<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > הסכם  אסטרטגי בין NessPRO ל-Cronus לשיווק פתרון המאתר תרחישי תקיפה באמצעות האקר וירטואלי

הסכם  אסטרטגי בין NessPRO ל-Cronus לשיווק פתרון המאתר תרחישי תקיפה באמצעות האקר וירטואלי

כמו כן החלה NessPRO לייצג את MadSec Security המספקת שירותים מתקדמים בתחום אבטחת המידעNessPRO_Cronus_MadSec_ceremony1a

תחום הסייבר של NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של חברת נס, החל לייצג את Cronus שפיתחה "האקר וירטואלי" – פתרון המחקה את קו המחשבה של ההאקר. הפתרון החדשני, Cybot, מבוסס על אלגוריתם יחודי (המוגן בפטנטים רשומים) ומאתר אוטומטית תרחישי תקיפה המאיימים על הארגון, תוך בדיקה ואימות של התרחיש. לאחר מכן הפתרון ממשיך ומנחה באופן אוטומטי את מערכות אבטחת המידע הרלוונטיות על מנת למנוע את הפריצה ומעדכן את הצוות המקצועי בארגון.

Cybotבודק אוטומטית כל מערכת ממוחשבת של הארגון בעלת כתובת :IP  מחשבים, שרתים, ממשקי WEB ומכשירים ניידים, ואף שעוני נוכחות, בקרים ומצלמות.  יכולת זו מאפשרת הגנה על כלל ההתקנים שבאחריות הארגון. הפתרון מציג תמונה של תרחישי תקיפה אפשריים המבוססים על הפרצות השונות ולמעשה מתאר דרכים אפשריות בהן האקר יכול לפגוע בארגון.  בנוסף מאפשר Cybot לארגון ליצור בעצמו תרחישי תקיפה באופן יזום כדי לחזק את מערך אבטחת המידע שלו.

כמו כן החלה NessPRO לייצג את MadSec Security המספקת שירותים מתקדמים לאבטחת מידע, ובהם בדיקות חוסן, סקרי סיכונים, מודיעין סייבר ועוד.

"ייצוגה של Cronus הוא במסגרת מדיניותו של תחום הסייבר ב-NessPRO לספק פתרונות להגנה מלאה כנגד כל קשת האיומים על חברות וארגונים" אמר דוד ביסמוט, מנהל תחום הסייבר ב-NessPRO. "Cybot מחזק את סל מוצרי אבטחת המידע שאנו מספקים ומאפשר לחברות וארגונים לאתר ולמפות נקודות תורפה שונות, בזמן אמת, מפני תקיפות האקרים".

"ההסכם עם NessPRO יחזק את מעמדנו בשוק הישראלי ויאפשר לחברות וארגונים בארץ להעריך באופן מדויק את יכולת ההגנה שלהם נגד איומי סייבר ולעדכן בהתאם את אסטרטגיות ההגנה שלהם" אמר אבי מגיד, סמנכ"ל בכיר למכירות בינלאומיות ב-Cronus. "לא זו בלבד, אלא שלחברות ישראליות רבות יש שלוחות בחו"ל ובאמצעות הטכנולוגיה של Cronus ניתן לשתף את המידע ברחבי השלוחות השונות ולאתר אלפי תרחישי תקיפה גלובליים".

"אנו שמחים ש-NessPRO בחרה ב-MadSec כשותפה לשירותי אבטחת מידע מתקדמים" אמר ניר אמקאייס, סמנכ"ל השיווק והמכירות של MadSec. "ל-NessPRO נסיון רב ביותר בפרויקטים מגוונים ומורכבים בתחומי אבטחת מידע וניהול סיכונים, בארגונים גדולים, ואנו נתרום ללקוחותיה של NessPRO את נסיוננו הרב בתחומים אלו".

 

אודות Cronus

Cronus, השוכנת בחיפה, פיתחה אלגוריתם המחקה במדויק את קו המחשבה של האקר. אלגוריתם זה, המגובה בשני פטנטים, מאפשר לפתרון של החברה (Cybot) לסרוק באופן אוטומטי ומהיר את כלל מערכות המחשוב של הארגון ולאתר תרחישי תקיפה. החברה הוקמה ב-2014 ע"י דורון סיון, מבעלי חברת אבטחת המידע הוותיקה  MadSec המשמש כעת כמנכ"ל Cronus, ומתן אזוגי, המנהל הטכנולוגי של MadSec המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות של Cronus. יו"ר הדירקטוריון של Cronus ונציג המשקיעים האירופאיים הוא אלוף (מיל.) איתן בן אליהו, לשעבר מפקד חיל האוויר. סיני ברקת, לשעבר מנכ"ל זרוע השיווק והמכירות של אינטל  בישראל, יוון וקפריסין משמש כדירקטור מטעם המשקיעים האמריקאים (Janvest).  פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.cronus-cyber.com

אודות MadSec Security

MadSec Security היא חברת יעוץ ושירות בתחום אבטחת המידע והגנת סייבר. מיגוון השירותים של החברה כולל בדיקות חוסן אפליקטיבות ותשתיתיות, כולל בדיקות חדירות מסוגים שונים, סקרי סיכונים המאתרים את פגיעויות האבטחה בארגון, מודיעין סייבר באמצעות חדר הסייבר של MadSec המאויש במומחי אבטחה המנטרים תקיפות בכל רחבי האינטרנט ועוקבים אחרי מגמות בעולם הסייבר. ושירותים נוספים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: http://madsec.co.il

אודות NessPRO

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל והנציגה בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. הקבוצה פעילה 40 שנה בשוק הישראלי ומשרתת מאות לקוחות. בנוסף למכירת מוצרי התוכנה במודלים עסקיים שונים, מתמחה NessPRO גם באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה של מוצרים אלו. פרטים נוספים ניתן למצוא ב: www.nesspro.co.il  

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.