<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > יחידת אבטחת המידע הגלובלית של טבע הוסמכה לתקן האבטחה המתקדם ISO27001  

יחידת אבטחת המידע הגלובלית של טבע הוסמכה לתקן האבטחה המתקדם ISO27001  

גיא הדרי , סמנכ"ל מערכות המידע  וסגן נשיא בכיר בטבע : "קבלת התקן הגלובלי הינה בגדר הישג אשר יבטיח הגנה מרבית על מערכות האבטחה בחברה  מפני איומי סייבר וסיכונים דומים"

בעידן בו איומי הסייבר הופכים להיות סיכון גדול בתעשיית התרופות, מתחזק הצורך בהגנה מקסימלית על מערכות המידע בחברות. יחידת האבטחה הגלובלית של טבע אחראית על הגנת מערכות המידע של טבע באמצעות שיטות האבטחה המתקדמות ביותר.

מתוך כך, היחידה הנ"ל השקיעה מאמץ רב לזכות בהסמכה רשמית לתקן ISO27001, הנחשב לתקן האבטחה המתקדם ביותר בעולם. תקן זה מכסה באופן מקיף את ההיבטים של ניהול אבטחת מידע מונע-סיכונים, במטרה למקד את המאמצים בנכסים העסקיים ובתהליכים העיקריים המהווים סיכון לחברה, במקרה של אירוע.

גיא הדרי, סמנכ"ל מערכות המידע בטבע (CIO) ציין כי, "קבלת התקן הגלובלי המתקדם הינה בגדר הישג המעיד על ניהול נכון של פעילות אבטחת המידע בסטנדרטים בינלאומיים". 

גיא הדרי, סגן נשיא תאגידי בכיר בטבע, אילן עבאדי, מנהל יחידת אבטחת מערכות מידע וניר הלפרין, מנכ"ל IQC

גיא הדרי, סגן נשיא תאגידי בכיר בטבע, אילן עבאדי, מנהל יחידת אבטחת מערכות מידע וניר הלפרין, מנכ"ל IQC

 

אילן עבדי, מנהל יחידת אבטחת המידע הגלובלית בחטיבת ה IT, היה אחד המובילים המרכזיים לקבלת ההסמכה לתקן ISO27001 המחמיר. "חברה בסדר גודל ובעלת מגוון פעילויות ותחומי עיסוק כמו טבע, זקוקה לשפה משותפת בתחום אבטחת מידע, ואין אף תקן טוב יותר מאשר תקן ISO27001".

עבדי הוסיף, "בנוסף ליצירת שפה משותפת לניהול אבטחת מערכות המידע בחברה, ישנה גם משמעות של התייעלות ביטוחית בניהול הסיכונים בטבע כיום, כמו גם האופן בו אנו מיישמים את הסטנדרטים של אבטחת המידע אותם אנו דורשים ממרבית הספקים שלנו".

את קבלת ההסמכה לתקן ISO27001 הוביל מנהל תחום הפיקוח ביחידת אבטחת מערכות המידע, מרדכי סבו, יחד עם מנהל הפרויקט נועם דובב. בסך הכל כ-120 איש היו שותפים להצלחת תהליך ההסמכה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות