<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Safe-T מרחיבה את הפריסה הגיאוגפית שלה : מינתה חברת הפצה תורכית המתמחה בפתרונות אבטחת מידע וסייבר

Safe-T מרחיבה את הפריסה הגיאוגפית שלה : מינתה חברת הפצה תורכית המתמחה בפתרונות אבטחת מידע וסייבר

שחר דניאל

שחר דניאל

Safe-T חתמה על הסכם להפצת פתרונות אבטחת המידע והסייבר שלה עם חברת  Consultancy Encode  התורכית, ספקית פתרונות אבטחת מידע וסייבר בתורכיה מזה  כ- 13 שנים. החתימה על ההסכם עם Consultancy Encode, הינה חלק ממגמת הגידול בפעילות לקידום מכירות מוצריה של Safe-T בתורכיה, על ידי התקשרות עם גופים מובילים במדינה.

שחר דניאל  , מנכ"ל Safe-T ציין כי:" Consultancy Encode שותפה לחזון של Safe-T כי ניתן להגן על המידע הקריטי בארגונים על ידי מתן פתרון אבטחה כולל ללקוחות. שתי החברות רואות עתיד לפעילות המשותפת וצופות גידול ניכר במספר הלקוחות ובנתח השוק של פתרונות Safe-T בתורכיה."

אודות Safe-T

Safe-T (www.safe-t.com)  הינה ספקית של פתרונות שנועדו לצמצם התקפות על שירותים עסקיים קריטיים ונתונים עבור מגוון רחב של תעשיות, כולל: פיננסיים, שירותי בריאות, ממשלה, וכו '. (Safe-T HDS) – פתרון המונע מתקפות על המידע הארגוני הרגיש, כגון חסימה של אלו שאינם מורשים לגשת למידע, שירותים, רשתות, ממשקי API; כמו גם איומים הקשורים לזליגת מידע, דליפה של מידע, תוכנות זדוניות, כופר, והונאה. ארגונים וממשלות סומכים על חברת Safe-T שתאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות שלהם מפני איומים פנימיים וחיצוניים. חברת Safe-T מתמקדת במתן שירותים לחברות אסטרטגיות בשוק, ומאפשרת להם להנות מפרודוקטיביות, יעילות, אבטחה מוגברת תוך עמידה ברגולציות רבות. Safe-T פועלת בצפון אמריקה, אפריקה, אירופה, אסיה פסיפיק וישראל.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות