<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פתרונות אבטחת הרשת של פורטינט קיבלו הסמכה רשמית מ-Virus Bulletin

פתרונות אבטחת הרשת של פורטינט קיבלו הסמכה רשמית מ-Virus Bulletin

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, קיבלה הסמכה בסקירת ה-VBWeb ההשוואתית של Virus Bulletin, אשר לפיה פתרונות החברה מספקים הגנה גבוהה כנגד איומים מבוססי רשת. פורטינט הינה ספקית האבטחה היחידה אשר שיתפה בצורה פומבית את התוצאות שלה בבדיקה העצמאית הראשונה של צד ג' בנושא יעילות אבטחה עבור שירותי סינון רשת. שירות סינון הרשת של פורטינט תוכנן כדי להגן על לקוחות מפני תוכן רשת זדוני כמו אתרים פרוצים, פרסום זדוני (malvertising) ותוספי דפדפן בעלי נקודות תורפה, וזאת לפני שהנוזקה תוכל להגיע לרשתות המקומיות.

קו ההגנה הראשון נגד מתקפות מבוססות רשת

מייקל קסי

מייקל קסי

כיום, האקרים הופכים למאורגנים ומתוחכמים יותר כאשר הם יוצרים רשתות מורכבות של בוטנטים ומצרפים פרסום וובי שישרת תוכן זדוני שיתקוף מטרות ברשת. כתוצאה מכך, פתרונות סינון רשת הן שכבת ההגנה הראשונה עבור תשתיות ארגוניות; להיות צעד אחד לפני תוכנת האנטי-וירוס כדי לחסום קישורים זדוניים, לפצות על נקודות תורפה בתוספי הדפדפן, ליירט ספאם, לנתח תוכן כדי למצוא קמפיינים של פישינג ולהגן על משתמשים תמימים מקישורים חתרניים בדף האינטרנט.

פרטי סקירת ה-VBWeb ההשוואתית של Virus Bulletin חושפים כי שירותי סינון הרשת של פורטינט מספקים יותר מסינון תעבורת HTTP פשוט; הם משמשים כפרוקסי שקוף בין הרשתות הארגוניות ושרתי הרשת הזדוניים. הדבר מאפשר לפורטינט לזהות ולחסום נוזקות נכנסות המגיעות מאיומים כמו בוטנטים ואתרים  שנפרצו.

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO פורטינט, אמר כי, "פורטינט גאה להוביל את התעשייה ולהתמיד במחויבות שלנו לבדיקות ותיקוף עצמאיים המבוצעים על ידי צד ג'. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים בעבודה שלנו עם ארגונים כמו Virus Bulletin בידיעה שהם מהותיים לתעשיית האבטחה ומסייעים לוודא כי הלקוחות יכולים לבצע החלטות קנייה לאחר שקיבלו את כל המידע הנחוץ להם".

מרטין גרוטן, עורך Virus Bulletin, אמר כי, "פורטינט הינה בעלת רקורד בדיקות עקבי ומצוין של Virus Bulletin, לכן, אנו לא מופתעים מהיעילות שלהם בסקירת ה-VBWeb ההשוואתית החדשה שלנו. כספק היחיד שהגיש את המוצר שלו לבדיקה ציבורית, ניתן לומר בבירור כי פורטינט חשה ביטחון רב בפתרונות האבטחה שלה ומוכיחה את הנקודה בעזרת המסירות המתמשכת שלהם לבדיקות של Virus Bulletin".

אודות פורטינט 

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מגינה על הנכסים בעלי הערך הרב ביותר בארגונים, ספקי שירותים וארגונים ממשלתיים הגדולים ביותר מסביב לעולם. פתרונות אבטחת הסייבר של החברה מספקים הגנה ברמה גבוהה כנגד איומי אבטחה דינמיים, תוך שהם מפשטים את תשתית טכנולוגיית המידע. פתרונות אלו מתוגברים על ידי הרמה הגבוהה ביותר בתעשייה של חקר איומים, איסוף וניתוח נתונים. בשונה מספקי אבטחת רשת בלבד, פורטינט יכולה לפתור את אתגרי האבטחה החשובים ביותר של ארגון בסביבת רשת, אפליקציה או מובייל – בין אם הם וירטואליים/מנוהלי ענן או פיזיים. מעל ל-210,000 לקוחות ברחבי העולם, ובכלל זה חלק מהארגונים הגדולים והמורכבים ביותר, בוטחים בפורטינט כדי להגן על מותגיהם.  

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות