<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > גרסה חדשה ופורצת דרך של Sophos XG Firewall מספקת נראות לרשת עם בקרת יישומים סינכרונית

גרסה חדשה ופורצת דרך של Sophos XG Firewall מספקת נראות לרשת עם בקרת יישומים סינכרונית

  •  זהו פתרון ה- Firewall הראשון שמספק זיהוי מלא של תעבורת יישומים בלתי ידועה על ידי שימוש במידע שמגיע הישר מנקודת הקצה.
  • בקרת יישומי הרשת הראשונה מסוגה, שבאופן אוטומטי מזהה, מסווגת ושולטת ביישומי רשת מותאמים, יישומי רשת המסוגלים לבצע התחמקות (evasive) ויישומי רשת גנריים.
  • חומרה חדשה לקישוריות מודולרית ולקבלת אפשרויות פריסה לבחירה.

Sophos (LSE: SOPH), מובילה עולמית באבטחת רשת ונקודות קצה, המיוצגת על ידי Power Communication,  משיקה גרסה חדשה של הדור הבא של Sophos XG Firewall, אשר מספקת פריצה דרך בנראות תעבורת רשת. פתרון XG Firewall משתמש באבטחה סינכרונית כדי להשיג מידע מנקודת הקצה על מנת

XG_Firewall_app_ribbon_v3

XG_Firewall_app_ribbon_v3

לזהות, לסווג ולאפשר שליטה בכל היישומים הבלתי ידועים בעבר, אשר פעילים ברשת, כגון אלו ללא חתימות או אלו שמשתמשים בקשרי HTTP או HTTPS גנרי. יכולת ה- Synchronized App Control ב- XG Firewall הינה הראשונה מסוגה שמצמצמת את סיכוני האבטחה המיוחסים לתעבורה בלתי מזוהה, דבר שמאפשר למנהלים לראות בדיוק מה נמצא ברשת שלהם.

רוב איוב, מנהל המחקר ב- IDC Security Products אמר כי: "הגרסה האחרונה של Sophos XG Firewall מייצגת שיפור משמעותי בנראות היישומים ברשת, במיוחד בכל הקשור ביישומים בלתי ידועים. זהו פתרון חדשני לבעיה המשותפת לכלל התעשייה, שהפכה למאתגרת יותר ויותר במשך הזמן".

Synchronized App Control תקשר יישומים שמתגלים עם הקטגוריות הנכונות באופן אוטומטי היכן שניתן. מנהלים יכולים לחלק את היישומים הבלתי ידועים לקטגוריות שיחסמו או יתעדפו אותם לפי הצורך. "במחקר שפורסם לאחרונה, מומחי מערכות מידע הודו בכך שקרוב ל- 60% מתעבורת הרשת הינה בלתי ידועה, והסיכונים המיוחסים לכך עולים על רשימת הדאגות האחרות שלהם," אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל Enduser and Network Security Groups ב- Sophos. "Sophos יכולה לזהות את התעבורה הזאת משום שנקודת הקצה יודעת בדיוק מה יישומים מריצים והיא יכולה לשתף את המידע הזה עם ה- firewall באמצעות Sophos Security Heartbeat. ל- Synchronized App Control ישנה נראות משופרת והיא מגדילה את היכולת של מנהלי מערכות המידע לנהל את הרשת באופן פרואקטיבי. טכנולוגיה חדשה זאת משנה את כללי המשחק למומחי מערכות המידע, שאינם מוכנים לקבל עוד את הפערים והנקודות המתות ש- firewall מבודד ופתרונות נקודות קצה יצרו בסביבות שלהם".

Sophos XG Firewall זמין לפריסה on-premise ובענן, בכל פלטפורמות הווירטואליזציה, וכמו גם ב- Microsoft Azure marketplace. הן Sophos Endpoint Protection והן Intercept X, פתרון הדור הבא נגד כופרות, יספקו את XG Firewall עם המידע של ה- Synchronized Security הדרוש לרמה חדשה זאת של זיהוי תעבורה. בנוסף, Sophos מספקת את סדרת  התקני החומרה XG Series שמספקים מערכת מודולרית של קישוריות עם מגוון רחב של קישוריות משולבת ומודול של Flexi Port לכל המודלים של 1U ו- 2U XG Series, וכן אופציה למודולים שלPower over Ethernet (PoE) שמאפשרת Synchronized Security בכל סביבה בקלות.

Sophos הוצבה במובילה ברבוע הקסם של גרטנר לניהול איומים אחודים "Unified Threat Management  (SMB Multifunction Firewalls)" ב- 20 ליוני 2017 וכבעלת חזון ברבוע הקסם של גרטנר  ל- "Enterprise Network Firewalls". ביוני השנה, מעבדות NSS Labs דרגה את Sophos XG Firewall כאחד מהפתרונות בעלי הביצועים הטובים ביותר בין פתרונות ה- Firewall בתעשייה בדוח ה- Next Generation Firewall Group Test Report. ה- XG Firewall הוגדר כ"מומלץ" כאחד משלושת הפתרונות האפקטיביים ביותר.

תמחור זמין בקרב שותפות Sophos סביב העולם. למידע נוסף אודות פתרונות הדור הבא של Sophos אנא בקרו ב:

https://www.sophos.com/en-us/products/next-gen-firewall.aspx.

sophos_logo_300px_rgb (12)אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים. Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות