<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > בנק ING הולנד בחר בפתרון זיהוי ההונאות של ThetaRay

בנק ING הולנד בחר בפתרון זיהוי ההונאות של ThetaRay

יום ב', 20 ליוני 2016, תל אביב ישראל- ThetaRay , ספקית מובילה של פתרונות Big Data Analytics, הכריזה היום על חתימת הסכם והטמעת הפתרונות לזיהוי הונאות שלה עם בנק ING הולנד.

שילוב של הטכנולוגיה של ThetaRay עם מנוע זיהוי הסיכונים של בנק ING יאפשר לבנק לגלות הונאות חדשות ומיידיות החבויות בכמויות האין סופיות של טרנזקציות בנקאיות ומידע אירגוני, בזמן אמת ועם מינימום התראות שווא (False Positives).

"ThetaRay הרשימה אותנו מאוד במהלך פיילוט שערכנו כשמצאה שוב ושוב אנומליות בטרנזקציות הבנק", אמרה הגברת Beate Zwijnenberg , מנהלת מחלקת אבטחת הסייבר וההונאות בבנק ING הולנד. "היכולת לגילוי פעילות הונאה ברמת דיוק כזו גבוהה היא חדשנית" .

הפתרון הרב מימדי, לניתוח Big Data, של ThetaRay מאפשר לספקי שירותים פיננסים לזהות איומים כמו הונאות, גניבות מכספומטים, הלבנת כספים והתקפות סייבר, כמו גם זיהוי הזדמנויות לגידול בהכנסות על ידי גידול באישורי הלוואות ואופטימיזציה של תהליך אישורי משכנתאות. מדובר באלגוריתם מתמטי, מוגן בפטנט, המסוגל לחשב עשרות אלפי פרמטרים בו זמנית ולגלות אנומליות וסיכונים במספר רב של סביבות עבודה, מערכות ומקורות מידע בזמן אמת שאינו כפוף לחוקים מוקדמים והיוריסטיקה.

"בנק ING מבין כי לנוכח האיומים המתקדמים של תקופתנו יש צורך להצטייד בכוח נגדי מוגבר" הוסיף מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay.  "אנו שמחים שהם בחרו ב-ThetaRay על מנת לתגבר את מערכת ניהול הסיכונים שלהם" .

אודות ING:

ING הוא מוסד פיננסי גלובלי עם בסיס חזק באירופה, המציע שירותי בנקאות באמצעות חברת ההפעלה שלו ING Bank. מטרת ING Bank היא העצמת אנשים לקחת צעד אחד קדימה בחיים ובעסקים. ל- ING Bank יש יותר מ-52,000 עובדים המעניקים שירות בנקאי קמעונאי וסיטונאי ללקוחות בלמעלה מ -40 מדינות.

מניות קבוצת ING נסחרות (בצורה של תעודות פיקדון) בבורסות של אמסטרדם (Inga NA, ING.AS), בריסל ובבורסה לניירות ערך בניו יורק (ADRs: ING ארה"ב, ING.N).

הקיומיות היא חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה הארגונית של ING, אשר באה לידי ביטוי בהיותו חלק ממדד FTSE4Good ומדד דאו ג'ונס (אירופה והגלובלי). בנק ING מדורג בין המובילים של תעשיית הפיננסים.

אודות ThetaRay:logo thetaray new

ThetaRay היא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומי סייבר ואיומים תפעוליים לא מוכרים, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Multi-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי חסרות התחרות של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר החברה בכתובת www.thetaray.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות