<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט חושפת מערכת-על-שבב שמאיצה את ביצועי הפיירוול הארגוני המבוזר החזק ביותר בעולם

פורטינט חושפת מערכת-על-שבב שמאיצה את ביצועי הפיירוול הארגוני המבוזר החזק ביותר בעולם

מייקל קסי

מייקל קסי

ארכיטקטורת מערכת-על-שבב משולבת בסדרת הפיירוולים FortiGate 60E. פורטינט קובעת אמת מידה חדשה עבור ביצועי רשת מאובטחים ומשפרת את מארג האבטחה של החברה המיועד לארגונים מבוזרים, סניפים של חברות ועסקים קטנים ובינוניים

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על הרחבת מארג האבטחה של החברה לאחר שחשפה את הדור השלישי של ארכיטקטורת מערכת על שבב (System-on-Chip) – ה-FortiASIC SOC3. מערכת ה-SOC3 מאיצה את היישומים בסדרת האבטחה החדשה של פורטינט, ה-FortiGate 60E, וזאת כדי לשפר אף יותר את התפוקה המצוינת בעזרת אבטחה ויכולות רשת מאוחדות. סדרת הפיירוולים FortiGate 60E מאפשרת לארגונים מבוזרים, סניפים של חברות ולעסקים קטנים ובינוניים למנף את האבטחה המעולה של מארג האבטחה של פורטינט.

הגידול המסיבי של הכלכלה הדיגיטלית ופיצוץ התעבורה על תשתיות ארגוניות דוחפים את החברות הגדולות ביותר בתעשייה לאמץ טכנולוגיות ASIC (Application Specific Integrated Circuit) יעילות ומותאמות אישית כדי להתמודד עם הדרישות העולות לביצועים ולשמר את היתרון התחרותי. פורטינט השקיעה באסטרטגיית ה-ASIC מאז יום הקמתה והיא ממשיכה לקדם את החדשנות של אבטחת הרשת בעזרת מעבד האבטחה הייעודי של הדור הבא, ה-FortiASIC SOC3.

ה-FortiASIC SOC3 מניע את סדרת ה-FortiGate 60E של הפיירוולים הארגוניים המבוזרים ומציב רף חדש כפיירוול החזק ביותר בקטגוריה זו, כאשר הוא מתעלה בביצועיו על פתרונות מתחרים הזמינים כיום בשוק. ה-FortiGate 60E משמש כנקודת הכניסה האידיאלית עבור ארגונים מבוזרים, סניפים של חברות ועסקים קטנים ובינוניים אשר דורשים הגנה מתקדמת, ביצועי רשת, נראות מאוחדת וקלות ניהול, הנוכחים במארג האבטחה של פורטינט.

סדרת ה-FortiGate 60E מאחדת מספר פונקציות רשת ואבטחה לתוך יישום קומפקטי אחד ובכלל זה: אבטחה מתקדמת – פיירוול ארגוני, IPS, בקרת VPN, WAF, בקרת SSL וארגז חול מבוסס ענן וביצועי רשת – ניתוב, איזון עומסים, אופטימיזציית WAN, חיבוריות 3G/4G ו-802.11ac Wi-Fi.

כל התכונות הללו מנוהלות באמצעות קונסולת ניהול אינטואיטיבית ומאוחדת, הכוללת אפשרויות עבור פתרון מארח או מבוסס ענן. פתרונות ניהול רבי-עוצמה אלו מחמשים את הארגונים המבוזרים בעזרת נראות, ניתוח ובקרה המוצעים על ידי מארג האבטחה של פורטינט.

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט, אמר כי: "מגבלות פתרונות האבטחה המסורתיים דורשות מארגונים מבוזרים ועסקים קטנים ובינוניים להתפשר על ביצועי רשת והקלה של ניהול כדי להתאים את דרישות האבטחה המתקדמות כך שילחמו בנוף האיומים המתרחב כיום. ביטול הצורך להתפשר זהו הכוח המניע מאחורי ההשקעות המתמשכות של פורטינט במחקר ופיתוח של פתרונות מעבדי אבטחת רשת חדשניים, אשר מאפשרים לארגונים לפרוס את פתרונות האבטחה המתקדמים הנחוצים על מנת להגן על הארגונים שלהם ולאפשר להם לפגוש את דרישות הביצועים והמכשירים הגוברות היום ובעתיד".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-280,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות