<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Veeam Availability Orchestratorמאפשרת לארגוני האנטרפרייז לתזמן את מערך ההתאוששות מאסון

Veeam Availability Orchestratorמאפשרת לארגוני האנטרפרייז לתזמן את מערך ההתאוששות מאסון

המוצר החדש עובד בכפיפה אחת עם Veeam Availability Suiteועם Veeam Backup & Replication, מפחית עלויות ומגביר את אמינותן של תכניות ההתאוששות מאסון של הארגון

רטמיר טימשב

רטמיר טימשב

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני  ה- Always-On Enterprise™, הכריזה היוםעל  Veeam Availability Orchestrator, מנוע לתזמון מערך ה-  DR.  המאפשר לארגוני אנטרפרייז ליישם, לבדוק ולתעד את תוכנית ה DR של הארגון. הגנה על מידע והתאוששות מאסון הם גורמי מפתח לשיפור זמינות המידע, שכן הפסקות חשמל בלתי מתוכננות עולות לארגונים בממוצע 16 מיליון דולר לשנה.

"תכניות DR מתוזמנות היטב הם אחד האתגרים העיקריים של המנמ"רים," אמר רטמיר טימשב, מנכ"ל Veeam. "לארגונים רבים אמנם יש תכניות DR מוכנות, אולם מרביתן מורכבות ומסורבלות, אינן אמינות ומורכבות ליישום, לבדיקה ולעדכון. ה- Veeam Availability Orchestrator תומך במשימה שלנו לאפשר לארגון להשיג זמינות של 24/7/365. המוצר מאפשר לנו לפגוש דרישות  SLAs גבוהות  לשחזור מידע ואפליקציות, להפחית עלויות ולהגביר אמינות תוך ויתור על  תהליכים ידניים,  וכל זה בכפוף לדרישות הרגולציה."

VAO מסתנכרן לפתרונות Veeam Availability Suite™ ו- Veeam Backup & Replication™. הוא מתזמן את הגיבויים והשחזורים כחלק מתוכנית התאוששות מאסון מוגדרת, מבצע בדיקות DR אוטומטיות, מתעד את התהליך באופן אוטומטי ומובנה, מבצע עדכונים ודיווחים שוטפים, וכל אלה בכפוף לדרישות הרגולציה. שילוב זה של יכולות עוזר ללקוחות הארגון להבטיח זמינות המידע והאפליקציות, לשמר אמינות, להפחית עלויות של תהליכים ידניים, ולעמוד בדרישות  הרגולציה.

על פי גרטנר, עד סוף 2017, 60% מן הארגונים הגדולים יעברו ממערך ניהול התאוששות מאסון מסורתי לשימוש נרחב יותר בתשתיות ה- IT כדי לנהל את ההמשכיות העסקית שכן, בעידן הדיגיטלי, זמני ההתאוששות הם קריטיים וכפופים לתמיכה של שירותי ה- IT.

ה- VAO החדש פותר בעיות שהתעוררו בבניית תכניות DR באמצעות מנוע לתזמון  ה- DR הוירטואלי, עבור Veeam Availability Suite™ ועבור Veeam Backup & Replication™. מאחר ונבנה במיוחד לארגוני האנטרפרייז, פתרון זה מספק את היכולות הבאות:

  • תזמון: דרך תיאום בין הגיבויים והשחזורים של Veeam, כחלק מתוכנית DR מוגדרת.
  • בדיקות DR אוטומטיות: בדיקות אוטומטיות ורציפות לווידוא אמינות ה- DR,  במקום תהליכיים ידניים יקרים.
  • תיעוד ורגולציה: תהליכי תיעוד מובנים בתוך הפתרון, עדכונים ודיווחים של תכניות ה- DR כך שיעמדו בדרישות הרגולציה.

בהמשך השנה, VAO יוכל לעבוד עם Veeam Availability Suite ועם Veeam Backup & Replication וידרוש רישוי ביחס לכל VM. לקוחות ידרשו לרכוש רישיון Enterprise Plus עבור אחד משני הפתרונות שלנו.

שדה התעופה Gatwick, השני בגודלו בלונדון, הוא העמוס ביותר מבין שדות התעופה החד-מסלולים בעולם. הוא משרת יותר מ- 220 יעדים ב- 90 מדינות ויותר מ- 39 מיליון נוסעים בשנה. בזמני השיא, מטוס נוחת או ממריא שם כמעט כל דקה. "הדרך הטובה ביותר לתמוך בתפעול השדה היא בעזרת תשתיות IT רבות וגמישות" אמר שריף דרוויש, מנהל תשתיות ה- IT בשדה התעופה  Gatwick. "Veeamהוכיחה את עצמה כאשר איבדנו שרת קונפיגורציות שהיה אחראי על מערכות בקרה מרכזיות שלנו. אמנם השרת המשיך להעניק לנו שירות, אולם  ללא התאוששות מלאה של ה- VM, יכולה היתה להיווצר פגיעה באופרציה. עםVeeam, שחזרנו את ה- VM תוך מספר דקות."

אודות Veeam  

Veeam®מכירה באתגרים הגלובליים החדשים, המחייבים את הלקוחות לתפקד כ- Always-On Business™ לרבות תפעול שוטף של 24/7/365 . על מנת להתמודד עם דרישה זו Veeam  פרצה דרך לשוק חדש שדורש זמינות עבור ארגוני האנטרפרייז (Always-On Enterprise™). בשונה מפתרונות גיבוי Legacy המספקים זמני התאוששות מאסון RTO), ™RTPO) של שעות או ימים, Veeam מספקת ללקוחותיה זמני התאוששות  (RTPO™) של למטה מ- 15 דקות לכל היישומים והמידע. יכולות אלה מתאפשרות בזכות פתרון הוליסטי המספק התאוששות במהירות הבזק, ללא אובדן מידע וכולל הגנה מובטחת, מינוף של המידע ושקיפות מלא. Veeam Availability Suite™ הכוללת את הפתרון Veeam Backup & Replication™ מציעה וירטואליזציה, שירותי אחסון וענן המאפשרים למרכז הנתונים המודרני לסייע לארגונים לחסוך זמן, לצמצם סיכונים ולהפחית בצורה דרמטית עלויות תפעוליות והוניות. Veeam הוקמה ב-2006 וכיום יש לה למעלה מ- 37,000 שותפים מקצועיים ולמעלה  מ- 183,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה העולמי של Veeam יושב בבאר שבשוויץ ולחברה סניפים נוספים ברחבי העולם. הסניף הישראלי של Veeam, החולש גם על פעילות החברה ביון, קפריסין ומלטה, הוקם ב- 2012 והצליח לגייס, בפרק זמן קצר, למעלה מ- 1,000 לקוחות, בינהם: משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, חברות טלקום, חברות הייטק ועוד. לאתר החדש בעברית, הקלק כאן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות