<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > בינת סמך תנהל את מערך התמיכה הטכנית לכל עובדי הקד"מ של לאומי קארד  

בינת סמך תנהל את מערך התמיכה הטכנית לכל עובדי הקד"מ של לאומי קארד  

גולן אטד

גולן אטד

החל מהיום יכולים עובדי מערך קידום המכירות של לאומי קארד הפועלים בסניפי שופרסל ומגה ספורט, לצרף לקוחות חדשים בזריזות ובמהירות ולנפק ללקוחות כרטיסי אשראי תוך שלושה ימי עסקים

מאות אנשי קידום המכירות של חברת לאומי קארד הפועלים בסניפי שופרסל ו"מגה ספורט" ברחבי הארץ, יכולים כעת ליהנות מאפליקציה מתקדמת, המייעלת עבורם את תהליך העבודה מול לקוחות חדשים וקיימים. האפליקציה שפותחה ע"י לאומי קארד ואשר מוטמעת במכשירי אייפד מוקשחים משמשת את אנשי הקד"מ לגיוס לקוחות חדשים באופן פשוט, נוח ויעיל. בינת סמך תנהל את כלל מערך שרשרת האספקה ומערך התמיכה עבור צוותי קידום המכירות של לאומי קארד, באמצעות מוקד תמיכה הכולל מוקדנים אשר הוכשרו לטובת הנושא ומספקים תמיכה מקצה לקצה לאנשי הקד"מ.

באמצעות רמת האבטחה הגבוהה ביותר ואפליקציה המוטמעת על אייפדים מוקשחים יכולים כעת אנשי הקד"מ להחתים לקוחות חדשים בזריזות ובמהירות, ולנפק ללקוחות קיימים כרטיס אשראי תוך שלושה ימי עסקים בלבד. מדובר במהפכה של ממש בעולם הנפקת כרטיסי אשראי, בתהליך רגיל הזמן הממוצע בו לקוח מקבל כרטיס אשראי חדש הוא כ-14 ימים.

גולן אטד, סמנכ"ל פיתוח עסקי: "הפרויקט תואם במדויק לתכתיבי העולם החדש הדורש מארגונים עסקיים לעבוד באופן מהיר,, יעיל, משתלם וחכם יותר. הפרויקט המתקדם מביא בשורה משולשת; גם אפליקציה מאובטחת שתייעל את תהליך העבודה עבור אנשי המכירות אל מול הלקוחות הקיימים והחדשים בסניפי שופרסל ומגה ספורט, גם אפשרות לספק כרטיסי אשראי בזמן שיא וגם מערך תמיכה מתקדם שיהיה זמין בכל שעות העבודה".

יצחק אסרף, ראש תחום תשתיות יישומיות בלאומי קארד: " הפעלת מערך טכנולוגי מתקדם זה תוך פריסת נציגים ממטולה עד אילת מצריך מערך תמיכה לוגיסטי יעיל וזמין, כמו גם מוקד תמיכה טכני מקצועי ואיכותי. בינת סמך מספקת עבור הפרויקט מענה מקצה לקצה תוך שמירה על שירות ברמה גבוהה במיוחד של הנציגים בשטח".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות