<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > לשחרר את החדשנות ביישומים עם סביבה רב-עננית

לשחרר את החדשנות ביישומים עם סביבה רב-עננית

מאת: שושי ליבוביץ, מנהלת פעילות F5 ביוון, קפריסין וישראל.

חדשנות היא הדלק להשגת ערך גדול יותר – והסביבה הרב-עננית מספקת את החופש לשנות מודלים עסקיים וקונבנציות. ארגונים בעלי ביצועים הבוהים ביותר מצליחים על ידי מינוף אסטרטגית ענן רובסטית אשר מנצלת פערים בשוק ומרוויחה מההזדמנויות לפרוס שירותי יישומים אשר מעצימים את חווית המשתמש. חברות שמבינות עניין מצליחות לזכות בנתח שוק ולבדל את עצמן ממתחרים.

שושי ליבוביץ

שושי ליבוביץ

גרטנר לאחרונה פרסמה דוח בו היא חוזה כי שרותי אבטחת המידע מבוססי הענן יגיעו לשווי של תשעה מיליארד דולר ב- 2020, כאשר הם גדלים בקצב של 19.1% (במונחי CAGR). חברות שמשתמשות בפתרונות מבוססי ענן מתקדמים הצליחו להוון את הפוטנציאל של השוק ומצאו דרכים חדשניות לספק ללקוחות ולעסק שירותים איכותיים. הללו יכולות כעת להתחיל לדמיין עתיד עם אוטונומיה גדולה יותר באמצעות פריסת יישומים מהירה, חכמה ובטוחה יותר מתמיד. על ידי שחרור החדשנות שביישומים, חברות יכולות לעשות את דרכן לענן, בין אם on-premises, בענן הציבורי או ההיברידי, עם אבטחת מידע ושליטה טובות יותר.

דוח מיוחד שפורסם לאחרונה על ידי HotTopics.ht בחסות מומחי אבטחת יישומים ומומחי ענן מחברת F5 Networks, בשם "Top 50 EMEA Cloud Climbers Report", חושף כיצד חברות עושות שימוש בטכנולוגיה פורצת דרך ומחשוב ענן על מנת להוביל לשינוי בגורלן העסקי ולהשיג אימפקט בשוק.

בין החברות שהוזכרו בדוח, ניצבת חברת BioCatch הישראלית. החברה סומנה בדוח זה כאחת מ- 50 החברות המובילות בתחום הענן באזור EMEA. BioCatch, אשר פועלת בחזית הביומטריה ההתנהגותית בתחום אבטחת המידע, הינה סיפור הצלחה של חברה שנולדה לתוך הענן ומבססת את פעילותה בענן. היא בולטת בנוף בזכות מערכת אימות ייחודית שמנטרת ללא הרף פעילות משתמשים און-ליין ואינטראקציה בין התקנים אלקטרוניים. הטכנולוגיה שלה לוכדת יותר מ- 500 נקודות התנהגות על מנת ליצור פרופיל משתמש ייחודי, כולל קואורדינצית יד-עין, לחץ, רעידות בידיים, ניווט, גלילה ותנועות אצבע אחרות. החברה כיום מנטרת כחמישה מיליארד טרנזקציות בחודש עבור חברות פיננסיות הנלחמות בהונאה ונוזקות.

ללא ספק, ההתנהלות העסקית המסורתית נמצאת תחת אתגר משמעותי בעולם הדיגיטלי של היום. ארגונים, אשר שמזהים את הפוטנציאל המסחרי שטמון באימוץ שיטות חדשות וטכנולוגיות ענן מאובטחות, יזכו בנתח שוק ויביאו לגידול במחזור המכירות.

התיאבון של לקוחות לשירותים חדשים ואמינים הולך וגדל בכל המגזרים. אין גבולות לפוטנציאל העסקי. סטראט-אפים שנולדו אל תוך הענן, כמו BioCatch, וכמו גם חברות גדולות ומבוססות, מתאימים את המודלים העסקיים שלהם על מנת להפוך לגמישים, מהירים ומותאמים יותר לשוק המשתנה. עכשיו זה הזמן לשחרר את החדשנות שביישומים שלכם ולפנות את הדרך לענן.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות