<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Power Communications משיקה את תכנית ה- MSP של Sophos בישראל

Power Communications משיקה את תכנית ה- MSP של Sophos בישראל

  • הצעה אטרקטיבית לספקי השירותים המנוהלים עם רישיון מרוכז ואבטחה סינכרונית
  • Sophos Central מספק תצוגה אחת של שירותים מנוהלים פשוטים ופלטפורמה אחת לפריסה וקונפיגורציה לפי דרישה

Power Communications, המייצגת בישראל את Sophos, מובילה גלובלית באבטחת רשת ונקודות קצה, משיקה את MSP Connect, תכנית שותפים חדשה אשר מעצימה את היכולות של ספקי השירותים המנוהלים (ה- MSPs) על ידי פישוט המורכבות הקיימת בניהול מספר רב של פתרונות אבטחת מידע. התכנית החדשה מעוצבת על מנת לסייע להגדיל רווחיות, לצמצם הוצאות ולשפר יעילות עסקית לספקי השירותים המנוהלים.

MSP Connect מאפשר אספקת רישיונות ביחס עלות תועלת מצוין, או מאפשר לשותפים להירשם לתמחור MSP Connect Flex, הכולל תמחור חודשי מרוכז לניהול חשבונות ותזרים מזומנים פשוט יותר. אופציית ה- Flex כוללת מנהל חשבון טכני המוקדש לכך.

אילן סגלמן

אילן סגלמן

"ככל שאיומי הסייבר הופכים מגוונים יותר ומערך אבטחת המידע הופך מורכב יותר, כך קיים צורך בפתרונות שיאפשרו ניהול מרכזי ויעיל של אבטחת המידע בארגון," אמר אילן סגלמן, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל. "תכנית ה- MSP החדשה הינה פתרון שלם מקצה לקצה שמאפשר לספקי השירותים המנוהלים להגן על לקוחותיהם עם פתרונות אבטחת המידע המובילים והחזקים בשוק לנקודות קצה, מובייל ורשת באופן נוח, פשוט ואפקטיבי".

כיום, מצפים מספקי השירותים המנוהלים להגן על לקוחותיהם מול גידול מתמשך בהתקפות סייבר מתוחכמות, מכל מקום שהן חודרות לרשת. כלומר, הם מנהלים את מוצרי אבטחת המידע לנקודות הקצה, השרת, הרשת, רשת האינטרנט והאימייל בפלטפורמות מרובות וכמו גם במכשירים הניידים של העובדים. התמהיל של טכנולוגיות מסורתיות וטכנולוגיות הדור הבא, אשר זמין ממגוון ספקים, גרם לעומס אדמיניסטרטיבי כבד ועלויות נוספות לספקי השרות.

תכנית Sophos MSP Connect החדשה מספקת גישה לפורטפוליו המוצרים המקיף של החברה, הכולל פתרונות מובילים בשוק להגנת נקודות קצה ורשת, עם יתרון של תמחור מרוכז. ספקי השירותים המנוהלים כיום יכולים לנהל את כל פתרונות Sophos לכל לקוח דרך פלטפורמה מרכזית אחת – Sophos Central. בתוך Sophos Central, נמצא Sophos Central-Partner, לוח מחוונים ייחודי המאפשר לספקי השירותים המנוהלים להפיץ רישיונות, להוסיף לקוחות חדשים לפי דרישה, להגביר מכירות של שירותים, להניע מחדש הכנסות ולקבל פרספקטיבה ברורה בזמן אמת על פעילות הלקוחות. ספקי שרות מנוהלים יכולים להגיב לאירועי אבטחה מהר יותר ולעקוב אחר התרעות בכל הרמות ישירות מלוח המחוונים, כך שניצול הזמן לטיפול באירועים, גם הקטנים ביניהם, הינו אפקטיבי ופרואקטיבי יותר.

לוח המחוונים Sophos Central-Partner משתלב עם תוכנת Professional Service Automation (PSA). ספקי השירותים המנוהלים יכולים לקשר ולהתאים תוכנת Remote Monitoring and Management (RMM) מספקים מובילים על מנת לפרוס ולעדכן סוכני Sophos באופן מקומי.

"ספקי השרות המנוהלים נהנים ממודלים של רישיון מרוכז, ועם Sophos הם גם ייהנו מאבטחה מסונכרנת ויותר אפקטיבית. לוח המחוונים Sophos Central-Partner יאפשר לספקי השירותים המנוהלים לנהל אבטחה לנקודות קצה, מובייל, רשת, אימייל, אלחוט ופתרונות הגנה על פרטיות מידע ממקום אחד, דבר שהוא הכרחי כאשר בעלי עסקים ועובדים ממשיכים לעבוד מחוץ למשרד ובתוכו עם מספר רב של מכשירים" אמר סקוט ברלו, סגן נשיא לספקי שרות מנוהלים ב- Sophos. "השיתוף החכם והתגובה האוטומטית לאירועים דרך טכנולוגית ה- Security Heartbeat מאפשרת לשותפים לספק שירותים כנגד איומים בצורה יעילה יותר וללא הפרעה. כל זאת זמין באמצעות מודלים גמישים של תמחור, שקל לספקי השירותים המנוהלים ליישם, ומעוצבים להשגת רווח גדול יותר".

Sophos מוכרת את פתרונותיה דרך ערוצי השותפים הכוללים יותר מ- 15,000 מפיצים סביב העולם, והיא פועלת לטובת גידול והצלחה של ספקי השרות המנוהלים. כחלק מהתכנית החדשה ואסטרטגיית "שותפים ראשונים, שותפים בלבד" של Sophos, החברה מציעה ייעוץ והדרכה למכירות לספקי השירותים המנוהלים, נכסי שיווק תחת שני מותגים, תמיכה 24/7 והדרכה ל- Sophos Central על מנת לסייע לבנות את המיומנויות והמומחיות של השותפים.

 אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication Power-Logo-big (1)

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות