<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > חברת הסייבר IRONSCALES המפתחת פתרונות נגד פישינג, מינתה את אינטגריטי תוכנה לנציגתה הרשמית בשוק הישראלי

חברת הסייבר IRONSCALES המפתחת פתרונות נגד פישינג, מינתה את אינטגריטי תוכנה לנציגתה הרשמית בשוק הישראלי

אינטגריטי צופה היקף עסקים של מעל מיליון דולר במוצרי IRONSCALES בטווח הקרוב

Eyal Benishtiחברת אינטגריטי תוכנה חתמה על הסכם שותפות עסקית עם חברת IRONSCALES הישראלית. במסגרת ההסכם תמכור ותפיץ את פתרונות חברת הסייבר IRONSCALES למניעת התקפות פישינג בארגון בקרב חברות במשק הישראלי. חברת אינטגריטי תוכנה תעסוק בשיווק, מכירה, הטמעה ותמיכה של פתרונות IRONSCALES בשוק הישראלי ולשם כך הכשירה צוות מומחים במוצר.

פתרון מניעת התקפות הפישינג של IRONSCALES מכסה את כל הרבדים הנחוצים להתגוננות מהתקפות אלו, החל מבניית מודעות אצל עובדים ועד הסרה אוטומטית של האיום מהרשת הארגונית.

פתרון המניעה הייחודי של IRONSCALES, הנמצא בימים אלו בתהליך רישום כפטנט עולמי, מביא איתו בשורה פורצת דרך בכל הקשור למעורבות ואחריות עובדים כקו הגנה פעיל כנגד התקפות סייבר.

בנוסף, הפתרון מאפשר לארגונים שיבחרו להחליף ביניהם מידע איכותי בזמן אמת ובאופן אנונימי ואוטומטי על התקפות פישינג שקורות כרגע בעולם ובעצם מהווה מרכז ידע ושיתוף עולמי על התקפות פישינג בזמן אמת (FEDERATION).

ל-  IRONSCALES קרוב ל- 100 לקוחות בארץ ובעולם ויכולת מוכחת בעצירת התקפות פישינג החומקות דרך כל שאר מנגנוני ההגנה הנפוצים. פתרון המניעה IRONTRAPS מסיר בהצלחה מאות ואלפי התקפות פישינג מתיבות דואר בעולם בכל יום.

אייל בנישתי מנכ"ל IRONSCALES: "הרעיון של IRONSCALES נולד כתוצאה מהבנה, שהלכה והתבהרה לאחר שנים של מחקר, שפישינג הופך להיות איום קיומי על ארגונים בארץ ובעולם ומתוך ההכרה שהפתרונות הקיימים פשוט לא מספקים מענה איכותי ומיידי והפתרון נעוץ בשכבה שהוזנחה מאז ומתמיד אשר לה יש בעצם את הכוח האמיתי להילחם בהתקפות הונאה".

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה: "ההסכם הוא צעד משמעותי בחיזוק הנוכחות של IRONSCALES בשוק הישראלי. אינטגריטי מתמחה בין היתר בבידוד מערכות האינטרנט מהארגון באמצעות פתרון הגלישה המאובטחת שלנו. מניעת הפישינג דרך המייל הוא פתרון משלים הכרחי לכל ארגון – מכל תחום ובכל גודל. הלקוחות בישראל מותקפים באופן תדיר ולהערכתי מצאנו את המוצר הטוב ביותר הקיים כיום להפחתת הסיכון הזה למינימלי. הפתרון של IRONSCALES כבר מותקן בכ- 70 לקוחות ישראליים ואנחנו צופים כי קיים הפוטנציאל להגיע למאות לקוחות בישראל".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות