<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Safe-T משיקה גרסה חדשה למוצר RSAccess

Safe-T משיקה גרסה חדשה למוצר RSAccess

Safe-T Data, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, שהשלימה לאחרונה מיזוג עם חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב, סייפ-טי גרופ בע"מ (סימול ני"ע בבורסה- ספטי), מודיעה על השקת גרסה חדשה למוצר החברה – RSAccess.

בהמשך השנה תהיה זמינה לציבור הגרסה החדשה של מוצר ה – Safe-T Box, פתרון מאובטח להעברת ושיתוף מידע, המאפשר לארגונים לשתף, לפקח ולאבטח כל סוג והיקף של העברות מידע בין אנשים, יישומים, פתרונות ענן ועסקים. הפתרון מיועד להוסיף אבטחה ופיקוח באופן מידי למגוון דפוסי העברת מידע בסוגים שונים של ארגונים, כולל העברת נתונים אל ומאל הענן.

גרסת המוצר החדשה של RSAccess כוללת את היכולות הבאות:

איתן ברמלר

איתן ברמלר

  • שילוש כמות החיבורים מקבילים (Concurrent Connections) שבהם תומך המוצר
  • תמיכה במספר רב של אשכולות (Clusters) המוצר דרך ממשק ניהול חדשני
  • תמיכה משודרגת לסביבות ענן בדגש על ניהול המוצר בענן

ה- RSAccessנמצא בשימוש כבר היום אצל לקוחות מובילים של החברה, ביניהם:  Rollomatic,LBG , Banque Heritage, RLM Finsbury, ממשל זמין, הראל ביטוח, נתיבי ישראל.

איתן ברמלר, סמנכ"ל מוצרים ושיווק ציין כי: "Safe-T תמיד התגאתה בהיותה חברה מובילת שוק הן בחדשנות טכנולוגית והן בפשטות שימוש והטמעה. הגירסה החדשה של RSAccess מחזקת עוד יותר את ההובלה שלנו הן ומספקת ביצועים טובים יותר והתאמה לענן , צורת העבודה אליה עוברים ארגונים בכל העולם. שילוש כמות ה – concurrent connection וכן תמיכה בהרבה אשכולות (זוגות) RSAccess, מאפשר לנו לפנות לארגונים ענקיים שקודם היה קשה לחדור אליהם. הוא הוסיף "

RSAccess הינו פתרון קצה מאובטח וחדשני לאבטחת גישה. בהתבסס על טכנולוגיית הגישה ההפוכה של החברה, הכלי מאפשר להתגבר על אזורים בלתי-מאובטחים של רשתות תקשורת (DMZ), למנוע מיישומים מזיקים גישה ולהגן על רשתות מאובטחות בתוך התשתית הארגונית. פתרון הקצה שמציעה החברה מייתר את הצורך באחסון מידע רגיש באזורים הלא מאובטחים, ובכך מפחית את הסיכונים לחשיפת המידע.

אודות  Safe-T

 Safe-T היא יצרנית פתרונות מאובטחים להעברת נתונים במגוון רחב של תעשיות. ארגונים פיננסים, ארגונים בתחום הבריאות וארגונים בתחומי היצור והמדיה.

עם חזון להגן על נתונים בזמן תנועה ובזמן מנוחה והמתנה להורדה, על ידי הבטחה לזרימה של העבודה עסקית בצורה הפשוטה והחלקה ביותר , זכתה החברה בשנת 2014 בשלושה פרסים יוקרתיים של Info Security Product Guide: החברה החדשנית ביותר ופורצת דרך בתחומה; פרס על מהפכנות בפתרון אבטחת מידע במייל; ופרס המוצר הטוב ביותר המספק מענה בעולם ה DMZ. חברת Safe-T הוכרזה כאחת מהחברות הישראליות שזכו בתואר המכובד Cool  Vendor  של גרטנר.

ל- Safe-T משרדים ומרכז מו"פ בישראל, שלוחות בארה"ב, בריטניה וגרמניה.

מוצרי Safe-T מותקנים אצל עשרות ארגונים בענפים הפיננסיים, הביטוח, החינוך, הייצור, וההייטק, שבהם אלפי משתמשים עסקיים בחרו לשתף בבטחה מיליוני קבצים וחלופות דואר אלקטרוניים בכל יום.

בין לקוחות החברה  ניתן למצוא את ממשל זמין ("ספק יחיד" משרד רוה"מ), חברת החשמל לישראל, הראל ביטוח, משרד הבריאות, נתיבי ישראל, שידורי קשת, ECI, אקסלנס נשואה, בנק הפועלים, שומרה ביטוח, מבטח סיימון, הכשרה חברה לביטוח, אוניברסיטת חיפה, מיטב-דש, פסגות, מכון ויצמן, ISCAR, Given Imaging ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות