<
יום ראשון , אוקטובר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > קבוצת פתרונות הסייבר של Dell EMC וחברת TSG בבעלות תעשייה אווירית ופורמולה מערכות יספקו שירות משותף לניטור וניהול אירועי סייבר

קבוצת פתרונות הסייבר של Dell EMC וחברת TSG בבעלות תעשייה אווירית ופורמולה מערכות יספקו שירות משותף לניטור וניהול אירועי סייבר

 

 ד"ר יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell EMC: "נספק מענה לארגונים שמעוניינים בשירותים מגוף מקצועי המנהל מאות אירועי סייבר בעולם"

גלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG: "אנו נאפשר לארגונים להתמקד בליבת העסקים שלהם, במקום להשקיע משאבים עצומים של כסף וזמן

מימין לשמאל: יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell EMC,  ו- גלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG

מימין לשמאל: יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell EMC, ו- גלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG. צילום שרי משאפי

באבטחת הסייבר"

קבוצת פתרונות הסייבר (Cyber Solutions Group) של Dell EMC וחברתTSG IT Advanced Systems , בבעלות התעשייה האווירית ופורמולה מערכות, השיקו במסגרת כנס סייברטק בתל אביב המתקיים בימים אלה, שירות משותף לניהול וניטור אירועי סייבר בארגונים.

השירות החדש, אשר יפעל ממרכז הסייבר של Dell EMC בבאר שבע, המעסיק כיום מאות עובדים, נשען על יכולות אבטחת הסייבר המתקדמות של שני הגופים ויספק שירותים אלה לארגונים. המטרה היא לסייע לארגונים בהפחתת ההיקף והעוצמה של התקפות הסייבר עליהם, על ידי טיפול בנקודות התורפה בתשתיות ה-IT. זאת, על ידי העברת מידע על החולשות במערך האבטחה, יצירת מודעות בקרב עובדים ומנהלים בארגון ואספקת כלי מניעה טכנולוגיים ותפעוליים. השירות יכלול ניטור רשת, ניהול אירועים, מודיעין סייבר, יעוץ , צוות תגובה, הדרכות ותרגולים.

ד"ר יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell EMC: "מפת איומי הסייבר הינה דינאמית ומשתנה באופן תדיר, ובהתאם גדלים דרמטית הסיכונים לארגונים, אשר מחפשים דרכים יעילות להגן על עצמם. השירות החדש מביא את הידע הנצבר אצלנו למודל שירות רציף המתמודד עם תופעות סייבר, בוחן אותן ומגיב אליהן במקצועיות ובכשירות מבצעית גבוהה. השירות נסמך על הניסיון והמומחיות הקיימים בישראל, בשילוב עם תובנות ולקחים מאירועי סייבר בעולם בהם היינו מעורבים. השירות יינתן לארגונים ללא גוף סייבר פנימי, או לארגונים שמפעילים גוף סייבר פנימי אבל בוחרים להעביר חלק מפעילותם לגורם חיצוני".

גלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG: "אנו שמחים על מינוף השותפות הקיימת בין החברות בתחום אבטחת הסייבר אשר הביאה להקמת המרכז החדש המגלם בתוכו את המומחיות שנצברה בשתי החברות. המודל העסקי של המרכז, מאפשר לארגונים להתמקד בליבת העסקים שלהם, במקום להשקיע משאבים עצומים של כסף וזמן באבטחת הסייבר. מדובר במודל ההגנה המתאים ביותר לארגונים כיום, הנדרשים להיות יעילים בשוק תחרותי ולהתמקד בתחום מומחיותם".

אודות Cyber Solutions Group – CSG Dell-EMC

קבוצת פתרונות הסייבר Cyber Solutions Group – CSG הוקמה בשנת 2014 כחלק ממרכז המצוינות של חברת Dell EMC, ומקום מושבה בפארק הסייבר בבאר שבע. הקבוצה מתמחה  בפיתוח פתרונות אבטחה מותאמים אישית ומבוססים על מוצרי פרימיום ומתודולוגיות מתקדמות של החברות בקבוצת דל טכנולוגיות. ל-CSG מגוון רחב של פתרונות המכוונים לזיהוי וחיסול איומי אבטחה וחולשות שונות בתשתיות הארגון. בין הפתרונות -בדיקות אבטחה של כלל רכיבי המערכת, מרמת היישום ועד לתשתית עצמה, שירותי ייעוץ לתכנון ויישום מתודולוגיות תגובה לאירועים, אינטגרציה ושירותי תפעול של מרכזי אבטחה. הקבוצה הינה ספקית מובילה ושותפה לתפעול של CERT הסייבר הלאומי ו-CERT משרד האנרגיה והתשתיות. מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר של Dell EMC הוא ד"ר יניב הראל.

אודות TSG IT Advanced Systems Ltd.

TSG IT Advanced Systemsהינה ספקית עולמית של פתרונות HLS, פתרונות C4ISTAR (פתרונות שליטה ופיקוד, מודיעין צבאי, מעקב אחר מטרות וסיורים) וכן פתרונות אבטחת סייבר. ל-TSG ותק של למעלה מארבעים שנה בפיתוח, אינטגרציה ואספקה של פתרונות קריטיים ופתרונות כוללים ליחידות צבאיות, רשויות ממשלתיות ותאגידים ברחבי העולם. כחלק מההכרה על תרומה הטכנולוגית של TSG לממסד הביטחוני הישראלי, קיבלה החברה את פרס בטחון ישראל לשנת 2005 (פרס המחקר והפיתוח היוקרתי ביותר במדינה בתחום ההגנה הביטחונית) על פיתוח מערכת מודיעין חזותית פורצת דרך. מאז שנת 2016, החברה בבעלות משותפת שווה של התעשייה האווירית וחברת פורמולה מערכות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות