<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber >   LGT הבנקאות הפרטית הגדולה בעולם בבעלות בית הנסיכים בליכטנשטיין בחרה בחברה הישראלית Secure Islands המתמחה בפתרונות אבטחת מידע, לצורך אבטחת מידע של הבנק באמצעות IQProtector

  LGT הבנקאות הפרטית הגדולה בעולם בבעלות בית הנסיכים בליכטנשטיין בחרה בחברה הישראלית Secure Islands המתמחה בפתרונות אבטחת מידע, לצורך אבטחת מידע של הבנק באמצעות IQProtector

יובל אלדר

יובל אלדר

חברת הסטארט-אפ הישראלית Secure Islands המתמחה בפתרונות אבטחת מידע, הודיעה כי LGT, קבוצת הבנקאות הפרטית וניהול הנכסים הגדולה במדינת ליכטנשטיין בבעלות משפחת בית הנסיכים בחרה לערוך הטמעה רשתית באבטחת המידע של הבנק באמצעות מוצר הדגל של החברה, IQProtector.
Secure Islands נוסדה לפני 7 שנים על ידי האחים אקי ויובל אלדר ומעסיקה כיום מעל 70 עובדים. בין המשקיעים המרכזיים שלה: Credit Suisse NEXT Investors , קבוצת גליליה ומר שלמה קרמר, קרן ההשקעות van leer, Docor International BV.

החברה מוכרת ללקוחות מובילים בעולם מתחומי התקשורת והפיננסים הנמנים על רשימת ה-Fortune 500 וקרדיט סוויס אף נמנית בעצמה על פורטפוליו הלקוחות של Secure Islands.

LGT  , המנהל עבור לקוחותיו מעל 120-מיליארד יורו על פני 20 מיקומים ברחבי העולם, ביקש להבטיח את פרטיות הלקוחות ולהגן על המידע הרגיש שלהם מפני דליפה או אובדן. לאחר שבחנו מספר פתרונות, בחרו בפתרון של מוצר הדגל של Secure Islands,  IQProtector, הפועל בשיטה חדשניתהמכונה "חיסון נתונים" אשר יאפשר לבנק לסווג נתונים ולהגן עליהם באופן אוטומטי בזמן יצירתם, וליישם הפרדה בין רמות הרשאה באופן המבטיח שמירה על פרטיות לקוחותיו.

IQProtector מבצע שתי פעולות: ראשית, מסווג כל קובץ ברגע היווצרותו בהסתמך לא רק על תוכנו אלא גם על פרמטרים הקשורים לנסיבות היווצרותו, כגון מי יצר אותו ומתי, וכך הסיווג מאוד מדויק. שנית, בהתאם לסיווג זה, IQProtector מצפין את הקובץ עצמו בו ברגע, עם שמירתו במחשב של המשתמש, כך שרק עובדים עם רמת הרשאה מתאימה יוכלו להיחשף לאותו מידע. הסיווג וההגנה מתבצעים ברקע ובאופן אוטומטי, ללא צורך במעורבות כלשהי מצד העובדים, והם נותרים בתוקף למשך כל מחזור החיים של הנתונים.


לדברי Marc Liebigt, מנהל פרויקטים ב-LGT: "סקיור איילנדס הינה חברה חדשנית אשר מובילה גישה חדשה להגנה על מידע אשר מוּנעת ע"י מדיניות המאגדת את האלמנטים הטובים ביותר של מניעת אובדן נתונים וניהול זכויות מידע לכדי פלטפורמה אחת. לאחר שראינו את המוצר IQProtector בפעולה, אנו מאמינים שחיסון נתונים – הגנה על הנתונים במקור שלהם, במעמד יצירתם, יהפוך לסטנדרט החדש של אבטחת נתונים. הודות לסקיור איילנדס, הנתונים הרגישים של לקוחותינו יישארו בטוחים ופרטיים".

 

לדברי אקי אלדר,מנכ"ל Secure Islands: "לאחר שעבדתי בצמידות לקבוצת LGT, אני מבין לחלוטין מדוע הוא גוף מוביל בתעשיית הבנקאות – הוא מתייחס לנושאים עסקיים חשובים – כגון הגנה על נתונים – בדרך מאוד פרו-אקטיבית, יסודית ואסטרטגית. אנו גאים שהם נמנים כחלק מלקוחותינו ומצפים להמשיך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלהם בתחום ההגנה על מידע".

אודות Secure Islands:

חברת סקיור איילנדס מספקת פתרונות מתקדמים המאפשרים סיווג והצפנה של קבצים ודוא"ל ברגע היווצרותם באופן אוטומטי, וכך למעשה מחסנים אותם מפני גניבה או חשיפה לא רצויה. ההנחה שבמרכז הפתרון של סקיור איילנדס הינה שכל הגנה היקפית – על רשת, שרת או מחשב אישי – סופה שתיפרץ. על כן מוטב להתמקד בהגנה על המידע עצמו – ולא לנסות לתחום אותו ב"איזור מוגן", שיעילות ההגנה עליו מוטלת בספק. בנוסף – בעולם חסר הגבולות של היום, בו עובדים יוצרים ומשתפים מידע במגוון עצום של מכשירים ושירותים (למשל שירותי ענן), אין כל אפשרות לתחום את המידע במקום אחד.

ההגנה ניתנת למידע השמור בכל מקום ברשת הארגונית, ושנמצא בשימוש בכל מכשיר או שרת ברשת זו – אם בתוך הארגון, במובייל או בענן. כיוון שהפתרון מגן ומצפין למעשה כל קובץ בנפרד, הוא מספק הגנה מלאה על המידע גם במקרה של פריצה לרשת הארגונית, גניבת מידע או דליפה של מידע מחוץ לארגון. כך מייתרת Secure Islands את הצורך בשימוש במגוון רחב של מוצרי הגנה  נישתיים, המתאימים כל אחד למידע מסוג מסוים, על גבי מכשיר מסוים, ו/או במיקום מסוים ברשת.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר החברה: http://www.secureislands.com

 

 

אודות מערכת ITnews

נגישות