<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > דוח IDC: פורטינט מובילה באספקת מערכות אבטחה ברבעון הראשון של 2017

דוח IDC: פורטינט מובילה באספקת מערכות אבטחה ברבעון הראשון של 2017

ג'ון מדיסון

ג'ון מדיסון

הדוח מראה כי פורטינט מגדילה את מומנטום המכירות וממשיכה לספק יותר התקני אבטחה מכל ספקית אחרת

חברת המחקר IDC פרסמה את תוצאות הדוח Worldwide Quarterly Security Appliance Tracker. נתוני הדוח לרבעון הראשון של שנת 2017 מחזקים את המובילות המתמשכת של פורטינט בתחום האבטחה, אשר מתבטאת במכירת המספר הרב ביותר של התקני אבטחה בתעשייה. כמו כן, הדוח מדגים את הצמיחה הדו-ספרתית בהכנסות של החברה. תמונת השוק שמה דגש על פורטינט כספקית יישומי אבטחה מרכזית, אשר גדלה במהירות הרבה ביותר.

פרטי הדוח מצביעים על כך כי פורטינט הציגה צמיחה של 21% בהכנסות של יישומי אבטחה משנה לשנה ועקפה את הממוצע בתעשייה, אשר עומד על 9%. כמו כן, פורטינט הראתה עלייה של 30% במשלוח מערכות ברבעון הראשון של שנת 2017 והרוויחה יחידת נתח שוק של 27% עבור הרבעון. פורטינט שלחה יותר יחידות ב-2017 מאשר 2 החברות המתחרות הבאות במשותף והרחיבה את מובילות יחידת נתח השוק שלה ב-4% נוספים מאז פרסום הדוח הקודם עבור הרבעון הרביעי של שנת 2016.

Fortinet Units Shipped vs. The Next Closest Competitor
2014 2015 2016 2017Q1 Combined
159% 181% 209% 191% 185%

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "אימוץ מארג האבטחה של פורטינט ממשיך להניע את צמיחת נתח השוק ושומר על עמדת המובילות של החברה בתעשייה. היכולת שלנו לספק מארג אבטחה מקיף, עוצמתי ואוטומטי, המגן על כל הנקודות ברשת – החל מה-IoT ועד הענן, רשתות ווירטואליות ופיזיות, סביבות חוטיות ואלחוטיות – מאפשרת ללקוחותינו לקבל את הגנת האיומים המקיפה שהם זקוקים לה כיום וגם בעתיד".     

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-320,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות