<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > רשת פרופורציה בוחרת באבטחת המידע של Sophos

רשת פרופורציה בוחרת באבטחת המידע של Sophos

הטמיעה פתרונות הגנה למשתמשי קצה אשר יגנו על למעלה מ- 200 משתמשים ב- 13 סניפים

אילן סגלמן

אילן סגלמן

רשת מרפאות פרופורציה, המתמחה ברפואה אסתטית, בחרה בפתרונות אבטחת המידע של Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. במסגרת הפרויקט, המשרת כיום למעלה מ- 200 משתמשים ב- 13 סניפי הרשת, הוטמעה חבילת הגנה למשתמשי קצה (Enduser Protection Bundle). היקף הפרויקט המוערך הינו קרוב ל- 100 אלף שקלים.

הפתרונות שהוטמעו בפרופורציה מאפשרים הגנה על המידע של כל משתמש וכל מכשיר ברשת מפני נוזקות, ספאם, איבוד מידע ועוד, תוך מתן גיבוי ותמיכה מארגון המחקר הגלובלי של החברה – SophosLabs. הפתרונות כוללים הגנה לתחנות קצה, מובייל, שרתים, הגנה על תיבות דואר וכן טכנולוגיית הצפנת קבצים.

בוריס פוסטילניק, מנהל רשת מחשבים בפרופורציה אמר כי: "כארגון מבוזר העוסק בתחום הבריאות, פרופורציה חיפשה פתרון אשר יספק לה הגנה מלאה על המידע הרגיש, תוך מתן אפשרות לניהול פשוט וגמיש ממקום אחד. פרופורציה ללא ספק עשתה את הבחירה הנכונה עם פתרונות Sophos, אשר מספקים הגנה מקצה לקצה בפתרונות קלים לשימוש שמספקים ערך גבוה".

אילן סגלמן, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications אמר כי: "פריצות סייבר למוסדות בריאות, אשר עלו לאחרונה לכותרות, מעלות את הדרישה לפתרונות שיספקו את ההגנה הגבוהה ביותר למידע רגיש ופרטי. חבילת ההגנה למשתמשי הקצה מספקת את השילוב המנצח בין טכנולוגיות הדור הבא החדשניות ביותר של Sophos לבין ניהול פשוט, המאפשר הגנה מתוחכמת, הן למשתמשים והן למידע".

sophos_logo_300px_rgb (5)אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות