחשבת לדור הבא של המערכות בתחום ה-Security Intelligence.

אלון מנצור

אלון מנצור

המערכת משלבת יכולות מודיעין סייבר מתקדמות, וכוללת אינטגרציה עם שירות IBM X-Force, המזין את המערכת במפת איומים מעודכנת בכל רגע נתון. האינטגרציה מסייעת לאנליסטים במרכזי הסייבר (Security Operations Center – SOC) של 2BSecure לזהות ולנתח באופן יסודי ומהיר יותר את איומי הסייבר ולשפר את יכולת ההתמודדות עם איומים אלו. המערכת לומדת את הניואנסים הקטנים ביותר של ממצאי מחקרי השוק בתחום האבטחה, ומגלה דפוסים שלא היה ניתן לזהות בעבר אשר מצביעים על איומים פוטנציאליים ומתקפות סייבר, אותן מערכות אבטחה אחרות עלולות להחמיץ. שירותי המערכת מסופקים ללקוחות 2BSecure 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. למערכת מגוון רחב של מודולים וביניהם שירותי ה-SIEM אותם מציעה 2BSecure למעלה מ-60 לקוחות במודל   MSSP (Managed Security Services Provider) המאפשר לארגונים, בכל גודל, ליהנות משירותי ניטור והגנת סייבר ברמה הגבוהה ביותר. טכנולוגיה זו מאפשרת ריכוז התראות של אבטחת מידע מריבוי מערכות לקונסול אחד, ניתוחן והפקת חיוויים המצביעים על אירוע המתרחש בזמן אמת. לפי חברת המחקר גרטנר, IBM QRadar הובילה גם ב-2016 בקטגוריית ה-SIEM זו השנה השמינית ברציפות.

מודולים נוספים של המערכת הם Forensics ,Vulnerability Manager, Network Insight, מערכת "תגובה מהירה" (Incident Response) מסוג Resilient, כלי ניהול סיכונים וכן מודול ייחודי לניתוח התנהגות המשתמש המאפשר לזהות ולהתריע על אנומליות פנים ארגוניות. אלון מנצור, מנכ"ל 2BSecure אומר: "2BSecure נמצאת תמיד בחזית קידמת טכנולוגיית הסייבר על מנת לספק ללקוחותינו את הגנת המידע הטובה ביותר, ושיתוף הפעולה עם המערכת הקוגניטיבית של IBM מאפשר לנו להוכיח זאת שוב. אנו שמחים להוסיף נדבך חדש לצוות המומחים שלנו אשר יסייע להם בניטור ומניעה של מתקפות סייבר פוטנציאליות".

אודות 2BSecure
2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום אבטחת המידע. החברה מספקת לחברות וארגונים בארץ ובעולם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. לחברה מומחים בעלי נסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.
החברה מספקת ללקוחות בישראל ובעולם שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) ומפעילה חמ"לי סייבר (Security Operations Center – SOC) בהן היא עוקבת אחר תנועות חשודות ברשת, מאתרת ומנתחת אותן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות