<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פתרון האנטי-ספאם של פורטינט קיבל את הסמכת Virus Bulletin בזכות שיעור סינון ספאם של 99.99% ואפס תוצאות חיוביות שגויות

פתרון האנטי-ספאם של פורטינט קיבל את הסמכת Virus Bulletin בזכות שיעור סינון ספאם של 99.99% ואפס תוצאות חיוביות שגויות

מייקל קסי

מייקל קסי

FortiMail – פתרון ההגנה לתיבות דואר אלקטרוני של חברת פורטינט, זכה בהסמכת VBSpam+ מ-Virus Bulletin בסקירת ה-VBSpam ההשוואתית האחרונה. זוהי הפעם החמישית ברציפות שבה פורטינט מקבלת את הציון 99.9+ עם שיעור סינון ספאם של 99.99% ואפס תוצאות חיוביות שגויות (False Positive). פורטינט מחזיקה במספר שיא של 41 הסמכות בכל בדיקות ה-VBSpam מאז תחילתן בשנת 2009 ועד היום.

ה-FortiMail, שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר האלקטרוני, משולב יחד עם מארג האבטחה החדש של החברה. מארג האבטחה מאפשר שיתוף של מודיעין איומים גלובלי ומקומי בין ה-FortiMail לבין כלי אבטחה מתקדמים אחרים של פורטינט, כולל ה-FortiSandbox. גישה ייחודית זו יכולה לעצור הן איומים קיימים והן איומים שלא התגלו קודם לכן, החל מהרגע שבו הם מגיעים אל הארגון או אל העובד, ובכך למנוע איבוד של מידע רגיש וחסוי.

"פורטינט מחויבת לבדיקות ותיקוף של צד ג' כדי להבטיח ללקוחות את היעילות והחדשנות של פתרונות האבטחה המוצעים על ידי החברה. פרטי הבדיקה הנוכחית חושפים כי טכנולוגיית שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר אלקטרוני מוסמכת באופן קבוע על ידי הגורמים המומחים ומקבלת תוקף לספק את הרמות הגבוהות ביותר של איתור וסינון ספאם, עם אפס תוצאות חיוביות שגויות", אמר עידן גולדברג, מהנדס מערכות בפורטינט ישראל.

תוצאות הבדיקה מדגישות את היעילות של אחת מתוך השכבות הרבות בפתרונות האבטחה המתקדמים של פורטינט, אשר כוללים את הפלטפורמה המשולבת של פתרונות אבטחה שעברו בדיקות ותיקוף חיצוני. פתרון אבטחת הדואר האלקטרוני של פורטינט, ה-FortiMail, הוא המרכיב החדש ביותר שקיבל את הסמכת Virus Bulletin עבור יעילות אבטחה.

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט, אמר כי, "הדואר האלקטרוני ממשיך להיות מקור עיקרי להתקפות על ארגונים, החל מנוזקות ועד לאיבוד נתונים. כפי שהראה סבב הבדיקות האחרון, ה-FortiMail, פתרון שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר האלקטרוני, מספק הגנה להודעות הדואר האלקטרוני הארגוניות ברמה עולמית. מעבר לכך, השירות נועד כדי לפעול כחלק מהותי ממארג האבטחה המשולב של פורטינט, אשר משתף מודיעין איומים כדי לספק תגובות מתואמות להתקפות המתרחשות בכל מקום על פני הרשת הארגונית המבוזרת".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-270,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות