<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > SAS Cybersecurity – פתרון ארגוני הוליסטי לסייבר אנליטי 

SAS Cybersecurity – פתרון ארגוני הוליסטי לסייבר אנליטי 

SAS Cybersecurity הינו פתרון אבטחת סייבר שנועד לתת מענה הוליסטי, איכותי ומהיר לארגונים ולמדינות, ולספק הגנת לרשת הארגונית כמו גם לרשת האינטרנט, ולהפחית את סיכונים ברמת המדינה, הארגונים שבה, ותושביה.

המערכת פועלת הן בהתאם לחוקים הנקבעים בה, והן לפי זיהוי של אנומליות ב"התנהגות" של מכשירים (Device) ואנשים ברשת. המערכת מאפשרת חיזוי לתופעות הצפויות לקרות, מנתחת נתונים מרשתות חברתיות ומצביעה על שינויים ומגמות שיש צורך ומומלץ לבדוק.

גולת הכותרת של פתרון ה- SAS Cybersecurity הינה ניתוח התנהגות חריגה, כאשר אין חוקים מוגדרים וידועים לפעולה, והמידע אינו מוכר או נמצא "ברשימה שחורה" כלשהי. SAS CYBERSECURITY

באופן קבוע המערכת מנתחת מידע קיים, ועל פיו, ברגע בו מזוהה שינוי מהמצב הרגיל-הנורמלי, המערכת מצביעה על השינוי המוגדר כחריג (או א-נורמלי), ונותנת התרעה (Alert) למקבלי ההחלטות.

בכמויות המידע העצומות בהן מדובר, היכולת לזהות ולבודד את "המוץ מן התבן", וגם לעשות זאת במהירות רבה, נותנת בידי המגן יתרון גדול מול התוקף.

המערכת של SAS מאפשרת לארגון או למדינה לקבל החלטות ביצוע נכונות ומהירות להגנת האנשים והנכסים הפיזיים לצד הגנה על מערכות המידע הארגוניות. הפתרון מספק כלים איכותיים למקבלי ההחלטות להתמודדות עם איומים וסיכונים העלולים לפגוע באדם, בארגון ובמדינה.

באמצעות הפתרון של SAS Cybersecurity ניתן לקלוט ולנתח קבצים גדולים מאוד לצד טיפול בזרימה שוטפת – Streams של רשומות מידע.

בניסוי שערכה חברת SAS  ניבנה מאגר מידע סייבר אנליטי של 20 Petabyte !!

במהלך הניסוי נקלטו במערכת ונותחו בכל שניה כ- 200,000 רשומות מהתקנים (Devices) שונים ברשת, ומקבלי ההחלטות שקיבלו התראות ותובנות כמעט בזמן אמת, יכלו להחליט על פעולות להתגוננות בפני המתקפות וניטרולן, עוד בטרם ניגרם נזק ממשי.

הדגמה של המערכת: https://www.youtube.com/watch?v=Z09NHKBXIe0

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות